• Informacje na temat:

  ostatnia edycja

Artykuły na temat: ostatnia edycja
Zdjęcia na temat: ostatnia edycja
Wideo na temat: ostatnia edycja
 • Marta Manowska zdradza kulisy nowej edycji "Rolnik szuka żony"!

  Jedną z gwiazd ostatniej ramówki TVP była Marta Manowska, która opowiedziała nam o nowej edycji programu "Rolnik szuka żony 4". Produkcja zadebiutuje w TVP1 w niedzielę, 3 września. - Główny cel tego programu to, żeby tych ludzi "otworzyć", żeby się zmienili, żeby chcieli... Wszystko wynika z ich odwagi. Oni stawiają pierwszy krok, drugi krok stawiają osoby, które do nich napisały - stwierdziła gospodyni "Rolnika". - Nasi bohaterowie nie mają obycia z kamerą i bardzo dobrze, bo dzięki temu są...

 • Sylwia Madeńska o tańcu Mikołaja: jest kwadratowy!

  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak podczas ostatniego wywiadu zdradzili nam, jak wyglądają ich przygotowania do nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Zobaczcie nagranie!

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Odcinek 5.

  W najnowszej edycji uczestnicy zrobią wszystko, aby oczarować widzów i jurorów. Jak zaprezentowała się w ostatnim odcinku Emilia Komarnicka-Klynstra, gwiazda serialu "Na dobre i na złe"?

Dyskusje na temat: ostatnia edycja
 • Re: "Ranczo" bez Lodzi?! Przecież wszyscy ją kochają...

  Ranczo nie jest już nic warte. Ostatnia edycja jest sztuczna i zbyt polityczna. przestałem oglądać

 • Re:

  Julia Kamińska - porażka. Ale tradycją w tym programie jest,że wygrywają nie Ci co powinni. Mam nadzieję,że to już ostatnia edycja, bo niedługo będzie w nim tańczyć inna gwiazda tasiemców - niewolnica Isaura.