• Informacje na temat:

  ostanie pozegnanie

Artykuły na temat: ostanie pozegnanie
 • “Halt and Catch Fire": Rozmowa z Christopherem C. Rogersem

  Mackenzie Davis. Wiem, że mogę napisać dla niej praktycznie wszystko, a ona zagra to wspaniale. A co z odcinkami? Możesz wybrać jeden, z którego jesteś szczególnie dumny? - Ostanie cztery...

 • The Crown: Ostatnie pożegnanie

  31 października do sklepów trafi kolejne pośmiertne wydawnictwo szwedzkiej thrash / deathmetalowej grupy The Crown. Nie istniejąca od marca 2004 roku formacja przygotował tym razem wyjątkowo bogate muzyczne epitafium podsumowujące swoją 14-letnią karierę. Potrójny materiał DVD "14 Years Of No Tomorrow" ukaże się w formie specjalnego digipacku, za co odpowiedzialna będzie niemiecka firma Metal Blade.

 • Bono u boku umierającego ojca

  Bono, wokalista grupy U2, pośpieszył do rodzimej Irlandii, by wesprzeć na duchu śmiertelnie chorego ojca. Wcześniej zadedykował rodzicielowi tekst jednej ze swoich piosenek podczas brytyjskiego koncertu. Artysta dołączył do swojego brata, który również dodaje ducha umierającemu w rodzinnym domu gwiazdora w Dublinie Bobowi Hewsonowi.

 • Znów wygra Andrzej Piaseczny?

  Po sobotnim (20 października) odcinku "Bitwy na głosy" w programie pozostaną już tylko trzy drużyny. Czy zwycięski do tej pory zespół Andrzeja Piasecznego może liczyć na miejsce na podium?

 • Open'er Festival 2013: Mroczny dowcipniś

  Arctic Monkeys w najlepszym momencie kariery, mroczny i dowcipny Nick Cave, Maria Peszek w koronie cierniowej. Taki był drugi dzień Open'er Festival 2013.

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  Przed telewizorami znów zasiądą miliony telewidzów, jurorzy ponownie wygłoszą kontrowersyjne opinie, a uczestnicy po raz kolejny spróbują nas zachwycić. Sprawdźcie, co jeszcze nas czeka w kolejnych odsłonach "X Factor", "Must Be The Music" i "Bitwy na głosy"! Wszystkie trzy programy startują już w najbliższy weekend (3 i 4 marca).

 • Zakończył się Przystanek Woodstock

  Dziś nad ranem, po godzinie 3.00 zakończył się Przystanek Woodstock w Żarach. Największy festiwal muzyczny w tej częśći Europy zgromadził w szczytowym momencie aż 400 tys. fanów!

Wideo na temat: ostanie pozegnanie
 • Pożegnania

  Zdolny wiolonczelista Daigo Kobayashi traci pracę, gdy rozwiązuje się jego orkiestra. Postanawia wraz z żoną powrócić do rodzinnego miasteczka i tam poszukać dla siebie nowej pracy i nowego życia. Odpowiada na ogłoszenie zatytułowane "Okuribito" (ang. "Departures") w nadziei na pracę w agencji turystycznej. Kiedy się jednak okazuje, jest to praca w domu pogrzebowym, Daigo zostaje tzw. "nokanshi" (osobą, która składa ciało zmarłego do trumny). Choć całe jego otoczenie patrzy raczej niechętnie...

 • Happy Poet

  "Happy Poet" to organiczna, z grubsza wegetariańska komedia o Billu, poecie, który oddał całe swoje serce, duszę i ostanie grosze, żeby otworzyć stoisko ze zdrową żywnością, czym zaskoczył swoich przyjaciół, a swoją pasją i błyskotliwością podbił klientów. Podtrzymywany na duchu przez grupkę pomocnych kolesi i dzięki dobrze zapowiadającemu się romansowi z jedną ze swoich klientek, Bill stara się zmienić coś w świecie... do momentu aż nieoczekiwane komplikacje wystawią jego nowe znajomości na...

 • Toy Story 3

  Andy kończy szkołę średnią i idzie do college'u. Czas, by pożegnał się ze swoimi zabawkami. Starym druhom zagrozi rozdzielenie... W końcu Chudy, Buzz i reszta bandy trafia w ręce dzieciaków, które nie traktują zabawek z przesadnym szacunkiem, delikatnie rzecz ujmując. Tak więc - zgodnie z dewizą: jeden za wszystkich i wszyscy za jednego - zabawki planują wspólną ucieczkę. Łączą swe siły z Kenem, tym od Barbie, a także pluszowym niedźwiedziem w różowym kolorze i innymi nowo poznanymi kompanami...