• Informacje na temat:

  oryginalne rysunki

Artykuły na temat: oryginalne rysunki
 • "Wentworth": Piekło kobiecego więzienia

  ...teraz opowiadamy, jest osadzona we współczesnych realiach.  Bohaterki "Wentworth" mocno różnią się od dziewczyn z "Więźniarek", chociaż scenarzyści zachowali pewne wątki i niektóre oryginalne postaci(...) nauczyłam się czegoś nowego. Teraz zawsze mam pod ręką szkicownik. Pobyt w celi zdecydowanie coś mi dał! Czy na ekranie oglądamy twoje rysunki? - Tak, właśnie tak. Stały się częścią scenariusza...

 • Twórcy "Shreka" i "Kung Fu Pandy" połączyli siły

  Studio Paramount Animation ("Rango", "Przygody Tin Tina") oraz nominowany do Oscara Mark Osborne ("Kung Fu Panda"), przedstawiają wysokobudżetową ekranizację jednej z najukochańszych książek wszech czasów - "Małego Księcia" Antoine'a de Saint Exupéry'ego.

 • Ten serial rozbudza wyobraźnię 40 mln widzów!

  ...ekipa, która zawsze jest wyposażona w rysunki potrzebnych elementów. Włącznie ze świeżymi kwiatami, które muszą być dostarczane codziennie na plan. - Jeśli jakąś scenę kręcimy kilka razy, musimy...

 • Twórca "Kung Fu Pandy" pokazał światu "Małego Księcia"

  W ramach pokazu specjalnego na festiwalu w Cannes, Studio Paramount Animation ("Rango", "Przygody Tin Tina") oraz nominowany do Oscara Mark Osborne ("Kung Fu Panda"), zaprezentowali światu "Małego Księcia". Wysokobudżetowa ekranizacja jednej z najukochańszych książek wszech czasów autorstwa Antoine'a de Saint Exupéry'ego zdobyła uwagę i uznanie krytyków. To piękny i czarując film, mocny kandydat do tytułu animacji roku - mogliśmy przeczytać w pierwszych recenzjach.

 • Mania zbierania

  ...rozmaite czapki". Pieczyński w swojej kolekcji ma jarmułki, pilotki, rogatywki, a nawet oryginalne chustki na głowę. Wiele aktorek nie ukrywa swojej słabości do butów. Czasem kupują nawet kilka par(...) w szufladzie fotografie Pankracego". Beata Tyszkiewicz przyznaje, że jest bogata w pamiątki. "Mam niezliczoną ilość korespondencji, zdjęć, drobiazgów: jakiś lisek, szpilka, święty obrazek, rysunki dzieci...

 • Arkadiusz Jakubik: Miłość po przejściach i jaja ze śmierci (wywiad)

  Arkadiusz Jakubik to nie tylko świetny aktor, jeden z ulubieńców Wojciecha Smarzowskiego, ale także wokalista rockowego zespołu Dr Misio, który właśnie wydał swoją drugą płytę. O czym śpiewa Jakubik? M.in. o miłości widzianej oczami 40-latka, miłości "po przejściach, wypalonej, beznadziejnej, do dupy".

 • "Surrealistyczne opowiadania"

  Chcąc wymienić najbardziej oryginalne i wpływowe zespoły w historii heavy metalu, na pewno należałoby wymienić grupę Voivod. Kanadyjczycy zadebiutowali...

 • Blink 182: Obawa przed normalną pracą

  Oryginalny sposób na ustrzeżenie się przed pracą w biurze znalazł Travis Barker, perkusista amerykańskiej grupy Blink 182. Postanowił on mianowicie wytatułować swoje ciało tak bardzo, aby odstraszyć potencjalnych przyszłych pracodawców.

 • Kolekcja "słowiańskiej" odzieży Cleo

  Znana z przeboju "My Słowianie" Donatana wokalistka Cleo stworzyła oryginalną serię bluz z kapturem i bluzeczek damskich. "Zawsze marzyłam o tym, żeby móc zaprojektować własną kolekcję ubrań" - mówi gwiazda.

 • Themersonowie: Oryginałowie

  W tym roku przypadają 25. rocznice śmierci Stefana i Franciszki Themersonów - jednych z najbardziej oryginalnych i najmniej znanych artystów awangardowych w polskiej sztuki XX wieku.