• Informacje na temat:

  oryginalny zegarek

Artykuły na temat: oryginalny zegarek
 • Serialowcy wsparli WOŚP rzeczami od serca

  Pointy baletowe, kolia, błystka obrotowa, zegarek, zaproszenie do teatru... To zaledwie kilka kilka z wielu "rzeczy od serca", które znane z seriali gwiazdy wystawiły na licytację, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

 • Zegarek Bonda sprzedany

  Luksusowy zegarek marki Rolex z gadżetami, noszony przez Rogera Moore'a - Jamesa Bonda w filmie "Żyj i pozwól umrzeć" - został sprzedany w poniedziałek za 150 tys. euro w domu Christie's w Genewie.

 • Agnieszka Szulim chwali się prezentem od siostry milionera!

  ...! Milionerka potrafi za to odwdzięczyć się za jej przyjaźń i pomoc w lansie na ściankach! Ostatnio Julia obdarowała Szulim oryginalnym złotym zegarkiem! "#luckywatch #summertime #thebestgift from...

 • Dziewczyna wygryzła Bonda

  James Bond słynie z zamiłowania do pięknych kobiet i efektownych gadżetów. W 20 filmach jedną z jego wizytówek były zegarki Rolex, zanim w "Casino Royale" zamienił markę na Omegę. Jednak to nie agent 007 jest jej ambasadorem, lecz jego najnowsza dziewczyna.

 • Serialowy przewodnik

  ...elegancką kolację do Warszawy. Ostatecznie pojawiają się u Natalii, by tego dnia nie czuła się samotna. Wręczają jej prezenty, które sobie nawzajem kupili, czyli drogi wisiorek i zegarek. Proponują też(...) USA, ponieważ go lubi. ODC. 2045 Kasia zostaje zakwalifikowana do finału konkursu modowego. Helena wpada na oryginalny pomysł: chce zamieszkać z córką i Wojtkiem. "Na dobre i na złe" ODC.593

 • Cenne pamiątki po Jamesie Bondzie

  Wielbiciele Jamesa Bonda za związane z nim przedmioty są gotowi zapłacić zawrotne sumy. Pistolet agenta 007 sprzedano za 1 mln zł, a jego zegarek wylicytowano za połowę tej kwoty - to tylko przykłady z ostatnich miesięcy.

 • Co ma w swojej szafie?

  Paulina Holtz, czyli Agnieszka Lubicz z "Klanu", przyznaje, że uwielbia chodzić po sklepach i przymierzać ubrania. Nigdy jednak nie ulega ślepo modzie i wybiera dla siebie niebanalne stroje.

 • Dryfujący Overlook Hotel

  "Piąty wymiar" , reż. Christopher Smith, Australia, Wielka Brytania 2010, dystrybutor: Kino Świat, premiera kinowa: 10 grudnia 2010

 • Zamienić garnitur na mundur

  ...oryginalne detale, jak na przykład zegarek. Ale właśnie takie przedmioty z epoki są niezbędne, jeśli chce się idealnie oddać ducha tamtych czasów. Nic dziwnego, że grupy rekonstrukcyjne cieszą się dużym...

 • James Bond na wystawie

  W sobotę, 23 marca, w Narodowym Muzeum Fotografii, Filmu i Telewizji w angielskim mieście Bradford, zostanie otwarta wystawa uświetniająca obchody 40-lecia powstania pierwszej opowieści o Jamesie Bondzie, filmu "Dr No" z 1962 roku. Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do 1 września.