• Informacje na temat:

  ostatni blok

Artykuły na temat: ostatni blok
 • Singielka

  Elka i Konrad idą razem na ślub Natalii. Tomasz postanawia ostatni raz zawalczyć o Elkę i czeka na nią pod jej blokiem. Niestety, kiedy widzi Konrada całującego...

 • Chada "Szukajcie, a znajdziecie": Raper wyśmiewa skuteczność policji w nowym teledysku

  "Szukajcie aż znajdziecie" to najnowszy singel Chady, który jest komentarzem rapera do wydarzeń z ostatnich miesięcy, jakie mają miejsce wokół jego osoby.

 • "Rojst": Na planie serialu. Podróż do przeszłości

  Na opustoszałym osiedlu na warszawskim Wilanowie zapada cisza. Reżyser Jan Holoubek do megafonu krzyczy słowo "Akcja", a ekipa filmowa, zarówno ta zgromadzona w ciasnym wnętrzu peerelowskiego mieszkania, jak i na placu przed blokiem, nagle milknie i poważnieje. W środku kręcona jest właśnie intymna scena pomiędzy Dawidem Ogrodnikiem ("Ostatnia Rodzina") i Magdaleną Walach ("Ziarno prawdy"). To...

 • Joanna Jabłczyńska otrzyma nagrodę za wybitne osiągnięcia w dubbingu

  Bydgoskie Animocje jako jedyny festiwal w Polsce przyznają nagrodę za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dubbingu filmowego. Jako pierwszy nagrodę odebrał słynny Król Julian , czyli Jarosław Boberek. W tym roku otrzyma ją autorka blisko 100 ról dubbingowych - Joanna Jabłczyńska.

 • "M jak miłość": Powrót po 13 latach! Marcin Bosak znów gra Kamila w "Emce"!

  W roli Kamila Gryca w "M jak miłość" Marcina Bosaka po raz ostatni oglądaliśmy 13 lat temu w 401. odcinku serialu! Wkrótce były współlokator i przyjaciel Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) znów pojawi się w ich życiu...

 • "The Voice of Poland": Będzie szósta edycja

  Wiosną zobaczymy szóstą edycję "The Voice of Poland". 9 i 10 stycznia w Warszawie odbędą się precastingi.

 • "W rytmie serca": Co stanie się z Weroniką?

  Weronika (Maria Dębska) wybudzi się ze śpiączki, w której lekarze utrzymywali ją przez kilka ostatnich tygodni. Policjantka odkryje, że po postrzale utraciła dziecko i będzie bliska załamania.

 • "We are the best!" : Punk wiecznie żywy

  Lukas Moodysson wraca do tematyki, w której czuje się najlepiej: historii młodych outsiderów, nastolatków odstających od otoczenia. W przeciwieństwie jednak do ciężkiej tonacji "Fucking Amal" czy "Lilja 4-ever", "We are the best!" jest lekki, cudownie zabawny i genialnie wręcz zagrany przez trzy młode debiutantki.

 • „Barwy szczęścia”: Świderski znów zaatakuje Bożenę!

  Adrian (Sambor Czarnota) - przed dobrowolnym zgłoszeniem się do zamkniętego ośrodka psychiatrycznego na leczenie – postanowi po raz ostatni spotkać się z Bożeną (Marieta Żukowska), by wyznać jej, że wciąż ją kocha.

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

Zdjęcia na temat: ostatni blok
Dyskusje na temat: ostatni blok
 • Re: Kiczowate reklamy z udziałem gwiazd

  Muszę się pochwalić - tak uodporniłem się na reklamy, że potrafię obejrzeć kilkuminutowy blok reklam i za chwilę nie potrafię wymienić ani jednej rzeczy, która był reklamowana. Nie pamiętam już kiedy ostatni raz kupiłem coś sugerując się reklamą. Przy mnie rynek reklam długo by nie pociagnął.

 • Re: Sensacyjny blok Polsatu

  Polsat jest najlepszy pod względem sensacyjnych seriali. Prison Break jest superowym serialem. Obejrzałem wszystkie odcinki. Ostatni sezon jest równie dobry jak pierwsza seria.

 • Re: "Lekarze" kontra "Ranczo"! Kto zwycięży?

  Marcin - 100% racji! Też nagrywam odcinki seriali na stacjach komercyjnych, a potem oglądam z przeskokiem reklam. Obecnie czas trwania reklam przewyższa czas trwania odcinka serialu! Absurd! A ostatni blok reklamowy tuż przed ostatnią sceną w serialu jest po prostu wkurzający!

 • Re: Alternatywy 4 - wczoraj i dziś

  Niby nie ma cenzury ,tale eraz ogladajac polski serial mozna popasc w desperacje wszystkie mieszkania odstawione i dopiete na ostatni guzik ,kuchnie Highlight itd itp brawo... a może po prostu z 2 różnych kątów zdjęcie zrobione?? to po pierwsze... blok oczywiscie ten który ma być jest na zdjeciu... chociaż w samym filmie grały też inne bloki - na przykład w scenie jak anioł 1 raz przyjeżdza