• Informacje na temat:

  ostatni klaps

Artykuły na temat: ostatni klaps
 • "Odwróceni. Ojcowie i córki": Padł ostatni klaps na planie

  W czwartek, 6 grudnia zakończyły się zdjęcia do serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki". Produkcja trafi na antenę wiosną 2019.

 • "Ostatni klaps": Ekranowy powrót "Frytki"

  17 kwietnia na ekrany polskich kin trafi komedia "Ostatni klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły. W rolach głównych: Mariusz Pujszo, Maja Frykowska i Marek Włodarczyk. Film jest debiutem produkcyjno-dystrybucyjnym firmy Mushchelka.

 • "Orange is the New Black": Ostatni klaps. Aktorki żegnają się z serialem

  Wczoraj padł ostatni klaps na planie hitu Netflixa, czyli "Orange is the New Black". Zdjęciami z planu podzieliły się na Instagramie gwiazdy produkcji.

 • "Ostatni klaps": Pujszo reżyserem, "Frytka" gwiazdą

  Pojawił się premierowy zwiastun komedii "Ostatni klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły. Obraz, w którym na ekranie zobaczymy Mariusza Pujszo, Maję Frykowską i Marka Włodarczyka, trafi do kin 17 kwietnia.

 • Ostatni klaps na planie "Barona24"! Mamy zdjęcia!

  Zakończyły się już zdjęcia do pierwszego sezonu serialu komediowego Dwójki "Baron24“. Ostatniego dnia na planie gościła Viola Kołakowska, życiowa partnerka Tomasza Karolaka, czyli serialowego Mirka Barona. Poznaj szczegóły!

 • "Ostatni klaps" : Marna sztuka i mierna pornografia

  Tytuł najnowszej produkcji Gerwazego Reguły odsyła do filmowego planu. I faktycznie, większa część akcji rozgrywa się w czasie, kiedy Sławoj Maria Hałaburda, milczący od lat twórca kina wysoce intelektualnego, kręci filozoficzną adaptację "Pani Walewskiej" Wacława Gąsiorowskiego.

 • "Komisarz Alex": Padł ostatni klaps na planie 5. serii

  Zakończyły się zdjęcia do 5. serii "Komisarza Aleksa". Tuż po tym, jak na planie w Łodzi padł ostatni klaps, Antoni Pawlicki, czyli serialowy Michał Orlicz, pojechał do położonej w Pirenejach Andory, gdzie odbywają się właśnie Dni Polskie.

 • Berlinale 2015: Wielka klapa na początek

  Film "Nobody Wants the Night" Isabel Coixet zainaugurował 65. edycję Berlinale. O osadzonej na początku XX wieku opowieści o kobiecie, która wyrusza w kierunku bieguna północnego, mówi się w kuluarach jako o najsłabszym filmie otwarcia od lat. Obrazu hiszpańskiej reżyserki nie ratuje nawet kreacja Juliette Binoche, która, naznaczona histerycznymi gestami i krzykiem, szybko osuwa się w koleiny autoparodii.

 • Padł ostatni klaps na planie 3. sezonu serialu "Przyjaciółki"

  Zakończyły się trwające 64 dni zdjęcia do najnowszego sezonu "Przyjaciółek". Przez ponad dwa miesiące ekipa pracowała w trudnych zimowych warunkach.

 • Koniec zdjęć do debiutu zwycięzcy Sundance

  Grzegorz Zariczny, twórca nagrodzonego na festiwalu w Sundance dokumentu "Gwizdek", zakończył zdjęcia do pełnometrażowego debiutu fabularnego "Fale". Ostatni klaps padł 19 listopada w Krakowie. Zdjęcia realizowano głównie w Nowej Hucie. Producentem filmu jest Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

Zdjęcia na temat: ostatni klaps
Wideo na temat: ostatni klaps
 • "Aż po sufit!": Ostatni klaps na planie

  Padł ostatni klaps na planie "Aż po sufit". Kinga Burzyńska z "Dzień Dobry TVN" towarzyszyła aktorom na planie serialu. - Każdy przywiózł coś na pożegnanie. Jeden sernik, drugi makowiec - zdradził aktor Cezary Pazura. Czy aktorka Edyta Olszówka będzie tęskniła za swoim serialowym mężem? Źródło: Dzień Dobry TVN/X-News

 • „Ostatni klaps” z Mają Frykowską, Mariuszem Pujszo i Piotrem Zeltem nadal nie może zostać ukończony

  Film „Ostatni klaps” z udziałem Mai Frykowskiej, Mariusza Pujszo i Marka Włodarczyka został już nakręcony, ale na razie nie wiadomo, kiedy obraz w reżyserii Gerwazego Reguły trafi na ekrany kin. Wcielający się w jedną z ról Piotr Zelt przypuszcza, że powodem opóźnienia są problemy finansowe. – Film jest nakręcony, skończony, z tego, co wiem, padł już ostatni klaps. Nie wiadomo jednak, jakie

 • "Świat według Kiepskich": Oprowadzanie po planie z Mariolką

  W tym tygodniu padnie ostatni klaps do najnowszej, premierowej serii „Świata według Kiepskich”. Bohaterowie od lat zapewniają widzom odpowiedni poziom humoru, co też w nowych odcinkach nie ulegnie zmianie. A jak to wygląda zza kulis? Czas na trochę wspomnień z okazji 20 lat serialu na antenie! W rolę oprowadzającej po planie wcieliła się serialowa Mariolka, Basia Mularczyk. „Świat według

Dyskusje na temat: ostatni klaps