• Informacje na temat:

  oryginalna dziewczyna

Artykuły na temat: oryginalna dziewczyna
 • "Jinn": Pierwszy arabski serial oryginalny Netflixa zadebiutuje w czerwcu

  Netflix udostępnił zapowiedź serialu "Jinn" - swojej pierwszej oryginalnej arabskiej produkcji.

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • Rafał Maślak: "Tak, mam dziewczynę!"

  ...(pisownia oryginalna). Dodał również, że nie planuje zwierzeń i romantycznych sesji w poczytnych gazetach. "Nie czuję również potrzeby promowania się w mediach. Publiczne wyznania o miłości, na...

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.

 • Dziewczyna Szyca chce zmienić styl pierwszej damy!

  ...bardziej uważać na to, co na siebie zakłada. Ślotała ma jednak o wiele większe ambicje. Już nie chce być postrzegana, jako dziewczyna Szyca. Chce wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie, aby...

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

 • Aleksandra Yoriadis (19 l.), córka Kasia Kowalskiej (43 l.), wyrosła na prawdziwą piękność. Dziewczyna już teraz zaczyna pracować na własne nazwisko i łapie pierwsze kontrakty reklamowe.

 • Daniel Radcliffe z rogami

  "Rogi" - najbardziej oryginalny horror ostatnich lat, entuzjastycznie przyjęty przez krytyków i fanów gatunku na ostatnim Comic Con z życiową kreacją Daniela Radcliffe'a - trafi na ekrany polskich kin 31 października.

 • Netflix: Znamy datę premiery nowego serialu Melissy Joan Hart

  Melissa Joan Hart (oryginalna Sabrina) i Sean Astin powracają na ekrany w nowym serialu komediowym Netflixa. Kiedy premiera?

 • Dakota Johnson wstępuje do ISIS

  Nazwisko gwiazdy "Pięćdziesięciu twarzy Greya", Dakoty Johnson, nie schodzi głównych stron internetowych portali. Tym razem 25-latka wzbudziła kontrowersje występem w skeczu w programie "Saturday Night Live".

Zdjęcia na temat: oryginalna dziewczyna
Dyskusje na temat: oryginalna dziewczyna
 • Re: "M jak miłość": Paweł ma... nową żonę?!

  KAŻDY BY TAK CHCIAŁ - PIĘKNA DZIEWCZYNA - SUBTELNA,SEKSI; DAWNO NIE POJAWIŁA SIĘ TAK ORYGINALNA OSOBOWOŚĆ NA POLSKIEJ SCENIE - WRÓŻĘ KARIERĘ ( z daleka od water soda )

 • Re: Dziewczyna z reklamy zagra główną rolę w nowym serialu Dwójki?

  Jest oryginalna i na pewno ma talent. Bardzo mi się podoba Jej gra. Życzę powodzenia Pani Basiu! W reklamie Play jest Pani rewelacyjna!!!

 • Re: "Pierwsza miłość": Julia Pogrebińska dopiero od kilkunastu lat mówi po polsku!

  Sliczna dziewczyna, oryginalna uroda...i ambitna !!! Polacy to Taki narod , ktory potrafi tylko krytykowac -smutne to ale prawdziwe. A dla pani Julii SLOWA UZNANIA !!!!!!

 • Re: "BrzydUla": Będzie 2. część!

  Pamiętam doskonale Brzydulę z roku 2008, byłem wtedy nastoletnim łebkiem, to były czasy. Wydaje mi się jednak, że kontynuacja nie wypali. Oryginalna Brzydula osadzona była w innych realiach, świat(...) dziewczyna z aparatem na zębach do pracy w wielkiej korporacji, a przez cały serial zmienia się nie do poznania, by w końcu skraść serce swojego szefa. Ta fabuła dobiegła końca i wszelkie dopisywanie do niej

 • Re: Małgorzata Braunek i Orina Krajewska

  Prześliczna dziewczyna, taka oryginalna, CUDNA.

 • Re: Beata Kawka z córką Zuzanną

  sympatyczna dziewczyna i oryginalna , na luzie , stosownie do jej wieku

 • Re: Oprócz grania, zajmowała się jeszcze dub...

  Oryginalna dziewczyna, wygląda na mądrą i szczęśliwą, po co jej popularność. Nam , zwykłym ludziom łatwiej żyć.

 • Re: Schejbal: To cud, że Anielka urodziła się zdrowa!

  nie no nie mogę... ja oglądałam ten serial, i sorry ona z brzuchem wystąpiła w niewielu odcinkach. chyba kręci afere i ściemnia. fajna dziewczyna była i oryginalna taka ale już jej nie lubię, bo stała się zmanierowaną gwiazdą. ja w ciąży pracowałam do 8 msc i nie jęcze, a pracy biurowej nie miałam tylko w kwiaciarni, praktycznie cały czas na nogach

 • Re: Schejbal: To cud, że Anielka urodziła się zdrowa!

  nie no nie mogę... ja oglądałam ten serial, i sorry ona z brzuchem wystąpiła w niewielu odcinkach. chyba kręci afere i ściemnia. fajna dziewczyna była i oryginalna taka ale już jej nie lubię, bo stała się zmanierowaną gwiazdą. ja w ciąży pracowałam do 8 msc i nie jęcze, a pracy biurowej nie miałam tylko w kwiaciarni, praktycznie cały czas na nogach Oj to przykro nozki cie bidulko nie bolały

 • Re: Schejbal: To cud, że Anielka urodziła się zdrowa!

  nie no nie mogę... ja oglądałam ten serial, i sorry ona z brzuchem wystąpiła w niewielu odcinkach. chyba kręci afere i ściemnia. fajna dziewczyna była i oryginalna taka ale już jej nie lubię, bo stała się zmanierowaną gwiazdą. ja w ciąży pracowałam do 8 msc i nie jęcze, a pracy biurowej nie miałam tylko w kwiaciarni, praktycznie cały czas na nogach Każda ciąża jest inna, nawet u tej samej