• Informacje na temat:

  oryginalny teledysk

Artykuły na temat: oryginalny teledysk
 • Ola Ciupa (26 l.) zasłynęła w show-biznesie jako „Słowianka” z teledysków Donatana. Korzystając z trwających jeszcze pięciu minut sławy, postanowiła pokazać się w trochę innej odsłonie.

 • Siostra Cristina przerabia Madonnę (teledysk "Like A Virgin")

  Zaskakująca wersja przeboju "Like A Virgin" Madonny zapowiada debiutancki album siostry Cristiny, śpiewającej zakonnicy, która wygrała "The Voice of Italy".

 • Nowe wieści o porodzie Ewy Farnej!

  ..., pokazując spory już ciążowy brzuch. Ograniczyła obowiązki Ewa Farna postanowiła powiadomić fanów o radosnej nowinie w oryginalny sposób. Opublikowała w sieci teledysk do najnowszej piosenki „Ta o nas”, którą wykonuje razem z mężem, czeskim gitarzystą Martinem Chobotem.  W teledysku znajdziemy między innymi ujęcia, na których widać Ewę z wyraźnym ciążowym brzuchem. W kolejnym wpisie piosenkarka...

 • Nohucki "Syn marnotrawny": To nie ma związku z wyborami

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Syn marnotrawny" projektu Nohucki, za którym stoi Bzyk, lider Wu-Hae, znany także z Sztajemki i Grubych Ryb.

 • Lady Gaga dostała prezent od "najlepszego narzeczonego na świecie"! Dał jej buty za milion złotych

  ...dolarów, czyli około miliona złotych! Są to ostatnie pary "pancerników", które projektant stworzył przed swoją samobójczą śmiercią. Podobno Lady Gaga wypożyczyła je, gdy kręciła teledysk do hitu "Bad...

 • Lari Lu "Nad ziemią": Była wokalistka Varius Manx debiutuje solo

  Lari Lu to debiutująca solowo artystka wytwórni Innersong, związanej z firmą Nextpop, dla której nagrywają m.in. Bokka, Kari i Fismoll. Pod tym pseudonimem kryje się Anna Józefina Lubieniecka, była wokalistka Varius Manx.

 • "Gra o tron": Najlepsze covery motywu przewodniego

  ...2 Cellos Na początku stycznia 2017 roku zespół 2Cellos zaprezentował swoją wersję motywu przewodniego. Świetnie zrealizowany teledysk i doskonałe wykonanie utworu w krótkim czasie zyskało sporo fanów. Do dzisiaj klip został wyświetlony 4 535 222 razy. 2 Celos to duet wiolonczelowy, działający od 2011; tworzą go Luka Šulić i Stiepan Hauser. "Samba Version" Z kolei w mroźne wieczory na...

 • Mary Komasa "City of My Dreams": Uwaga, obiecujący debiut

  Mary Komasa to pochodząca z Warszawy, a mieszkająca w Berlinie wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i instrumentalistka. Singel "City of My Dreams" promuje jej debiutancki album, który ukaże się na początku 2015 roku. Producentem materiału jest Guy Sternberg, który pracował z uznanymi artystami takimi jak: Feist, Yoko Ono i Depeche Mode.

 • "Pakt": Premiera z nową piosenką

  ...filmowej. Do utworu powstał równie tajemniczy teledysk, którego reżyserką jest Ada Kornecka, a operatorem Paweł Flis, który jest także autorem zdjęć do serialu. "Nie wiesz nic" to utwór oddający(...) Pablopavo. Do piosenki powstał teledysk utrzymany w psychodelicznym, onirycznym klimacie. Nic tu nie jest oczywiste, a najwięcej kryje się pod powierzchnią. To, czego doświadcza bohater teledysku...

 • Dawid Kwiatkowski o MTV EMA 2014: Mam duże parcie (teledysk "Jak to")

  "Chciałbym bardzo wygrać, mam duże parcie" - tak o swojej nominacji do nagrody MTV EMA dla najlepszego polskiego artysty mówi Dawid Kwiatkowski.