• Informacje na temat:

  orzechowski sławomir

Artykuły na temat: orzechowski sławomir
 • "O mnie się nie martw": Sławomir Orzechowski nie chce być... celebrytą!

  Sławomir Orzechowski, który dołączył właśnie do obsady 4. serii „O mnie się nie martw” (wiosną zobaczymy go w nominowanym do Telekamery „Tele Tygodnia” 2016 serialu Dwójki jako ojca Igi), uważa, że najmniej atrakcyjną pochodną aktorstwa jest... celebrytyzm.

 • "Obce ciało": Zaskakujące wcielenie Agnieszki Grochowskiej

  5 grudnia na ekrany polskich kin zawita międzynarodowa koprodukcja w reżyserii Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". W obsadzie, obok Agaty Buzek, Weroniki Rosati i Agnieszki Grochowskiej, zobaczymy włoskiego aktora Ricardo Leonellego oraz Jacka Poniedziałka, Janusza Chabiora, Ewę Krasnodębską, Sławomira Orzechowskiego i Stanisławę Celińską. Muzykę do filmu napisał Wojciech Kilar.

 • ​"Ojciec Mateusz": Mateusz znów na wylocie! Wszystko przez... sektę

  Wieść o tym, że na terenie parafii Mateusza (Artur Żmijewski) działa niebezpieczna sekta, lotem błyskawicy dotrze do biskupa (Sławomir Orzechowski). Hierarcha wezwie proboszcza do siebie...

 • Filip Bajon kręci "Panie Dulskie"

  Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska i Mateusz Kościukiewicz są w obsadzie "Pań Dulskich" w reż. Filipa Bajona. Zdjęcia do filmu, opowiadającego o "formie duchowej mieszczaństwa", z akcją rozgrywającą się m.in. w latach 90., trwają w Warszawie.

 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski żegna się z rolą w serialu?

  Wkrótce grany już od 11 lat przez Artura Żmijewskiego ojciec Mateusz zostanie przez biskupa (Sławomir Orzechowski) zastąpiony innym księdzem. Czy to oznacza, że uwielbiany przez widzów proboszcz na zawsze zniknie z Sandomierza, a Artur Żmijewski z serialu?

 • Zdjęcia plenerowe do "Pań Dulskich"

  Do refleksji nad kondycją mieszczaństwa ma skłaniać film Filipa Bajona "Panie Dulskie", inspirowany dramatem Gabrieli Zapolskiej. Plenerowe zdjęcia do obrazu powstają właśnie w Lublinie, gdzie rozgrywa się jego akcja.

 • ​"Na dobre i na złe": Z "Ojca Mateusza" do Leśnej Góry!

  Do obsady "Na dobre i na złe" dołączył znakomity aktor Sławomir Orzechowski, serialowej widowni znany m. in. jako biskup z "Ojca Mateusza", Wargacz z "Rancza" czy Stefan Ratajczak z "Przepisu na życie". Sprawdź, w jakiej roli!

 • Piraci z Karaibów uczą (się) języka niemieckiego

  Od kultowego "dziń dybry" z "'Allo 'Allo!" po pythonowskie żarty z imion Rzymian w "Żywocie Briana". Nic tak dobrze nie robi komedii jak zgrywa z gramatyki i języków obcych. Potwierdza to wchodzący na ekrany, familijny hit "Kapitan Szablozęby i skarb piratów".

 • Do trzech razy sztuka!

  Stefan (Sławomir Orzechowski) zdecyduje się poprosić Wandę (Iwona Bielska) o rękę. Sprawdź, z jakim skutkiem!

 • "Obce ciało" : Grochowska z pejczem, Buzek w habicie

  Agnieszka Grochowska, Weronika Rosati oraz Agata Buzek znalazły się na plakacie nowego filmu Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". Obraz trafi do kin 5 grudnia.

Zdjęcia na temat: orzechowski sławomir
Wideo na temat: orzechowski sławomir
 • "Na dobre i na złe": Pierwsze spotkanie Julki z ojcem!

  kolejnym odcinku – numer 624 - Julka Burska spotka się z mężczyzną, który wyzna, że jest jej biologicznym ojcem. A y zapraszamy z tej okazji na scenę przedpremierową – której bohaterem jest właśnie Ryszard Grec (w tej roli Sławomir Orzechowski)!

Dyskusje na temat: orzechowski sławomir
 • Re: Sławomir Orzechowski (biskup)

  Orzechowski jak zwykle bardzo dobry

 • Re: "Korona królów": Kolejny aktor odchodzi z produkcji

  Zamek "grający" Wawel, i Tyniec ( oczywiście ten filmowy), a z aktorów to Halina Łabonarska, Tadeusz Kwinto , Tomasz Sapryk, Sławomir Orzechowski, Tadeusz Chudecki.

 • Re: Oto prawdziwy ojciec Burskiej!

  Sławomir Orzechowski,który wcielił się w rolę biologicznego ojca Julii Burskiej,wystąpił wcześniej w Na dobre i na złe w roli Andrzeja Sroki,odc 220.Ciekawe,czy aktorzy nie pamiętają,że zagrali już w jakimś serialu???

 • Re: "Korona królów": Ilona Łepkowska odniosła się do plotek

  (Kanclerz), Jan Wieczorkowski (Władysław Łęczycki), Robert Gonera (Jan Grot), Andrzej Deskur (Jarosław Bogoria), Sławomir Orzechowski (Spytek), Krzysztof Wrona (Kanclerz Pełka), Mariusz Ostrowski (Charcik

 • Re: Podwójna wpadka w "M jak miłość"!

  W ,,Na dobre i na złe" zarówno Anita Sokołowska, jak i Kamilla Baar najpierw zagrały epizody, a później wcieliły się w role lekarek, podobnie p. Olbrychski zagrał przed laty aktora, który poddaje się operacji, a po wakacjach pojawi się jako ojciec jednego z lekarzy. Podobnie Sławomir Orzechowski - najpierw pacjent-palacz, później - biologiczny ojciec Julki Burskiej (co było, nawiasem mówiąc

 • Re: "Aż po sufit": Z wizytą na planie serialu

  Szkoda, że takich aktorów jak Cezary Pazura, Radosław Pazura, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Bartłomiej Topa, Jerzy Stuhr, Krzysztof Kiersznowski, Sławomir Orzechowski, Marian Dziędziel i inni już się nie pojawiają w Polskich filmach, czasami tylko ktoś gdzieś przemknie... To byli świetni aktorzy, jak ogląda się filmy z taką obsadą to naprawdę czuje się film, ale to i reżyserowie byli inni

 • Re: On ma to coś

  Dziękuje za serial wolny od seksu, pedziów i nierealnej rzeczywistości.Można oczywiście zarzucić wiele fabule ale Ojciec Mateusz jest o niebo lepszy od rodzimych serialowych produkcji : barw nieszczęścia, m jak mordobicie, pierwsza zazdrość czy na pojedynczej itd.Zwróćcie uwagę na obsadę w rolach głównych: Artur Żmijewski, Eryk Lubos, Kinga Preis, Piotr Folk, Sławomir Orzechowski, Michał