• Informacje na temat:

  ostatnie dokonania

Artykuły na temat: ostatnie dokonania
 • Na obelisku w Adams Park zostało umieszczone ciało. Wszystko wskazuje na to, że to kolejna ofiara seryjnego mordercy Pelanta. Ale to niemożliwe - Booth...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Wojciech Młynarski: córka dokonała niezwykłego odkrycia

  Tego o Wojciechu Młynarskim (†75 l.) nikt nie wiedział.

 • "The Voice of Poland": "Stevie Wonder odzyskałby wzrok!"

  Za nami drugi odcinek na żywo "The Voice Of Poland". Ćwierćfinał był dla jurorów kolejnym momentem, w którym musieli dokonać trudnych wyborów.

 • Natalia Kukulska dokonała niezwykłego znaleziska. Wzruszające!

  ..., spowodowane jest również lękiem przed konfrontacją z tymi emocjami - tłumaczy.  Natalia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Być może wydarzenie doczeka się kontynuacji.  - Ten repertuar jest tak...

 • Fascynujący muzyk, niepokorny wizjoner i... rogacz

  Film dokumentalny "20 000 dni na Ziemi", thriller "Rogi" i dramat "Klub Jimmy'ego" to najgłośniejsze premiery ostatniego dnia października.

 • Agnieszka Kotulanka nie może poradzić sobie z nałogiem. Modlitwa ostatnią szansą?

  Wydawało się, że Agnieszka Kotulanka (59 l.) w końcu wychodzi na prostą. Jednak terapia nie pomogła, nałóg okazał się silniejszy. „Rodzinie i miłośnikom jej talentu pozostaje tylko zwrócić się do Sługi Bożego Mateusza Talbota” – czytamy w tygodniku „Dobry Tydzień”. Specjalista Grzegorz Jasielski tłumaczy, że teraz może pomóc tylko modlitwa i o nią właśnie prosi.

 • Wu-Tang Clan a sprawa polska

  Przy okazji nowej płyty zespołu Wu-Tang Clan można dyskutować o tym czy legenda zespołu wciąż jest żywa, czy to już raczej odcinanie kuponów od dokonań, które w latach 90. zmieniły historię hip hopu. Ale nie w Polsce - tu dziewiątka ze Staten Island jak była tak jest nadal punktem odniesienia.

 • Aneta Zając w końcu zdradziła swój sekret! Wszystko już jasne!

  ...węglowodany". Aktorka znów promienieje i zapowiada, że w kwestii wyglądu nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Denzel Washington nie ma litości

  Były agent w bardzo nietypowy sposób stara się odkupić złe czyny, dokonane na zlecenie CIA. Zaczyna zatem prywatną praktykę jako... spec od rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych. Uwaga, spotkanie z młodziutką prostytutką pchnie go w ręce rosyjskiej mafii. Film "Bez litości" wchodzi na ekrany polskich kin 26 października.

Zdjęcia na temat: ostatnie dokonania
Wideo na temat: ostatnie dokonania
 • Gosia Andrzejewicz schudła 12 kg. Oto, jak tego dokonała

  Gosia Andrzejewicz (35 l.) przeszła metamorfozę. Piosenkarka w ostatnim czasie zrzuciła sporo kilogramów. W wywiadzie zdradziła sekrety swojej przemiany. Okazuje się, że jej sposób na szczupłą sylwetkę jest banalnie prosty: sumienne treningi oraz dieta wolna od glutenu, laktozy i słodyczy. - To były trzy miesiące bardzo ciężkich treningów. Trwały godzinę, a mój odpoczynek minutę - powiedziała. Zapowiedziała również, że nie zamierza osiadać na laurach. - Chciałabym jeszcze trzy miesiące ostro...

 • "Na dobre i na złe": Świadek ostatniej szansy

  Falkowicz daje ogłoszenie i obiecuje nagrodę dla osoby, która widziała Adama w nocy, gdy dokonano gwałtu. Czy znajdzie w ten sposób świadka, który zapewni jego bratu alibi?

 • Małgorzata Walewska o Urbańskiej: Seks i szokowanie

  Słynna polska śpiewaczka operowa i mezzosopranistka, Małgorzata Walewska, twierdzi, że Natasza Urbańska - mimo potencjału muzycznego, jaki posiada - zbyt mocno próbowała zaszokować publiczność swoimi ostatnimi dokonaniami, zwłaszcza teledyskiem do piosenki "Rolowanie". – Natasza jest piękną dziewczyną, dobrze się rusza i całkiem nieźle śpiewa, więc widzę w niej potencjał. Widziałam jednak

Dyskusje na temat: ostatnie dokonania
 • Re: Gwiazdy bez makijażu. Wstydzą się tych zdjęć?

  Osobnik który rządzi Warszawą to totalna porażka jak zaczął taśmą do papieru kleić szybe w drzwiach już to wiedziałem, nawet kobieta nie mająca zielonego pojęcia o pracach manualnych nie użyłaby takiej taśmy do szyby, trzeba być wyjątkowym idi ą i ur niem, a tutaj dalsze i na pewno nie ostatnie jego dokonania godne Jasia fasoli i Benny Hilla : Warszawa - Oczyszczalnia, spalarnia, rozwożenie