• Informacje na temat:

  oryginalne szpilki

Artykuły na temat: oryginalne szpilki
 • Małgorzata Kożuchowska odstawiła w ciąży szpilki!

  ...się na jakiś czas z ukochanymi markowymi szpilkami... Nie oznacza to jednak, że aktorka zrezygnowała z modowych zakupów! Swoim wielbicielom zaprezentowała właśnie dość oryginalne adidasy w panterkę! "Szpilki na razie wylądowały w szafie, a ja odkrywam zalety sportowego obuwia na płaskim obcasie... Przerzucam się na adidasy :)" - poinformowała. Jak Wam się podobają?

 • Ewa Ewart: Trzeba wiedzieć, kiedy zrobić cięcie

  - Bezpośrednio po realizacji niektórych tematów miałam poczucie, że niektórych sytuacji wolałabym nie widzieć, a niektórych relacji nie słyszeć - wyznaje Ewa Ewart. O tych najtrudniejszych chwilach dziennikarka i filmowiec dokumentalista pisze w książce "Widziałam".

 • ...kobiecie, która zrujnowała jej małżeńskie plany. Mariusz po raz kolejny zaprasza Lucynę na randkę. Jego propozycje są coraz bardziej oryginalne...

 • "Szpilki..." wygrywają z konkurencją

  Cztery pierwsze odcinki serialu "Szpilki na Giewoncie" z Magdaleną Schejbal w roli głównej oglądało w Polsacie średnio 2,7 mln widzów.

 • Artur Szpilka poniża partnerkę i bije. "Będzie chodzić jak w zegarku"

  Artur Szpilka (25 l.) opublikował w sieci zdjęcie swojej partnerki czyszczącej mu buty z "zabawnym" - jego zdaniem - podpisem.

 • Kto nosi szpilki na Giewoncie?

  W poniedziałek, 22 lutego, w Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu komediowo-obyczajowego pt. "Szpilki na Giewoncie", realizowanego dla telewizji Polsat.

 • Kto nosi szpilki na Giewoncie?

  W poniedziałek, 22 lutego, w Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu komediowo-obyczajowego pt. "Szpilki na Giewoncie", realizowanego dla telewizji Polsat.

 • "Szpilki..." wrócą na wiosnę

  Zakończony 25 listopada pierwszy sezon serialu "Szpilki na Giewoncie" gromadził przed ekranami telewizorów średnio 2,62 mln widzów. W grudniu ruszają zdjęcia do drugiego sezonu, który pojawi się na antenie prawdopodobnie wiosną 2011 roku.

 • Serialowa wiosna w Polsacie

  ..."Szpilki na Giewoncie" . Jest to powrót spektakularny, bo obfitujący w moc niespodzianek. Zobaczymy nowych bohaterów, m.in. Mateusza (w tej roli prawdziwy góral - Jan Wieczorkowski) i ich humorystyczne...

 • Kiedy mężczyzna udaje kobietę

  Zrozumieć ją, to ... przebrać się za nią. Choćby pół żartem, pół serio. Co to znaczy być kobietą, najlepiej wiedzą aktorzy, którzy musieli włożyć szpilki, pomalować usta i przymierzyć obcisłą sukienkę. Z okazji Dnia Kobiet przypominamy najlepsze kinowe role kobiet... granych przez mężczyzn.

Dyskusje na temat: oryginalne szpilki
 • Re: Szpilki na Giewoncie

  Zastanawiałam się, jak bardzo trzeba być skrzywdzonym, aby wynaleźć sobie takie "oryginalne" hobby, jakim jest niszczenie szczęśliwych związków. Żałuje, że Ewka i Bartek nie są razem chociaż w jednym odcinku, ale i tak buzia mi się śmieje, jak słucham dialogi (mega dowcipne!) i ta Lucynka - genialna kobietka: waleczna, serdeczna, ciepła, szczera i prawdziwa-:). Szkoda tylko, że przyjaźń Basi