• Informacje na temat:

  ostatni dyżur

Artykuły na temat: ostatni dyżur
 • "Na sygnale": Ostatni dyżur?

  W ostatnią środę Piotrek postanowił odejść z pracy. Co wydarzy się dalej?

 • Halle Berry w serialu "Extant" na antenie Canal+

  Stacja Canal+ zaprezentuje premierowo serial science fiction "Extant" z laureatką Oscara Halle Berry w roli głównej. Emisja pierwszego odcinka już w czwartek, 9 kwietnia, o godz. 21.

 • "Ostry dyżur": 25 lat minęło...

  ...19 września mija 25 lat od emisji pierwszego odcinka "Ostrego dyżuru", serialu, który zmienił rynek telewizyjny, a z wielu aktorów uczynił hollywoodzkie gwiazdy.

 • Premierowy "Ostry dyżur"

  Siostra Abby Lockhart grana przez Maurę Tierney, wyrasta na główną postać w 11. sezonie "Ostrego dyżuru", którego premierowy odcinek zobaczyć będziemy mogli na antenie Polsatu w środę, 8 kwietnia, o godz.17.

 • "Ostry dyżur": Mija 10 lat od finału

  Dokładnie 10 lat temu skończył się najpopularniejszy serial medyczny wszech czasów - "Ostry dyżur". Z tej okazji przypominamy wam 10 najbardziej emocjonujących momentów w historii produkcji.

 • "Ostry dyżur" jako gra

  Już niebawem bohaterowie popularnego serial u telewizyjnego "Ostry dyżur" pojawią się w grze komputerowej. Prace nad nią trwają już od kilku miesięcy. Gracz będzie mógł wcielić się w postać młodego lekarza, który zostaje przydzielony do ekipy Ostrego Dyżuru, czyli po prostu będzie bawił się w doktora.

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdka bez dyżuru

  ...którą każdego dnia ciężko pracuje cała produkcja. Ważne, żeby takie momenty, jak Wigilia, integrowały - mówi Michał Żebrowski. - Każdy przynosi śledzia i zawsze ten ostatni dzień zdjęciowy jest(...) ludzie najczęściej trafiają na ostry dyżur z powodu przejedzenia, ości, która utknęła w gardle, a jeśli pogoda jest jak trzeba, czyli trzyma mróz - także złamań. To najbardziej czarny scenariusz...

 • Pijany aktor na "Ostry dyżur"

  Shane West, znany z serial u "Ostry dyżur", był tak pijany po koncercie Katy Perry w jednym z klubów w Los Angeles, że upadł na ziemię i rozciął sobie twarz.

 • Gwiazdy po latach: "Ostry dyżur"

  Na izbie przyjęć Szpitala Okręgowego w Chicago dosłownie ułamki sekund dzielą życie od śmierci. Nieustanne napięcie, przeplatane chwilami radości, gdy uda się ocalić jeszcze jedno ludzkie istnienie, a przede wszystkim przytłaczająca odpowiedzialność za każdą decyzję to codzienność bohaterów tego dramatu medycznego. Pamiętacie "Ostry dyżur"? Co robią gwiazdy tego serialu dziś? Sprawdźcie!

 • George Clooney wraca do "Ostrego dyżuru"!

  Jeden z australijskich magazynów podał niedawno informację, iż George Clooney ( "Gniew oceanu" , "Bracie, gdzie jesteś?" , "Złoto pustyni" ) wróci na plan kultowego serialu "Ostry dyżur". Aktor ma powtórzyć swoją rolę Douga Rossa co prawda tylko w trzech nowych odcinkach, ale i to na pewno zadowoli fanów cyklu i przystojnego lekarza.

Zdjęcia na temat: ostatni dyżur
Wideo na temat: ostatni dyżur
 • "Na dobre i na złe": Awans z zaskoczenia

  Tretter będzie miał dla Wiktorii niespodziankę… I gdy lekarka zakończy ostatni dyżur, wręczy jej plik dokumentów: - Powiem szybko… Dokumentacja na chirurgii jest w nie najlepszym stanie, brak pieczątek pod opisami operacji, no i PESELU na każdej stronie dokumentacji pacjenta… A jak wiadomo PESEL najważniejszy. Konkluzja: nie zapłacą za ponad 100 operacji… - Bagaż i dług duży, ale oddział

Dyskusje na temat: ostatni dyżur
 • Re: Ostatni odcinek "Lekarzy"

  i wszystkim marki serialu.... Jak dla mnie zbyt wczesne ogłoszenie porażki. Ps. wystarczy spojrzeć na ostry dyżur po odejściu boskiego Georga C. :)

 • Re: "Diagnoza": TVN kasuje serial!

  Ostatni (i jedyny) wartościowy serial o tematyce medycznej to Ostry Dyżur. Cała obsada naszego (wtedy nowo powstałego) SORu następnego dnia po emisji odcinka, miała o czym dyskutować. Czasem były to błędy scenarzystów, ale czasem dylematy, jak my poradzilibyśmy sobie w danej konkretnej sytuacji. Studenci zapytani na zajęciach, kto ma coś do powiedzenia na temat poprzedniego odcinka, też często