• Informacje na temat:

  orman rozwód

Artykuły na temat: orman rozwód
 • "O mnie się nie martw": Marcin Kaszuba namówi swojego klienta na rozwód

  Sławek to sympatyczny mężczyzna, który najbardziej na świecie boi się... żony. Natalia (Aldona Orman) ma go za nieudacznika i ofermę, pomiata nim i krytykuje go przy byle okazji, ale - w sytuacji(...) Sławek poprosi Kaszubę o złożenie w jego imieniu wniosku o rozwód tuż po zakończeniu rozprawy o napad na drogerię? Czy Sławek odważy się stanąć twarzą w twarz z żoną i osobiście powiedzieć jej, że ma...

 • Barbara żąda rozwodu!

  Choć Piotrowi Rafalskiemu (Jacek Borkowski) wydawało się, że on i jego żona Barbara Milecka (Aldona Orman) postanowili jeszcze raz spróbować szczęścia we dwoje, ona wystąpi o rozwód! Sprawdź szczegóły!

 • "Klan": Trzy śluby i rozwód u Lubiczów na wiosnę?

  ...2014 rok zapowiada się niezwykle emocjonująco i atrakcyjnie zarówno dla bohaterów, jak i dla widzów sagi rodu Lubiczów. Szykują się co najmniej trzy śluby i jeden rozwód! Sprawdź szczegóły!

 • "Klan": Rafalski zaręczy się z... mężatką!

  Ledwo Piotr (Jacek Borkowski) dostanie rozwód z Barbarą (Aldona Orman), poprosi o rękę Beatę (Magdalena Wójcik), choć ona... wciąż formalnie pozostaje żoną Jacka (Tomasz Bednarek).

 • W jej ramionach zapomni o całym świecie

  Barbara Milecka (Aldona Orman) mogłaby założyć szkołę uwodzenia. Dowód? W jednej chwili sprawi, że terapeuta Piotr Rafalski (Jacek Borkowski) zapomni o wszystkich jej grzeszkach. Poznaj szczegóły!

 • "Klan": Śmierć i walka o dziecko u Lubiczów

  ..., że nie zdążyła mu powiedzieć o związku z Piotrem, choć przecież nie chciała prowadzić podwójnego życia ani go oszukiwać. Tymczasem Barbara (Aldona Orman) odbierze przesyłkę z sądu z papierami(...) Borecki zareaguje na wiadomość, że Beata chce odebrać mu Małgosię? Czy da żonie rozwód?

 • "Klan": Trzy śluby i... rozwód?

  Aż trzy pary bohaterów "Klanu" chcą stanąć na ślubnym kobiercu. Jedni ustalili już termin ceremonii, ale inni mają do pokonania jeszcze długą drogę najeżoną przeszkodami.

Wideo na temat: orman rozwód
 • Viviane chce się rozwieść

  Izraelski kandydat do Oscara 2015! Pokazywana na festiwalu w Cannes "Viviane chce się rozwieść" to przejmująca opowieść o walce kobiety o jej godność i niezależność we współczesnym Izraelu. Bohaterką tej historii jest Viviane Amsalem, która próbuje uzyskać rozwód ze swoim mężem Elizeuszem przed jedynym prawnym organem właściwym dla takich spraw w jej ojczyźnie - sądem rabinicznym. Kobieta i jej prawnik muszą zmierzyć się z bezkompromisową postawą Elizeusza, który ignoruje nawet zawiadomienia...

 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.

 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.

Dyskusje na temat: orman rozwód