• Informacje na temat:

  orzechowski sławomir

Artykuły na temat: orzechowski sławomir
 • "O mnie się nie martw": Sławomir Orzechowski nie chce być... celebrytą!

  Sławomir Orzechowski, który dołączył właśnie do obsady 4. serii „O mnie się nie martw” (wiosną zobaczymy go w nominowanym do Telekamery „Tele Tygodnia” 2016 serialu Dwójki jako ojca Igi), uważa, że najmniej atrakcyjną pochodną aktorstwa jest... celebrytyzm.

 • "Obce ciało": Zaskakujące wcielenie Agnieszki Grochowskiej

  5 grudnia na ekrany polskich kin zawita międzynarodowa koprodukcja w reżyserii Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". W obsadzie, obok Agaty Buzek, Weroniki Rosati i Agnieszki Grochowskiej, zobaczymy włoskiego aktora Ricardo Leonellego oraz Jacka Poniedziałka, Janusza Chabiora, Ewę Krasnodębską, Sławomira Orzechowskiego i Stanisławę Celińską. Muzykę do filmu napisał Wojciech Kilar.

 • ​"Na dobre i na złe": Z "Ojca Mateusza" do Leśnej Góry!

  Do obsady "Na dobre i na złe" dołączył znakomity aktor Sławomir Orzechowski, serialowej widowni znany m. in. jako biskup z "Ojca Mateusza", Wargacz z "Rancza" czy Stefan Ratajczak z "Przepisu na życie". Sprawdź, w jakiej roli!

 • Filip Bajon kręci "Panie Dulskie"

  Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska i Mateusz Kościukiewicz są w obsadzie "Pań Dulskich" w reż. Filipa Bajona. Zdjęcia do filmu, opowiadającego o "formie duchowej mieszczaństwa", z akcją rozgrywającą się m.in. w latach 90., trwają w Warszawie.

 • Do trzech razy sztuka!

  Stefan (Sławomir Orzechowski) zdecyduje się poprosić Wandę (Iwona Bielska) o rękę. Sprawdź, z jakim skutkiem!

 • Zdjęcia plenerowe do "Pań Dulskich"

  Do refleksji nad kondycją mieszczaństwa ma skłaniać film Filipa Bajona "Panie Dulskie", inspirowany dramatem Gabrieli Zapolskiej. Plenerowe zdjęcia do obrazu powstają właśnie w Lublinie, gdzie rozgrywa się jego akcja.

 • Polski aktor wstydzi się narodzin syna

  Aktor Sławomir Orzechowski (Komornik, Ojciec Mateusz) ukrywa narodziny syna, gdyż wstydzi się, że został ojcem... po pięćdziesiątce. Dziecko było nieplanowane.

 • Piraci z Karaibów uczą (się) języka niemieckiego

  Od kultowego "dziń dybry" z "'Allo 'Allo!" po pythonowskie żarty z imion Rzymian w "Żywocie Briana". Nic tak dobrze nie robi komedii jak zgrywa z gramatyki i języków obcych. Potwierdza to wchodzący na ekrany, familijny hit "Kapitan Szablozęby i skarb piratów".

 • "W noszeniu sutanny mam już wprawę!"

  Letnie powtórki to m.in. pierwsza seria "Ojca Mateusza". W niej zaś nieustraszony ksiądz (Artur Żmijewski) i biskup (Sławomir Orzechowski).

 • "Obce ciało" : Grochowska z pejczem, Buzek w habicie

  Agnieszka Grochowska, Weronika Rosati oraz Agata Buzek znalazły się na plakacie nowego filmu Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". Obraz trafi do kin 5 grudnia.

Zdjęcia na temat: orzechowski sławomir
Wideo na temat: orzechowski sławomir
 • "Na dobre i na złe": Pierwsze spotkanie Julki z ojcem!

  kolejnym odcinku – numer 624 - Julka Burska spotka się z mężczyzną, który wyzna, że jest jej biologicznym ojcem. A y zapraszamy z tej okazji na scenę przedpremierową – której bohaterem jest właśnie Ryszard Grec (w tej roli Sławomir Orzechowski)!

Dyskusje na temat: orzechowski sławomir