• Informacje na temat:

  ostatni pomysł

Artykuły na temat: ostatni pomysł
 • "Ostatni prawdziwy mężczyzna": Tim Allen wraca na mały ekran

  W styczniu na antenie zadebiutuje siódmy sezon serialu "Ostatni prawdziwy mężczyzna".

 • Ostatni film Stanisława Mikulskiego

  Stanisław Mikulski zagrał w ponad 60 produkcjach filmowych i telewizyjnych, zdobywając ogromną popularność wśród widzów w Polsce i za granicą. Ostatnim filmem, w którym wystąpił, jest poświęcony mu cykl filmów dokumentalnych "Ikony srebrnego ekranu".

 • Zaskakujący pomysł Kayah! Co z jej muzyczną karierą?

  .... "Chciałabym się zająć organizacją ślubów i wesel" – potwierdziła artystka w jednym z ostatnich wywiadów.  "Jeśli od pomysłu przez 12 dni nie zaczniesz działać, to już możesz zapomnieć o sukcesie" – dodała(...) ją do otworzenia firmy zajmującej się planowaniem tego rodzaju imprez. Do tego pomysłu ostatecznie przekonała się na ślubie swojej przyjaciółki Marii Sadowskiej (41). W kwestii oprawy muzyczne...

 • Ostatnia rola Robina Williamsa

  To będzie największa z dotychczasowych przygód Larry'ego Daleya (Ben Stiller), strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty - tym razem przemierzy cały świat, pozna nowych bohaterów i ocali muzealną magię. Pomoże mu w tym Robin Williams w swojej ostatniej filmowej roli.

 • W telewizji mu podziękowali. "Jest pan za nerwowy". Ostatni wywiad z Bogusławem Kaczyńskim!

  ...- Najważniejsza była sympatia widzów. Założyłem, że gdy jestem na ekranie, nikt nie pójdzie po herbatę ani do toalety. I tak było! - mówił Bogusław Kaczyński w ostatnim wywiadzie. Był "fortunato", czyli szczęśliwcem. Elegancki i elokwentny, o nienagannych manierach. O operze, operetce i muzyce klasycznej wiedział wszystko, a swoją pasją umiał zarażać innych.

 • Ewa Wachowicz: Walka do ostatniego dania

  Szykuje się emocjonujący finał. Trzech uczestników stanie do boju o tytuł "Top Chefa" i 100 tys. złotych. - Każdy z tej trójki ma szansę - przyznaje Ewa Wachowicz.

 • Bronisław Komorowski jedzie na luksusowe wczasy! Ostatni raz za pieniądze podatników

  Jak dowiedział się dziennik "Fakt", prezydencka para po raz ostatni uda się na wczasy do Juraty. Musi się spieszyć, bo już niedługo nie będzie miała takiej możliwości.  Bowiem ze specjalnego(...) Komorowskiemu, że w pewnym momencie chciał stamtąd sprawować swoje obowiązki w okresie letnim! "Pojawił się pomysł, żeby prezydent na miesiąc przeniósł się do Juraty i stamtąd prowadził politykę, zapraszał gości...

 • Anna Guzik: Nie powiedziałam ostatniego słowa

  Występuje, śpiewa, nagrywa, trenuje - Anna Guzik nie ma czasu na nudę. Choć, jak sama przyznaje, uwielbia leniwe wieczory przy kominku z książką i ciepłą herbatą.

 • Grażyna Torbicka zamartwia się o mamę. Krystyna Loska wpadła na zaskakujący pomysł

  Ostatnio Krystyna Loska (81 l.) wyznała córce, że pragnie przeprowadzić się na Śląsk. Jeśli zrealizuje to marzenie, to rozdzielą je setki kilometrów… Grażyna Torbicka (59 l.) nie kryje swych obaw.

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

Zdjęcia na temat: ostatni pomysł
Wideo na temat: ostatni pomysł
 • Wardęga zdradza "kulisy" psa-pająka!

  codziennie przez tysiące użytkowników. Ostatnia akcja Wardęgi, w której pies performera przebrany jest za gigantycznego pająka, wyemitowała nawet stacja CNN. W programie "Pytanie na Śniadanie" chłopak opowiedział o tym, jak narodził się jego ostatni pomysł... (TVP/x-news)

 • "Drogi wolności": Odcinek 2.

  Kraków pod zaborem austro-węgierskim, tuż przed świętami Bożego Narodzenia 1917. Ostatni rok Wielkiej Wojny. Kiedy mężczyźni walczą o nowy, wspaniały świat, kobiety pozostawione w domach biorą sprawy(...) demonstracyjnie zmienia temat. Siostry wpadają na pomysł założenia gazety. W pierwszy dzień Bożego Narodzenia losy rodziny Biernackich przecinają się z losami Ludwiga Grasnicka, lotnika austriackiego

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun 1493. odcinka

  Sabina i Klaudia oddychają z ulgą, kiedy okazuje się, że dzieci odnalazły się u babci Kajtka. Władek uspokaja wystraszoną Oliwkę, żeby nie bała się rodziców, bo ostatnie wydarzenia wiele ich nauczyły. Marek chce walczyć dla Pyrków o większe odszkodowanie, niż zaproponowała prawniczka Rent a Car. Dzieci mają wątpliwości, szczególnie Agata uważa za zły pomysł wycenianie śmierci mamy. Klemens

Dyskusje na temat: ostatni pomysł