• Informacje na temat:

  ostaszewska i jej dzieci

Artykuły na temat: ostaszewska i jej dzieci
 • Maja Ostaszewska angażuje się nie tylko dla siebie

  Maja Ostaszewska (45 l.) swoją popularność i liczne aktorskie sukcesy stara się wykorzystać, pomagając potrzebującym.

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • "Diagnoza": Maja Ostaszewska nie potrafi... oszczędzać pieniędzy!

  Maja Ostaszewska, czyli Anna Leśniewska z "Diagnozy", przyznaje, że nie jest osobą oszczędną. - Nie potrafię oszczędzać - wyznała w wywiadzie i dodała, że co prawda pieniądze dają jej niezależność, ale nie przywiązuje do nich zbyt dużej wagi. - Doskonale mogłabym się bez nich obejść - powiedziała.

 • Nicole Kidman mówi głosem Mai Ostaszewskiej

  Nicole Kidman mówiąca głosem Mai Ostaszewskiej - czy taki eksperyment może się udać? Przekonamy się, oglądając w kinie polskojęzyczną wersję przygód misia Paddingtona.

 • Maja Ostaszewska: rodzina się powiększy! Co za radość!

  Maja Ostaszewska (46 l.) ma dwoje dzieci – syna Franciszka (11 l.) i córkę Janinę (9 l.). Aktorka właśnie podzieliła się radosną nowiną ze swoimi fanami, że ich gromadka powiększyła się o… kudłate „dziecko”.

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

 • Maja Ostaszewska nie wytrzymała! Nie chce już pracować z Kożuchowską!

  Maja Ostaszewska (44 l.) to ceniona aktorka, lecz ma już dość grania drugoplanowej roli w serialu „Druga szansa”.

 • Marta Lipińska: Nie tylko "Ranczo"

  Czy można sobie wyobrazić serial "Ranczo" bez Michałowej?

 • Maja Ostaszewska: Wielki smutek aktorki. Nie sądziła, że to ich ostatnie spotkanie

  ...z wywiadów. Ostaszewska chciała poznać Ewę osobiście, by wczuć się w emocje kobiety, która musiała pogodzić się z tym, że jej ukochany na zawsze został w górach, że jego grób jest tylko symboliczny, bo ciała(...)Aktorka poznała Ewę, przygotowując się do nowego filmu o tragicznej w skutkach wyprawie Polaków na Broad Peak w 2013 r. Lubiąca trudne aktorskie zadania Ostaszewska była ogromnie podekscytowana, gdy...

 • "Paddington": Miś z Peru w Londynie

  Superprzebój kinowy w Wielkiej Brytanii, komedia przygodowa dla dzieci i dorosłych "Paddington" trafi na polskie ekrany w wybranych kinach 25 grudnia, a od 2 stycznia film będzie wyświetlany w całej Polsce.

Zdjęcia na temat: ostaszewska i jej dzieci
Dyskusje na temat: ostaszewska i jej dzieci
 • Re: "Druga szansa": Maja Ostaszewska lubi grać... brzydule

  Z TEGO CO PAMIĘTAM TO MÓWIŁA, ŻE IMIĘ DALI JEJ NA CZĘŚĆ JAKIEJŚ BOGINI buddyjskiej (SATANISTYCZNEJ) MAI :)) CZYLI WSZYSCY W DOMU MAJĄ COŚ POD KOPUŁĄ :))NASTĘPNA CO PSZCZÓŁKĘ CHCE ADOPTOWAĆ!!! A JEST ZA MORDOWANIEM DZIECI :(( CI buddyści(veganie) TO WSZYSCY OSZOŁOMY!!!