• Informacje na temat:

  ostatni odcinek nowej serii

Artykuły na temat: ostatni odcinek nowej serii
 • "Ranczo": Powstaną nowe odcinki serialu?

  Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce gwiazdy „Rancza” wrócą na plan! Okazało się bowiem, że zmarły w listopadzie współtwórca jednego z największych telewizyjnych hitów ostatnich lat - Andrzej Grembowicz - pracował przed śmiercią nad scenariuszami nowych odcinków. Jak poinformowała stacja RMF, materiału jest wystarczająco dużo, by stworzyć 6-odcinkowy sezon serialu i... film fabularny...

 • Powrót serialu "Z archiwum X"! Będzie 6 nowych odcinków

  Stacja Fox zrealizuje nową serię "Z archiwum X". Scenariusz do najnowszej produkcji napisze Chris Carter - twórca poprzednich odcinków cyklu. Do ról niezastąpionych agentów FBI powrócą David Duchovny i Gillian Anderson.

 • "Imperium": Jussie Smollett nie wystąpi w finałowych odcinkach piątej serii

  W sprawie ataku amerykańskiego aktora pojawiły się kolejne informacje. Dzień po areszcie Smolletta, producenci serialu "Imperium" zadecydowali, że wypiszą jego bohatera z dwóch ostatnich odcinków piątego sezonu.

 • Kuba Wojewódzki przedstawił nową Wodzinakę

  Kuba Wojewódzki ujawnił, kto będzie Wodzianką 2015! Marta Karpińska ma być gwarancją udanego sezonu show "Kuba Wojewódzki".

 • "Pamiętniki Wampirów": Pierwszy odcinek 8. sezonu w serwisie Netflix

  ...29 października w serwisie Netflix zadebiutował pierwszy odcinek finałowego sezonu "Pamiętników Wampirów".

 • Katarzyna Dowbor: Będą nowe remonty

  Katarzyna Dowbor opowiada o warunkach, które trzeba spełnić, by zakwalifikować się do "Naszego nowego domu". Dziennikarka zdradza też, jak wpływa na urzędników, by ci zdecydowali się pomóc potrzebującym.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  M jak miłość odc. 1450 Od samego rana Joanna i Kinga próbują zmobilizować sąsiadów do wspólnych działań mających poprawić bezpieczeństwo w okolicy. Po ostatniej serii włamań kobiety bardzo boją się(...) dom Zdybickiej. Wychodzi na jaw, że była ostatnią osobą, która widziała naczelnika Wszołę. Czy to ona go zabiła? Barwy szczęścia odc. 2077 W Otwocku dochodzi do awantury. Ludwik, wściekły na fakt...

 • Kto zajrzy na ul. Ćwiartki?

  Dworzec kolejowy w kamienicy? U Kiepskich nawet to jest możliwe. Jak Ferdynand da sobie radę z zagrożeniem? Powstają odcinki nowej serii "Świata według Kiepskich", w której pojawią się m.in. Jan Wieczorkowski, Michał Koterski i Henryk Gołębiewski.

 • "Kości": Nowe odcinki dopiero w kwietniu

  Czy decyzja stacji ma związek z oskarżeniami, jakie wobec stacji wysunęli producenci serialu? I czy sezon 11. będzie ostatnim rozdziałem historii o Temperance Brennan? Przypomnijmy, że pod koniec(...) domagają się wypłacenia zaległych pieniędzy - według kontraktów mieli oni otrzymać 3% (5% w przypadku Reichs) zysku m.in. ze sprzedaży serialu na rynki międzynarodowe czy licencji serii serwisowi Netflix...

 • Sebastian Mila w "Świecie według Kiepskich"!

  5 stycznia we wrocławskim studiu ATM Grupy rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych odcinków "Świata według Kiepskich". W nowym sezonie sitcomu pojawi się, głównie za sprawą efektów komputerowych, Krzysztof Ibisz, a gościem specjalnym będzie Sebastian Mila!

Zdjęcia na temat: ostatni odcinek nowej serii
Wideo na temat: ostatni odcinek nowej serii
 • "Pierwsza miłość": Co wydarzy się po wakacjach?

  Ostatni odcinek wiosennej serii już za nami, a aktorzy wypoczywają na zasłużonych wakacjach. Na szczęście ekipa niedługo wraca na plan, by kręcić nowe odcinki, a my możemy już zdradzić, co wydarzy się w serialu po wakacjach. Obejrzyjcie wideo.

 • "Świat według Kiepskich": Oprowadzanie po planie z Mariolką

  W tym tygodniu padnie ostatni klaps do najnowszej, premierowej serii „Świata według Kiepskich”. Bohaterowie od lat zapewniają widzom odpowiedni poziom humoru, co też w nowych odcinkach nie ulegnie(...) Kiepskich” jest najdłużej emitowanym serialem na antenie Polsatu. Pierwszy odcinek kultowego sitcomu widzowie obejrzeli 16 marca 1999 r.

Dyskusje na temat: ostatni odcinek nowej serii
 • Re: Kolejna gwiazda w obsadzie nowej serii

  Nie jestem jakimś szczególnym zapaleńcem seriali scifi ale po obejrzeniu Galactica(I) można zmienić zdanie . Serial może i o rok (sezon) za długi ale można przecierpieć . OSTATNI ODCINEK DAJE DUŻO DO MYŚLENIA ... i pozostawia mocne wrażenie(wspomnienia) POLECAM