• Informacje na temat:

  ostatni pomysł

Artykuły na temat: ostatni pomysł
 • Zaskakujący pomysł Kayah! Co z jej muzyczną karierą?

  .... "Chciałabym się zająć organizacją ślubów i wesel" – potwierdziła artystka w jednym z ostatnich wywiadów.  "Jeśli od pomysłu przez 12 dni nie zaczniesz działać, to już możesz zapomnieć o sukcesie" – dodała(...) ją do otworzenia firmy zajmującej się planowaniem tego rodzaju imprez. Do tego pomysłu ostatecznie przekonała się na ślubie swojej przyjaciółki Marii Sadowskiej (41). W kwestii oprawy muzyczne...

 • Ostatni film Stanisława Mikulskiego

  Stanisław Mikulski zagrał w ponad 60 produkcjach filmowych i telewizyjnych, zdobywając ogromną popularność wśród widzów w Polsce i za granicą. Ostatnim filmem, w którym wystąpił, jest poświęcony mu cykl filmów dokumentalnych "Ikony srebrnego ekranu".

 • W telewizji mu podziękowali. "Jest pan za nerwowy". Ostatni wywiad z Bogusławem Kaczyńskim!

  ...- Najważniejsza była sympatia widzów. Założyłem, że gdy jestem na ekranie, nikt nie pójdzie po herbatę ani do toalety. I tak było! - mówił Bogusław Kaczyński w ostatnim wywiadzie. Był "fortunato", czyli szczęśliwcem. Elegancki i elokwentny, o nienagannych manierach. O operze, operetce i muzyce klasycznej wiedział wszystko, a swoją pasją umiał zarażać innych.

 • Ostatnia rola Robina Williamsa

  To będzie największa z dotychczasowych przygód Larry'ego Daleya (Ben Stiller), strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty - tym razem przemierzy cały świat, pozna nowych bohaterów i ocali muzealną magię. Pomoże mu w tym Robin Williams w swojej ostatniej filmowej roli.

 • Bronisław Komorowski jedzie na luksusowe wczasy! Ostatni raz za pieniądze podatników

  Jak dowiedział się dziennik "Fakt", prezydencka para po raz ostatni uda się na wczasy do Juraty. Musi się spieszyć, bo już niedługo nie będzie miała takiej możliwości.  Bowiem ze specjalnego(...) Komorowskiemu, że w pewnym momencie chciał stamtąd sprawować swoje obowiązki w okresie letnim! "Pojawił się pomysł, żeby prezydent na miesiąc przeniósł się do Juraty i stamtąd prowadził politykę, zapraszał gości...

 • Ewa Wachowicz: Walka do ostatniego dania

  Szykuje się emocjonujący finał. Trzech uczestników stanie do boju o tytuł "Top Chefa" i 100 tys. złotych. - Każdy z tej trójki ma szansę - przyznaje Ewa Wachowicz.

 • Hanna Lis straci pracę? "Musi szukać nowego pomysłu na siebie"

  ...programu Hanki. "Program został zdjęty ze względu na niską oglądalność, i to bez przedłużenia umowy. Mówi się, że to była klapa. Hania musi szukać nowego pomysłu na siebie" - opowiada informator tabloidu(...) decyzji odnośnie do wiosennej ramówki TVN-u. Analizujemy ostatni sezon, wyniki oglądalności i pewnie na początku stycznia ramówka będzie nabierała bardziej ostatecznego kształtu" - oświadczono...

 • Anna Guzik: Nie powiedziałam ostatniego słowa

  Występuje, śpiewa, nagrywa, trenuje - Anna Guzik nie ma czasu na nudę. Choć, jak sama przyznaje, uwielbia leniwe wieczory przy kominku z książką i ciepłą herbatą.

 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska zdradziła, który wątek był jej pomysłem

  Serial ukazuje kulisy show-biznesu, dlatego scenarzyści często inspirują się prawdziwymi historiami opowiedzianymi przez aktorów. Ale to nie wszystko. W ostatnim wywiadzie dla "Twojego Stylu" Małgorzata Kożuchowska zdradziła, że  po urodzeniu synka zdecydowała się na  przyjęcie głównej roli w "Drugiej szansie", " bo nigdy wcześniej nie miała takiego wpływu na ostateczny efekt".  Okazuje się...

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

Zdjęcia na temat: ostatni pomysł
Wideo na temat: ostatni pomysł
 • Wardęga zdradza "kulisy" psa-pająka!

  codziennie przez tysiące użytkowników. Ostatnia akcja Wardęgi, w której pies performera przebrany jest za gigantycznego pająka, wyemitowała nawet stacja CNN. W programie "Pytanie na Śniadanie" chłopak opowiedział o tym, jak narodził się jego ostatni pomysł... (TVP/x-news)

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun 1493. odcinka

  Sabina i Klaudia oddychają z ulgą, kiedy okazuje się, że dzieci odnalazły się u babci Kajtka. Władek uspokaja wystraszoną Oliwkę, żeby nie bała się rodziców, bo ostatnie wydarzenia wiele ich nauczyły. Marek chce walczyć dla Pyrków o większe odszkodowanie, niż zaproponowała prawniczka Rent a Car. Dzieci mają wątpliwości, szczególnie Agata uważa za zły pomysł wycenianie śmierci mamy. Klemens

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1686.

  więcej. Janka stara się odwieść przyjaciółkę od pomysłu powrotu do Warszawy i do Huberta. Łukasz chce zrezygnować z usług mecenas Paszkowskiej, ale prawniczka mami go wizją dwumilionowego odszkodowania za zniesławienie od magazynu Szok. Julita cały czas dąży do zbliżenia z narzeczonym. Kiedy prawie osiąga swój cel, odwiedza ich Marta, by zabrać ostatnie rzeczy. Wkrótce po wyjeździe Walawskiej

Dyskusje na temat: ostatni pomysł
 • Re: "Ranczo": Ostatni odcinek. Czy będzie kontynuacja?

  kiedys serial kręcono gdy był pomysł a teraz sie kreci "sezony" dla sprzedania reklam

 • Re: „Klan”: Fani „Klanu” ostro protestują przeciwko decyzji władz TVP1

  Mam pomysł każdy kto ma ochotę niech pod tym komentarzem napisze jak miał by wyglądać ostatni odcinek tego serialu.

 • Re: "Ranczo": Ostatni odcinek. Czy będzie kontynuacja?

  Pomysł, żeby Fabian Duda kandydował na wójta to pomysł Lucy z 8 serii, emitowanej w maju 2014 (nagrywanej w jesieni 2013, a więc napisanej jeszcze wcześniej). Odcinek z serialową kampanią miał byś emitowany w dniu, w którym odbyła się debata przed II turą wyborów prezydenckich. Ponieważ się nie ukazał, przesunięto jego emisję na kolejną niedzielę na 21.55 (tj. po zamknięciu lokali

 • Re: "Na dobre i na złe": Nie wszystko stracone?

  najgłupszy pomysł scenarzystów,chociaż ci ostatni scenarzyści mogli jeszcze nie powiedzieć pod tym względem ostatnie słowa. szkoda mi tej pary,bo długo dość fajnie była prowadzona.

 • Re: "Wataha": Ostatni odcinek już w niedzielę!

  Znakomity polski serial!!!! Na głowę bije wiele głupich seriali amerykańskich. Zupełnie nie rozumiem dlaczego nakręcono tylko 6 odcinków. Pomysł znakomity, kręćcie dalej. A HBO niech się nie martwi - spokojnie sprzeda ten film do wielu krajów. Pomysł jest oryginalny i bardzo, bardzo na czasie. Czy, do cholery, nie możemy raz coś zrobić porządnie, do końca.

 • Re: "Ranczo": Ilona Ostrowska odchodzi z serialu?!

  Już wiadomo, niestety, że scenarzysta pozwolił łaskawie wrócić ,,Lucy" ze Stanów dopiero w 130, czyli w ostatnim odcinku. Najbardziej nieudany pomysł scenarzysty - to pozbycie się głównej bohaterki na cały sezon, do tego jeszcze ostatni. Panie B. co Pan najlepszego narobił???!!!

 • Ukradli pomysł na ostatni sezon?

  ja się zatrzymałem gdzieś na 3 sezoonie (w połowie) bo już nudziły mnie te naciagane historie. No a teraz taka wpadka,.. ciekawe ile w tym prawdy?

 • Re: Ukradli pomysł na ostatni sezon?

  Szkoda że nie będzie 6 sezonu :(

 • Re: Ukradli pomysł na ostatni sezon?

  czy w ogóle będzie szósty sezon bo chciałbym wiedzieć co dalej z bohaterami Herosów.

 • Re: Ukradli pomysł na ostatni sezon?

  ja się zatrzymałem gdzieś na 3 sezoonie (w połowie) bo już nudziły mnie te naciagane historie. No a teraz taka wpadka,.. ciekawe ile w tym prawdy? Ty naprawdę myślałeś, że to było naprawdę?