• Informacje na temat:

  oryginalna propozycja

Artykuły na temat: oryginalna propozycja
 • Daniel Martyniuk i jego żona wybrali oryginalne imię dla dziecka. Ładne?

  ...zastanawiali się już nad imieniem dla córki. Padło kilka propozycji, lecz wygląda na to, że zwycięży ta najbardziej oryginalna. Zdementował, że córeczką nazwą Zosia. "Jedyne imię, jakie ja wybrałem, to...

 • "Heavy Mental": Niemoralna propozycja

  17 kwietnia na ekrany kin wejdzie "Heavy Mental", reżyserski debiut Sebastiana Buttnego. Film prezentowany na polskich i zagranicznych festiwalach to szczery i bezpretensjonalny obraz dzisiejszych trzydziestolatków. Niemoralna propozycja jednego z bohaterów jest początkiem podróży, w której granica między śmiesznym, dziwnym i smutnym jest wyjątkowo płynna.

 • "Na Wspólnej": Propozycja nie do odrzucenia!

  Kamila (Anna Przygoda) - pielęgniarka, która zajmowała się w szpitalu malutkim synkiem Maksa (Adam Fidusiewicz) – dostanie propozycję, by regularnie opiekować się Wiktorkiem (Michałek Szyszkowski)...

 • Borixon: Miałem propozycję z "Tańca z Gwiazdami"

  Raper Borixon pochwalił się na Facebooku, że kontaktowali się z nim organizatorzy "Tańca z Gwiazdami" i pytali o szanse na występ w następnej edycji programu. Borixon odrzucił propozycję.

 • Lewandowscy trzymają dietę. Jedzą coś naprawdę oryginalnego. "Fuj" - komentują internauci.

  Anna (26 l.) i Robert (26 l.) Lewandowscy są związani ze sportem i kojarzeni ze zdrowym trybem życia. Po raz kolejny potwierdzili, że takie postrzeganie ich nie jest przypadkowe.

 • Eurowizja 2015: TVP nie chciała Edyty Górniak!

  Edyta Górniak ujawniła, że zgłosiła swój akces do udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji. Wokalistka zdradziła też, że jej propozycja została odrzucona przez TVP.

 • Córka Magdy Gessler wydaje książkę. O czym?

  "Słodki zielnik Lary". Choć córka restauratorki miała propozycję opisania swojego dzieciństwa, nie zdecydowała się na taki krok. Nie chce, aby wszyscy postrzegali ją przez pryzmat znanej matki. Stworzyła więc zestaw oryginalnych przepisów, w których połączyła wyroby cukiernicze z ziołami.

 • William Fichtner odwiedził Polskę

  Na specjalne zaproszenie AXN Central Europe, do Polski przyjechał William Fichtner, gwiazda serialu "Przekraczając granice", oryginalnej produkcji telewizji AXN.

 • Nowy serial science fiction od twórcy "Battlestar Galactica"

  Serial science fiction o którym mowa, to najnowsza propozycja twórcy najnowszej wersji "Battlestar Galactica" oraz serii "Outlander", Ronalda D. Moore'a. Producentami projektu będą Tall Ship Prods.' oraz Sony Pictures. Scenarzystą produkcji będzie Moore, a w obowiązkach pomogą mu współproducent "Fargo", Matt Wolpert, jak i Ben Nedivi. W serialu zostanie przedstawiona alternatywna wersja...

 • Kasia Adamik o serialu "Wataha"

  W niedzielę, 12 października, odbyła się premiera pierwszej oryginalnej produkcji HBO Polska "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W rolach głównych występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska i Aleksandra Popławska.

Zdjęcia na temat: oryginalna propozycja
Wideo na temat: oryginalna propozycja
 • Córka Magdy Gessler wydaje książkę. O czym?

  Pod koniec września ukaże się pierwsza książka Lary Gessler o tematyce kulinarnej "Słodki zielnik Lary". Choć córka restauratorki miała propozycję opisania swojego dzieciństwa, nie zdecydowała się na taki krok. Nie chce, aby wszyscy postrzegali ją przez pryzmat znanej matki. Stworzyła więc zestaw oryginalnych przepisów, w których połączyła wyroby cukiernicze z ziołami. (WideoPortal/x-news)

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Prometeusz

  Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem najnowszy film Ridleya Scotta ("Robin Hood", "Królestwo niebieskie") to jego pierwszy film science fiction od czasu legendarnego "Łowcy androidów", którego akcja nawiązywać będzie do wątków słynnej serii o Obcym. W rolach głównych: niezapomniana Lisbet Salander z trylogii "Millennium" Noomi Rapace i Michael Fassbender ("Bękarty wojny", "X-Men: Pierwsza klasa"). Ridley Scott, twórca takich hitów filmowych jak "Obcy - 8 pasażer 'Nostromo'" czy "Łowca...