• Informacje na temat:

  ostatnia kategoria

Artykuły na temat: ostatnia kategoria
 • "Belfer", "Artyści" i "Ranczo" walczą o Orła 2017 w kategorii Najlepszy Serial Fabularny!

  Macieja Pieprzycy zdobył w sumie 9 nominacji), "Ostatnia rodzina" Jana P. Matuszyńskiego (w sumie 10 nominacji) i "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego nominowany w 14 kategoriach. Uroczysta Gala Orłów 2017(...) Cezarów, czeskich Lwów i hiszpańskich Goi - po raz pierwszy wręczono 21 czerwca 1999 roku. Wyróżnienia przyznano wtedy w dwunastu kategoriach (dziś kategorii jest siedemnaście), a Orła odebrali m.in...

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • "Mr. Robot": Czwarta odsłona przygód Elliota będzie ostatnią

  To już oficjalne! Twórca serialu "Mr. Robot", Sam Esmail, ogłosił, iż czwarty sezon produkcji będzie ostatnim.

 • Fryderyki 2015: Będą zmiany!

  Nie cztery, a osiem kategorii w muzyce rozrywkowej - to największe zmiany, które czekają nagrody polskiego przemysłu muzycznego Fryderyki. Do piątku (19 grudnia) przyjmowane są zgłoszenia.

 • Piotr Fronczewski spełnia ostatnią wolę zmarłej matki!

  ...za jej dobroć, a tę naszą wspólną podróż przez życie rozpatruję w kategoriach cudu - podkreślał aktor, nie kryjąc, że bez pomocy żony Ewy nie poradził by sobie. - Bardzo się bałem, ale cieszę się, że(...) ostatnia wola. Syn obiecał, że ją spełni. *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • To serial, który jeśli chodzi o liczbę odcinków jest zaledwie maleńką kroplą w porównaniu, z takimi molochami serialowymi jak "Klan" czy "M jak miłość".

 • Oscar dla "Idy": Marzenia się spełniają

  Marzenia się spełniają! Prawdziwe świętowanie jeszcze przed nami - powiedział po oscarowej gali Piotr Dzięcioł, producent "Idy" - nagrodzonej Oscarem w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny.

 • "Na Wspólnej": Joanna pokłóci się z siostrą o ostatnią wolę matki!

  Życzeniem chorej na raka Krystyny (Maria Winiarska) będzie odejść w spokoju, bez wydłużania umierania. Ta sprawa poróżni jej córki, Joannę (Anna Cieślak) i Anię (Agnieszka Suchora).

 • Gwiazdy polskiego kina o Oscarze dla "Idy"

  Ten film zachwycił bardzo wielu ludzi - wyznała Agnieszka Holland. Oglądając "Idę" Pawła Pawlikowskiego, nagrodzoną Oscarem w kategorii obraz nieanglojęzyczny, ma się "wrażenie obcowania z czymś wyjątkowym" - podkreśliła.

Zdjęcia na temat: ostatnia kategoria
Wideo na temat: ostatnia kategoria
 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Ostatnia miłość na Ziemi

  "Ostatnia miłość na Ziemi" to oryginalne połączenie zmysłowego romansu i kina katastroficznego. W rolach głównych Ewan McGregor ("Debiutanci", "Autor widmo") i Eva Green ("Casino Royale") jako nieznajomi, którzy spotykają się przypadkowo i szaleńczo w sobie zakochują. Wkrótce świat stanie w obliczu tajemniczego zagrożenia, mogącego być końcem ludzkości. Film wyreżyserował David Mackenzie, jeden z najciekawszych brytyjskich twórców młodego pokolenia, autor filmu "Młody Adam". "Ostatnia miłość...

 • Ostatnie piętro

  Czy za ideały warto zapłacić najwyższą cenę? Czy w imię miłości można zabrać komuś wolność? "Ostatnie piętro" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia kapitana Wojska Polskiego (znakomity Janusz Chabior), który trafia na ślad afery w swojej jednostce. Dziwne zbiegi okoliczności, interpretacje i domysły doprowadzają go na skraj szaleństwa. Akcja filmu, rozgrywająca się w prowincjonalnym polskim miasteczku, z minuty na minutę zmienia się z lekkiej opowieści w budzący grozę thriller,...