• Informacje na temat:

  orłoś - żony

Artykuły na temat: orłoś - żony
 • Orłoś wygrał z byłą żoną

  Maciej Orłoś (49 l.) nie musi płacić byłej żonie prawie miliona złotych zaległości alimentacyjnych. Sąd zasądził jedynie podwyższenie alimentów.

 • Szokujące żądania byłej żony Orłosia

  Jak informuje Orłoś na łamach "Super Expressu", byłej małżonce przesyła co miesiąc 5 tys. złotych. Do tego dochodzą opłaty za szkoły, wakacje - w sumie ok. 10 tys. miesięcznie. Pani Ewa chce(...)" - powiedział prezenter w rozmowie z tabloidem. Orłoś tłumaczy, że "nie zarabia źle, jednak jego zarobki są niestałe. Poza tym ostatnio obniżono mu pensję o 25 procent": "Ja mam masę obciążeń. Jestem osobą...

 • Żona Orłosia: Muszę zabezpieczyć i siebie, i dzieci

  Ewa Orłoś wyjaśnia powody, dla których zażądała ogromnej podwyżki alimentów od byłego męża Macieja Orłosia .

 • Ewa Orłoś na jednej ze stron internetowych zarzuca dziennikarzowi, że podczas trwania ich małżeństwa opowiadał w mediach o jej chorobie...

 • Żona Orłosia odwoła się od wyroku?

  Sąd nie przychylił się do żądań byłej żony Macieja Orłosia i podwyższył dziennikarzowi alimenty o "jedyne" 3 tysięcy złotych. Teraz pani Ewa rozważa możliwość kontynuowania walki o pieniądze.

 • Była żona Orłosia żąda wyższych alimentów

  ...wprost Ewa Orłoś w "Fakcie". W czwartek, 3 września, odbyła się pierwsza rozprawa sądowa. Orłoś uważa, że żądania byłej żony są zbyt wygórowane - dlatego nie dało się uniknąć spotkania w sądzie. Pani(...)49-letni Maciej Orłoś 11 lat temu zostawił żonę Ewę i dwóch synów. Po rozwodzie założył nową rodzinę z Joanną Twardowską. Teraz pani Ewa rozpoczyna walkę o pieniądze. Domaga podwyższenia alimentów...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Telekamery minuta po minucie

  W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

Wideo na temat: orłoś - żony
 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?