• Informacje na temat:

  ostatnia scena brzyduli

Artykuły na temat: ostatnia scena brzyduli
 • Nie dała się zaszufladkować

  Sukcesy, olbrzymia popularność oraz sympatia widzów dowodzą, że dobrze wybrała swój zawód. Małgorzata Socha gra w serialach, filmach, teatrze. Jak sama twierdzi, rolą przełomową dla jej kariery była Viola z „BrzydUli”.

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Konkurs wciąż trwa!

  Masz skończone 18 lat i pomysł na ciąg dalszy „Magdy M.”, „Zbuntowanego anioła” albo „Gotowych na wszystko”? A może na alternatywne zakończenie „BrzydUli” czy „Zbuntowanych”? Jeśli tak, to ta akcja jest dla ciebie!

 • Telekamery dla "BrzydUli"

  Gwiazdy "BrzydUli": Julia Kamińska i Filip Bobek zdobyli Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Produkcja, w której występują, triumfowała natomiast w kategorii: "Adaptacja serialu zagranicznego".

 • Kamińska i Bobek znowu razem!

  Gwiazdy niezapomnianej "BrzydUli" - Julia Kamińska i Filip Bobek, czyli Ula Cieplak i Marek Dobrzański - znów spotykają się na serialowym planie. Julia poinformowała właśnie swoich fanów, że rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu. Zdradziła też, że znowu gra z Filipem!

 • Trudne rozstanie z "BrzydUlą"

  Pracowali w zawrotnym tempie i nie mogli się doczekać końca. Jednak kiedy padł ostatni klaps, okazało się, że rozstanie z "BrzydUlą" jest trudniejsze, niż się spodziewali!

 • Playboy w Hrubielowie

  Jedni kochają go za rolę Sebastiana w "BrzydUli", inni za Projekt Warszawiak, choć ten ostatni budzi wiele kontrowersji. Łukasz Garlicki ma na koncie kilka ról w poważnych, dobrych filmach, ale nie odmawia też grania w serialach. Obecnie pracuje na planie "Plebanii".

 • Przebije popularnością "BrzydUlę"?

  Majka, tytułowa bohaterka nowego serialu, jest niepoprawną optymistką. Jej pasją jest fotografia i uparcie walczy o swoje zawodowe marzenia. Zamiast nich znajdzie jednak... wielką miłość!

 • Serial "Singielka" znika z anteny TVN?! Kamińska "bardzo to przeżywa"

  ...jesień w jej miejsce" - zdradza "Faktowi" osoba związana ze stacją.  Pracę straci cała armia aktorów z Bobkiem, Chruściel i Kamińską na czele.  Ta ostatnia jest ponoć najbardziej załamana. Bo koniec emisji "Singielki" będzie wiązał się z wyschnięciem dwóch żródeł dochodu!  "Jej partner pisze tam scenariusz, a ona gra jedną z głównych ról. I też napisała kilka odcinków. Byli bardzo zżyci z tym...

 • Brzydula wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Już prawie wszystko wiadomo. Znamy celebrytów, którzy wystąpią w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Ich nazwiska dają nadzieję, że będzie ona nie mniej emocjonująca od poprzedniej.