• Informacje na temat:

  oryginalne kolory

Artykuły na temat: oryginalne kolory
 • Agnieszka Chylińska eksperymentuje z fryzurą. Nieźle poszalała...

  Agnieszka Chylińska (42 l.) w krótkich czarnych włosach? To już przeszłość! Ci, którzy pamiętają ją w tamtej wersji, mogą być zszokowani nowym wyglądem wokalistki. Zgoliła boki głowy i przefarbowała się na oryginalny kolor.

 • Louis Tomlinson z One Direction jest gejem?

  Louis Tomlinson, wokalista brytyjskiego boysbandu One Direction, nerwowo zareagował na sugestie dotyczące jego orientacji seksualnej.

 • "Rolnik szuka żony 4": Do sieci trafiły zdjęcia ze ślubu Mikołaja Korola i jego ukochanej Marty!

  Mikołaj Kolor (73 l.) z "Rolnik szuka żony 4" i Marta Wakaluk (40 l.) są już po ślubie. Do sieci trafiły właśnie zdjęcia z ceremonii. Trzeba przyznać, że była ona oryginalna, a cały klimat robi niesamowite wrażenie.

 • "Kopciuszek": Sekrety sukni balowej

  Sandy Powell, autorka kostiumów do filmu "Kopciuszek" Kennetha Branagha, przyznała, że największą presję odczuwała przygotowując suknię balową tytułowej bohaterki.

 • Macademian Girl żali się na rasizm w Polsce!

  Blogerka Macademian Girl (27 l.) niejednokrotnie spotkała się z niechęcią spowodowaną jej kolorem skóry. Teraz gwiazda jest bardziej odporna na hejt i stara się dzielić tą postawą ze swoimi fankami. Jej zdaniem w życiu najważniejsze jest być sobą i o to warto walczyć.

 • "Dzień z życia blondynki" : Bardzo zły dzień

  Hasło na polskim plakacie filmu "Dzień z życia blondynki" brzmi: "Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii". Rzeczywiście, komedia Stevena Brilla miała być najprawdopodobniej wyjątkowo śmieszna. Niestety, wyszło wręcz odwrotnie.

 • Zabójcze pożegnanie

  Wkrótce skończy się czas najsympatyczniejszego killera w historii telewizji. Z niecierpliwością czekamy na finałowy sezon "Dextera". Z tej okazji twórcy w oryginalnym stylu pożegnali się z kultowym serialem.

 • Renowacja kostiumów filmowych

  Kostiumy, wykorzystywane w takich produkcjach polskiej kinematografii jak "Lalka", "Stawka większa niż życie" czy "Czterej pancerni", odzyskają dawny blask. We wrocławskim Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA) zaczęła się renowacja 40 strojów filmowych.

 • Oceń kolekcję Natalii Jaroszewskiej

  Nie zabrakło także mocnego turkusowego akcentu i mnóstwa oryginalnej biżuterii, z której znana jest projektantka. Zaprezentowano także dwie olśniewające ślubne sukienki. Należą one do nowej linii(...). Projektantce udało się nawet namówić Edytę Olszówkę na założenie kanarkowo żółtej sukienki, choć aktorka na co dzień wybiera bardziej stonowane kolory. "Jestem wielką fanką Natalii. Myślę, ze ona bardzo kocha...

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie: Relacja z koncertu

  "God Save the Queen" czyli "Boże, chroń królową" - usłyszeliśmy już z taśmy na koniec koncertu Queen + Adam Lambert w wypełnionej Kraków Arenie. Amerykański wokalista nawet nie próbuje zajmować tronu opuszczonego przez Freddiego Mercury'ego.

Zdjęcia na temat: oryginalne kolory
Wideo na temat: oryginalne kolory
 • Omenaa Mensah o swojej książce: Rozprawię się z zawistnymi. Padną nazwiska!

  Omenaa Mensah przyznaje, że wiele razy spotkała się z nietolerancją i dyskryminacją z powodu swojego pochodzenia i oryginalnego typu urody. Prezenterka nie kryje rozgoryczenia, że czasem najbardziej dwulicowi okazują się współpracownicy i ci, którzy udają przyjaciół. Teraz o swoich doświadczeniach napisze w książce zatytułowanej „Gorzka czekolada”. – Czasami jad zżera tych najbliższych, tych

Dyskusje na temat: oryginalne kolory
 • Re: Kultowe seriale: 50 lat od premiery "Czterech pancernych i psa"

  Koloryzacja NISZCZY DUCHA STARYCH FILMÓW! KOLORY SĄ PRZESADZONE,ZWŁASZCZA CZERWONY! TYLKO ORYGINALNE PROSTO Z TAŚMY FILMOWEJ, KTÓRA LEPIEJ UTRWALA ŚWIATŁO NIŻ SYG. CYFROWY! NIGDY WIĘCEJ KOLORYZACJI STARYCH FILMÓW. ,,MIŚ" I INN. FILMY TO JUŻ NIE TEN SAM FILM,ŹLE SIĘ TO OGLĄDA,BRAKUJE CZEGOŚ,TEGO CZEGOŚ Z TAMTYCH CZASÓW: DUCHA itp.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!