• Informacje na temat:

  ostatnia spowiedź

Artykuły na temat: ostatnia spowiedź
 • Grzegorz Markowski: Spowiedź rockmana

  ..." ( sprawdź! ) traktuję jako spowiedź życia - zdradza artysta. Tekst tego utworu odwołuje się do prawdziwych wydarzeń z życia Markowskiego. Nawiązuje między innymi do młodzieńczego zauroczenia. Jako 15(...) była najpiękniejsza spowiedź w moim życiu - wyznaje szczerze. Chociaż dostał wtedy rozgrzeszenie, to potem jeszcze wiele razy upadał. - Nie sztuka trzymać Pana Boga w pół, tylko padając łapać Go za...

 • Spowiedź George'a Michaela

  Szykuje się prawdziwa gratka dla wszystkich fanów George'a Michaela oraz miłośników muzyki pop! 6 lipca 2007 Vivarto zaprezentuje w kinach film pt. "George Michael: Inna Historia" (reż. Southan Morris, Wlk Brytania).

 • "Na dobre i na złe": Spowiedź matki Adama

  Gdy tylko Krajewska (Agnieszka Mandat) odkryje, że Falkowicz (Michał Żebrowski) wyznał Adamowi (Grzegorz Daukszewicz) całą prawdę o łączących ich więzach krwi, przyjedzie do szpitala błagać o przebaczenie. Poznaj szczegóły!

 • Spowiedź Chrisa Browna

  Chris Brown, który w lutym pobił swoją ówczesną dziewczynę Rihannę, przeprasza fanów i wyraża skruchę.

 • Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski: szykuje się film o romansie znanej pary

  O Bogumile Wander (74 l.) i Krzysztofie Baranowskim (79 l.) głośno w ostatnim czasie za sprawą książki "Spowiedź kapitana". Teraz szykuje się film o życiu popularnej pary. Kto zagra główne role?

 • Spowiedź dziecięcia wieku

  W plebiscycie "Gazety Wyborczej" na najwybitniejszego Ślązaka XX wieku, uplasował się na pierwszym miejscu wśród żyjących Ślązaków. Bo też i Śląsk wiele mu zawdzięcza...

 • Dariusz K. przyznał się do alkoholizmu! To nowa linia obrony?

  Dariusz K. (38 l.) zdecydował się na bardzo szczere i dla wielu niespodziewane wyznanie. Przed sądem przyznał się do uzależnienia od alkoholu. Czym podyktowana jest jego zaskakująca spowiedź?

 • Spowiedź Krystyny Jandy

  Opowiadanie Jarosława Iwaszkiewicza i osobisty dramat Krystyny Jandy. Pokazany w konkursie Berlinale "Tatarak" Andrzeja Wajdy, zadedykowany zmarłemu mężowi aktorki - operatorowi Edwardowi Kłosińskiemu, jest wielkim, przekraczającym granice aktorstwa, popisem Jandy.

 • Krzysztof Baranowski o Wander: Miała męża i syna, ja żonę i dzieci. Ale nie potrafiłem się oprzeć

  Jeden z najsłynniejszych Polaków. Żeglarz, kapitan jachtowy, dziennikarz. Legenda i ucieleśnienie męskości. Idol młodzieży. Krzysztof Baranowski (79 l.) w "rozmowie rzece" z Beatą Biały pokazuje inną twarz, dokonując bilansu pełnego przygód życia oraz ujawniając cenę, jaką za nie zapłacił on i jego rodzina. Na pytanie, czy było warto, odpowiada twierdząco. Premiera książki "Spowiedź kapitana" już...

 • Spowiedź Krystyny Jandy

  Opowiadanie Jarosława Iwaszkiewicza i osobisty dramat Krystyny Jandy. Pokazany w konkursie Berlinale "Tatarak" Andrzeja Wajdy, zadedykowany zmarłemu mężowi aktorki - operatorowi Edwardowi Kłosińskiemu, jest wielkim, przekraczającym granice aktorstwa, popisem Jandy.