• Informacje na temat:

  ostatni taniec

Artykuły na temat: ostatni taniec
Zdjęcia na temat: ostatni taniec
Wideo na temat: ostatni taniec
 • Dominika Tajner-Wiśniewska zabrała głos

  Dominika Tajner Wiśniewska (40 l.) informacją o rozwodzie rozgrzała polski Internet. Nic nie zapowiadało takiego rozwoju sytuacji. Podczas ostatniej rozmowy z naszym reporterem zdementowała plotki o rzekomej zazdrości męża oraz powiedziała, dlaczego nie pojawił się wśród publiczności "Tańca z Gwiazdami". Blefowała?

 • Iwona Pavlović opowiedziała o kulisach walki z fanami Gimpera!

  Iwona Pavlović (56 l.) znana jest ze swojego ciętego języka. Po ostatnim odcinku „Tańca z Gwiazdami” żaliła się naszemu reporterowi, że spłynęła na nią fala hejtu na Instagramie. Głównym powodem krytyki były niskie noty dla Gimpera. Dowiedzcie się, jaki jest finał tej historii!

 • "Policjantki i policjanci" : Karolina i Mikołaj rozstają się!

  Były narzeczony Karoliny postanawia zrezygnować z walki o swoją miłość i wrócić do USA. Przed wyjazdem namawiają jednak na ostatnie spotkanie. Jest to tylko element intrygi przygotowanej przez Serockiego i siostrę Karoliny, bowiem Ewa informuje Białacha o ich spotkaniu. Mikołaj przyłapuje ich podczas tańca i nie może pogodzić się z kłamstwem swojej dziewczyny. Co dalej stanie się z Rachwał

Dyskusje na temat: ostatni taniec
 • Re: "Ranczo": Ostatni odcinek. Czy będzie kontynuacja?

  Oglądasz go? To nie pyskuj. Masz pilota, możesz przełączyć się na taniec z gwiazdami.

 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  , dziwacznych i kiepskich reality schoow nic nie uczących, itp dzikich programów np big brather, Wojewódzki, taniec z gwiazdami itd GDZIE SĄ DOBRE PEŁNOMETRAŻOWE FILMY STARE I NOWE W GODZINACH OGLĄDALNOŚCI, GDZIE SĄ DALSZE ODCINKI "POLDRAK, WICHRY LOSU"? DLACZEGO NIE POKAZUJE SIĘ MŁODYM POKOLENIOM FILMÓW WOJENNYCH, O OBOZACH KONCENTRACYJNYCH KU PRZESTRODZE, PRODUKCJI POLSKIEJ CZY RADZIECKIEJ np OSTATNI

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając promienieje dzięki Wojciechowi Błachowi

  ostatni taniec Anety i Stefano w TZG bardzo się podobał i patrząc dziś na to co w nim było to wszystko się dziś zgadza. Proroczy był ich taniec, Z marazmu Aneta wyszła naprzeciw miłości. Życze aby to była pierwsza i ostatnia wielka miłość Pani.

 • Re: "Gra o tron": Kontrowersyjna scena gwałtu oburzyła internautów!

  A ja myslałem że czytam juz któryś kolejny raz sagę "Pieśni lodu i ognia" Jakbym wiedział że to piesni lodu i tanca to bym nie oglądał. Tyle serial ma już wspolnego z sagą że w sumie powinien mieć odrębny tytuł. Gra o tron to I tom ostatni do tej pory napisany to Taniec ze smokami wiec mize i dobry mix.

 • Ostatni taniec na wagę złota

  Sorry , ale Kaminska była o wiele słabsza od Glinki ale o tym kto wygra decuduje TVN a nie umiejętności . DZIWNYM TRAFEM ZWYCIĘZAJĄ CI , KTÓRZY SĄ ZWIĄZANI Z TVN - em. Żenada.

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Przestanę oglądać Taniec z gwiazdami, bo najlepsi przegrywają ! Żal!

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Obojętnie kto startuje i tak zawsze wygrywa "gwiazda" jakiegoś serialu lub programu TVN-owskiego. Żadne zaskoczenie. Taniec z "gwiazdami zaczyna przypominać polską piłkarską ligę z góry wiadomo kto wygra.

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Julio i Rafale fantastyczny taniec i zasłużone zwycięstwo. Walka była bardzo wyrównana i obie Panie zatańczyły wspaniale , a o wszystkim zadecydował freestyle , Wasz był po prostu niesamowity, jeszcze raz gorące brawa.

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Sorry , ale Kaminska była o wiele słabsza od Glinki ale o tym kto wygra decuduje TVN a nie umiejętności . DZIWNYM TRAFEM ZWYCIĘZAJĄ CI , KTÓRZY SĄ ZWIĄZANI Z TVN - em. Żenada. Zgadzam si. kamińska była jednak słabsza od Glinki. Nie miała tego "coś". Zwyciężyła jednak przepięknym freestyl'em. Ten taniec był przepiekny i zaważył na wygranej.

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Julka słusznie wygrała, pokazała talent a postępy jakie zrobiła od pierwszego tańca słusznie docenili widzowie BRAWO JULIA.