• Informacje na temat:

  oscary 2013 rozdanie

Artykuły na temat: oscary 2013 rozdanie
 • Katarzyna Łaska wystąpiła na rozdaniu Oscarów! Była dziewczyną Mateusza Damięckiego

  Utwór "Mam tę moc" ( posłuchaj! ) nucił swego czasu chyba cały świat. Film animowany "Kraina Lodu" z 2013 roku podbił światowe kina, a właśnie głos pod główną bohaterkę - Elsę - podkładała w piosenkach w polskiej wersji językowej Katarzyna Łaska.  Piosenkarka i aktorka dubbingowa swoją przygodę z bajkami zaczęła w 1986 roku w filmie animowanym "Mój mały kucyk". To była jej pierwsza styczność...

 • "Ida" coraz bliżej Oscara!

  Amerykańska Akademia Filmowa opublikowała listę 9 filmów, które powalczą o nominację do Oscara dla najlepszego obrazu nieanglojęzycznego. Jest wśród nich "Ida" Pawła Pawlikowskiego.

 • Emmy 2013 rozdane!

  Telewizyjne Oscary zostały wręczone w Los Angeles po raz 65. Największym triumfatorem ceremonii okazały się seriale "Breaking Bad" i "Współczesna rodzina"- zwycięzcy kategorii "Najlepszy serial dramatyczny" i "Najlepszy serial komediowy". Poznajcie pozostałych laureatów!

 • "Ida" z Europejską Nagrodą Filmową! To nie przypadek!

  To jeden z największych sukcesów w historii polskiego kina na arenie międzynarodowej. "Ida" Pawła Pawlikowskiego, podczas 27. gali Europejskich Nagród Filmowych w Rydze, zdobyła nagrody w kategoriach: najlepszy film europejski, najlepsza reżyseria oraz najlepszy scenariusz i zdjęcia. Obraz uhonorowała również publiczność.

 • Rozdano Złote Globy

  Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej po raz 71. przyznało w niedzielę Złote Globy, honorując najlepszych aktorów i produkcje filmowe 2013 roku. Najważniejsze nagrody w kategoriach telewizyjnych zdobył serial "Breaking Bad".

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Anne Hathaway przyszła na Oscary z… piersiówką!

  Anne Hathaway w 2013 roku zdobyła Oscara drugoplanową rolę w filmie "Nędznicy". Dwa lata wcześniej wraz z Jamesem Franco poprowadziła tę prestiżową galę. Podczas tegorocznej edycji Oscarów nie była nominowana, ale podobnie jak inne hollywoodzkie gwiazdy dostała zaproszenie na ceremonię. Tym razem mogła też czuć się o wiele swobodniej. Pomogła jej w tym... butelka tequili, którą Anne...

 • Barbra Streisand zaśpiewa na Oscarach

  Legenda amerykańskiej wokalistyki Barbra Streisand potwierdziła swój występ na 85. ceremonii wręczenia Oscarów. Dwukrotna laureatka Nagrody Akademii zaśpiewa na oscarowej scenie po raz pierwszy od 36 lat.

 • Weronika Rosati ma powód do dumy. Dlaczego?

  Nominacja do Orła 2013 w kategorii Najlepsza Główna Rola Kobieca to pierwsze wyróżnienie w karierze Weroniki Rosati, która od wielu lat stara się, by widzowie i krytycy przestali postrzegać ją(...) nominowanymi do Polskich Nagród Filmowych Orły 2013 Weronika Rosati przyleciała prosto z Los Angeles, gdzie jeszcze w poniedziałek razem z tłumem największych hollywoodzkich gwiazd uczestniczyła w imprezach...

 • Kiedy Oscary 2013?

  Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ustaliła daty kolejnej ceremonii rozdania Oscarów oraz ogłoszenia nominacji do tychże.

Wideo na temat: oscary 2013 rozdanie
 • Rozgrywka

  Ekranizacja powieści Patricii Highsmith. Bohaterami filmu "Rozgrywka" są charyzmatyczny i elegancki Chester MacFarland (Viggo Mortensen) oraz jego zjawiskowa i uwodzicielska żona Colette (Kirsten Dunst), którzy odbywają podróż po Europie. W jednym z ekskluzywnych hoteli zwracają na siebie uwagę przewodnika wycieczek, błyskotliwego Rydala (Oscar Isaac). Skuszony olśniewającą urodą Colette oraz bogactwem i wytwornością Chestera, Rydal bez wahania przyjmuje od amerykańskiej pary zaproszenie na...

 • Ex Machina

  Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.

 • Dzikie historie

  Społeczne nierówności, poczucie niesprawiedliwości i ciągłe wyzwania, które stawia współczesny świat – to wszystko u wielu ludzi wywołuje stres i depresję. Nic dziwnego, że niektórym zdarza się eksplodować. To właśnie o nich jest film Szifróna, pokazujący, jak cienka granica oddziela cywilizowany bunt od szaleństwa. "Dzikie historie" to opowieść o ludziach w chwilach słabości, o nerwowych załamaniach, momentach kryzysu i zemście. Pasażerowie samolotu w obliczu katastrofy odkrywają, że na...