• Informacje na temat:

  oryginalne kopie

Artykuły na temat: oryginalne kopie
 • Wszyscy aktorzy serialu „M jak Miłość” bardzo przeżyli śmieć swojego kolegi z planu Witolda Pyrkosza (†90 l.). Za wpis wyrażający głęboki żal najbardziej została skrytykowana Ania Mucha (36 l.)

 • "Birdman" czy "Boyhood"? "Lewiatan" czy "Ida"?

  Tegoroczna gala Oscarów zapowiada się ciekawiej niż zwykle, bo trudniej przewidzieć, kto otrzyma główne statuetki. Faworytami są "Birdman" i "Boyhood". Znawcy z branży filmowej uważają, że w kategorii filmów nieanglojęzycznych "Ida" pokona "Lewiatana".

 • Zawadzka: Rodzice stale pytają, kiedy założę rodzinę!

  ...urodzinowej imprezy spędzonej w Polsce. 30. urodziny miały być wprawdzie wyjątkowe i oryginalne pod względem miejsca ich świętowania, impreza w Zakopanem okazała się jednak znacznie lepszym wyborem...

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • "M jak miłość": Miłość czy strach?

  Życzenia od przyjaciół, wesele - ślub to jeden z najpiękniejszych momentów życia. A w kolejnym odcinku „M jak Miłość” - numer 1373 – białą suknię założy Iza! Czy wypowie słowa małżeńskiej przysięgi i będzie z Arturem naprawdę szczęśliwa?

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • "Posłaniec szczęścia": Dziecko, które straciło matkę

  ...rozstawać się ze swoją pupilką na czas nagrywania serialu, dlatego wymyśliła, że grana przez nią bohaterka również będzie miała psa. Serialowa Adela była elegantką i nosiła kopie strojów swojej pani. W ostatnim odcinku wzięła nawet ślub z innym psem w oryginalnej białej sukni. akw...

 • Bezkarne piractwo

  Piraci sprzedający w Sieci filmy na DVD i VCD są praktycznie bezkarni! Strzec policji muszą się za to klienci internetowych serwisów, bo mogą trafić do więzienia nawet na pięć lat. Łódzka policja prowadzi dochodzenie w sprawie serwisu internetowego oferującego pirackie kopie filmów. W Internecie bez trudu można znaleźć strony proponujące sprzedaż filmów i muzyki.

 • Przeszłość zamknęłam na klucz

  ....) na Romantyczną kolację w Ogrodzie Japońskim we Wrocławiu, ze świecami i grupą muzyków. Na wstępie sceny wjeżdża barek i kelner podaje nam oryginalnego francuskiego szampana, którego mamy skosztować...

 • "Yves Saint Laurent" : Symulacja geniuszu

  [Reżyser] Jalil Lespert zadbał o najdrobniejsze szczegóły, ale zapomniał o scenariuszu. Biografia Yves Saint Laurenta w jego wykonaniu to bardzo naiwna historyjka o miłości dwojga ludzi, którzy od czasu do czasu marzą o rozstaniu, przeżywają załamania nerwowe i pławią się w morzu pieniędzy - o francuskiej produkcji "Yves Saint Laurent" pisze Joanna Ostrowska.