• Informacje na temat:

  ostatni finał mam talent

Artykuły na temat: ostatni finał mam talent
 • "Taniec z gwiazdami": Ostatni odcinek wywołał kontrowersje. Stanowcze słowa Anny Nowak-Ibisz

  ...pary przeszły dalej. Szkoda. Mam nadzieję, że Tomek nam pokaże, co umie i może się równać z Joasią. Mam nadzieję, że finał nadal będzie super" - stwierdziła.  Głos zabrała również była żona prowadzącego(...)Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" przyniósł spore zaskoczenie. Z programem pożegnali się Tamara Gonzalez-Perea i Rafał Maserak. Był to tym bardziej zadziwiające, że para ta od początku zbierała...

 • Oglądalność: "Mam talent" w finale deklasuje "The Voice Of Poland"!

  Bezpośrednia konkurencja z "Mam talent" nie służy "The Voice Of Poland", który wciąż ogląda plecy rywali. Przynajmniej jeśli chodzi o oglądalność.

 • Magda Welc buduje rodzicom dom

  W finale programu "Mam talent" wystąpiła jako ostatnia. W dodatku z niewyleczonym przeziębieniem. Wystarczyło jednak, że wyśpiewała pierwsze linijki "Kocham cię życie" Edyty Geppert, a publiczność przeszedł dreszcz.

 • Finał "Must Be The Music" przegrał z "Mam talent"!

  Czyżby program "Must Be The Music" zaczynał powoli nudzić się widzom?

 • Robert Kozyra w szpitalu

  ..."Odezwały się stare problemy. On tego nie pokazuje, ale każda chwila na ekranie okupiona jest bólem" - zdradza znajoma jurora "Mam talent!".

 • Lista finalistów siódmej edycji "Mam talent"

  W sobotę, 29 listopada, zakończyły się półfinały siódmej edycji programu "Mam talent".

 • ..."Mimo że wszyscy znają Dodę, nikt nie potrafi zanucić jej piosenki" - twierdzi Robert Kozyra, który w jednym z ostatnich wywiadów w mocnych słowach wypowiedział się na temat rodzimych przedstawicieli sceny muzycznej.

 • "The Voice of Poland": Przed finałem

  Przed nami ostatni odcinek piątej edycji programu "The Voice of Poland". Tuż przed finałem nastąpiły zmiany zasad, w myśl których to widzowie zdecydowali, kto zaśpiewa dzisiejszego wieczora. To ich głos był decydujący w tej sprawie. Dlatego szykuje się prawdziwy pojedynek gigantów.

 • Olaf Lubaszenko pociesza córkę! Nie tak miało być!

  Tak mocno kciuków dawno już nie trzymał! Gdy do telewizyjnego studia wchodziła jego córka, Marianna Linde (25 l.), był stremowany jak nigdy.  Studentka ostatniego roku krakowskiej Akademii Sztuk(...) pokazujące jej wokalny talent.  Kiedy w programie TVP „The Voice of Poland” na etapie „przesłuchań w ciemno” zaśpiewała „Krakowski spleen” grupy Maanam – publiczność zgotowała jej owację na stojąco. Olaf...

 • Plany na przyszłość laureatów talent show

  W ostatnim czasie mogliśmy emocjonować się aż trzema finałami popularnych talent show. Czego życzą sobie laureaci programów "The Voice of Poland", "MasterChef" i "Mam talent!"?