• Informacje na temat:

  oryginalna zabawka

Artykuły na temat: oryginalna zabawka
 • Ewa Chodakowska urządziła konkurs! Do wygrania wibratory...

  Ewa Chodakowska (33 l.) nie zwalnia tempa! Wydaje gazetę, w której można znaleźć porady dotyczące seksu i… oryginalne konkursy.

 • Mateusz Pawłowski: Kacper Boski z "Rodzinki.pl" został Pinokiem

  Serca widzów podbił jako Kacper z "Rodzinki.pl", z miejsca stając się gwiazdą telewizji i... Facebooka, gdzie ma już blisko 750 tysięcy fanów! Teraz 10-letni Mateusz Pawłowski próbuje sił w dubbingu, użyczając głosu (i zaraźliwego śmiechu) tytułowemu bohaterowi filmu "Pinokio".

 • "M jak miłość": Małgorzata Pieńkowska - W święta w domu musi pachnieć świerkiem i goździkami!

  Małgorzata Pieńkowska, czyli Marysia z "M jak miłość", o bożonarodzeniowych prezentach dla najbliższych i przyjaciół zaczyna myśleć już w... wiosną. - Kupuję je przez cały rok - mówi.

 • Filmowe zabawki Jean-Pierre'a Jeuneta

  "Bazyl. Człowiek z kulą w głowie" ("Micmacs a' tire-larigot"), reż. Jean-Pierre Jeunet, Francja 2009, dystrybutor Syrena Films, premiera kinowa 10 września 2010 roku.

 • "Teoria wielkiego podrywu": "Soft Kitty" na celowniku prawników

  Producenci serialu "Teoria wielkiego podrywu" znowu zostali pozwani do sądu. Tym razem za nielegalne wykorzystanie piosenki "Sof Kitty".

 • Grabowski jako... Miś Tuliś

  W nowej odsłonie "Toy Story", która pojawi się na naszych ekranach 18 czerwca, w dodatku w 3D, poznamy całkiem nową postać: różowego Misia Tulisia o zapachu truskawkowym. W polskiej wersji językowej Miś Tuliś mówić będzie głosem Andrzeja Grabowskiego, mającego w dubbingu ogromne doświadczenie.

 • Świąteczne zwierzenia Katarzyny Figury

  ...przyszła Koko - moja ukochana, najdroższa córeczka, nasza radość z mężem była tak ogromna, że postanowiliśmy przybrać choinkę oryginalnie - jej zabawkami. W kuchni króluję ja, ale mąż dzielnie mi...

 • Pewnego razu w epoce lodowcowej

  Bajkowe postacie, piraci, ożywione zabawki, zwierzaki i inne potworki. W animacji wszystko jest możliwe. Dziesięć lat temu ożywiono prehistoryczne stwory i cofnięto widzów do epoki lodowcowej. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Czy formuła się w końcu wyczerpie?

 • Ostatnie lata w obozie Entombed były jak kolejne odcinki "Klanu" zakończone nagłym zejściem Ryśka. Nie wiem, czy ostatnie słowa gitarzysty Aleksa Hellida do kolegów brzmiały: "A teraz umyjmy wszyscy rączki", faktem jest, że ostatni z oryginalnych członków goliata szwedzkiej sceny deathmetalowej, zabrał zabawki i z okrzykiem (chciałoby się rzec) "Grażynko, już biegnę" ruszył w siną dal. - Nie da się ukryć, że było to bardzo frustrujące - mówi w rozmowie z Bartoszem Donarskim gitarzysta Nico...

 • "Nie podpisaliśmy paktu z diabłem"

  Pochodząca z Płocka grupa Farben Lehre w 2006 roku skończyła 20 lat. Z tej okazji 9 września w rodzinnym mieście odbył się specjalny urodzinowy koncert...