• Informacje na temat:

  oryginalna stylizacji

Artykuły na temat: oryginalna stylizacji
 • Bella Thorne w odważnej stylizacji na imprezie!

  Bella Thorne (21 l.), która swoją karierę zaczęła już jako kilkuletnia dziewczynka, jest stałą bywalczynią salonów. Gwiazda za każdym razem dwoi się i troi, by wyglądać oryginalnie. Ostatnio pokazała się w dość odważnej stylizacji. Aktorka miała na sobie sukienkę, której góra odsłaniała naprawdę sporo. Oprócz tego Bella Thorne "świeciła" owłosionymi nogami, których nie goli od lat. Trafiona...

 • - Modą należy się bawić, nawet jeśli czasami skutek tej zabawy nie będzie najlepszy - twierdzi Ada Fijał. Jej zdaniem moda w Polsce traktowana jest zbyt poważnie, co przejawia się m.in. w bezlitosnej krytyce stylizacyjnych wpadek gwiazd.

 • Cardi B w dziwacznej stylizacji w drodze na pokaz mody

  Gwiazdy i gwiazdeczki, które wybierają się na Fashion Week, robią co mogą, by wyglądać oryginalnie. Cardi B (25 l.) chyba jednak trochę przesadziła... Amerykańska raperka na jeden z pokazów wybrała się w dziwacznym stroju, który trudno nawet skomentować. Zobaczcie zdjęcia!

 • Recenzja Trzynasta w Samo Południe "Hell Yeah": Co wieziecie? Drewno do lasu

  Znacie ich z finałów ostatniej edycji "X Factor". Jedni dzięki nim odkryli southern rocka, inni pukali się w głowę, że zaszli aż tak daleko.

 • Trevor Engelson już po ślubie! Były mąż Meghan Markle i jego ukochana mieli oryginalne stroje

  ...ślubu Meghan i Harry'ego.  Teraz okazuje się, że także i oni są już małżeństwem! Trevor i Tracey pobrali się na jednej z kalifornijskich plaż. Pozwolili sobie na sporo luzu w doborze ślubnych stylizacji...

 • Wysokie obcasy, przebojowe kobiety

  Komedia "Miłość po francusku" to prawdziwa gwiazda wybiegu wśród filmów modowych. Z przymrużeniem oka ukazuje świat wysokich obcasów, oryginalnych stylizacji i przebojowych kobiet znanych widzom z takich produkcji jak "Diabeł ubiera się u Prady" i "Seks w wielkim mieście".

 • Amy Adams z dekoltem do pasa na premierze!

  Amy Adams (44 l.) zaszalała ze stylizacją. Odsłoniła naprawdę sporo!

 • One mają najciekawsze fryzury!

  Dotychczas uchodziła za niekwestionowaną królową... stylizacji włosów. To fryzurę a la Jennifer Aniston przez lata chciały mieć kobiety na całym świecie. Jednak w 2011 roku aktorce nie udało się obronić swojej mocnej pozycji.

 • Maryla Rodowicz w dziwacznym stroju na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie

  Maryla Rodowicz słynie z ekscentrycznych stylizacji. Mimo swojego wieku lubi zaszaleć ze strojem, co niejednokrotnie udowodniła. A oryginalnych kreacji ma w szafie mnóstwo.  "Mam garderobę – 70(...) z repertuarem, z daną sytuacją, z muzyką. Sukienki od projektantów sprawdzają się w prywatnych sytuacjach, ale nie na scenie. Czasami potem na trasach koncertowych mieszam elementy stylizacji, wkładam...

 • Nie jest już najlepiej uczesaną gwiazdą

  Dotychczas uchodziła za niekwestionowaną królową... stylizacji włosów. To właśnie fryzury a la Jennifer Aniston przez lata chciały mieć kobiety na całym świecie. Jednak w 2011 roku aktorce nie udało się obronić swojej pozycji.

Zdjęcia na temat: oryginalna stylizacji
Wideo na temat: oryginalna stylizacji