• Informacje na temat:

  ostatnie efekty

Artykuły na temat: ostatnie efekty
 • Ewa Błaszczyk i jej córka: "Wszystko idzie w dobrym kierunku, efekty przerosły oczekiwania"

  Ewa Błaszczyk (60 l.) ciągle ma cichą nadzieję na to, że stan jej córki się poprawi. Niedawno Ola przeszła operację. Pierwsze efekty już widać. Mogą one napawać optymizmem, ale aktorka nie chce przedwcześnie odtrąbić sukcesu.

 • "Śmieć" : Zgodnie z tytułem

  Tego, że fascynacja egzotyką w połączeniu z wnikliwą obserwacją i świeżym spojrzeniem może dać znakomite efekty, dowiedli choćby Danny Boyle i Łukasz Palkowski. To od nich Stephen Daldry mógłby się uczyć, jak robić filmy, które nie wywołują niesmaku. Taki pozostaje po projekcji "Śmiecia".

 • Padł ostatni klaps na planie 3. sezonu serialu "Przyjaciółki"

  ...dopisywał wszystkim. To dzięki niemu udało się zrealizować kolejne 13 odcinków serialu. Teraz cała ekipa może udać się na zasłużony odpoczynek, a aktorki mogą w pełni cieszyć się macierzyństwem. Efekty...

 • Queen + Adam Lambert znowu razem w Europie

  Dwa lata po ostatnich występach Queen + Adam Lambert w Europie muzycy wracają na dłuższą trasę na Stary Kontynent.

 • Patrycja Markowska ratuje swój związek. Poszła na psychoterapię!

  Związek Patrycji Markowskiej (35 l.) i Jacka Kopczyńskiego (44 l.) wisiał na włosku. Na szczęście pomoc psychoterapeuty i wspólna praca partnerów przyniosła efekty.

 • Recenzja Trzynasta w Samo Południe "Hell Yeah": Co wieziecie? Drewno do lasu

  Znacie ich z finałów ostatniej edycji "X Factor". Jedni dzięki nim odkryli southern rocka, inni pukali się w głowę, że zaszli aż tak daleko.

 • Padł ostatni klaps

  ...efekty specjalne w produkcji wieloodcinkowej - stwierdza. - Cieszę się, że nareszcie dzieje się coś ciekawego i nowego w rodzimych serialach. Zapewne to nie jedyny atut produkcji. Marta Lipińska uważa...

 • "Miasto 44" na DVD i Blu-ray

  "Miasto 44" - jedna z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat, już 28 stycznia zadebiutuje na płytach DVD i Blu-ray. Oprócz samego filmu wydawnictwo zawierać będzie ponad godzinę materiałów specjalnych oraz audiodeskrypcję i wersję dla osób niesłyszących.

 • Ryszard Rynkowski już po terapii! "Wrócił do zdrowia"

  Niedawno Ryszard Rynkowski (66 l.) obchodził 11. rocznicę ślubu. Zależy mu, by świętować kolejne, dlatego zgłosił się na terapię, która przynosi efekty.

 • Doda: Film "Miasto 44" zrobił na mnie ogromne wrażenie

  Film "Miasto 44" powinni obejrzeć przede wszystkim młodzi ludzie - uważa Doda. Na wokalistce najnowsze dzieło Jana Komasy zrobiło ogromne wrażenie i zmieniło jej sposób patrzenia na świat. Doda przyznaje, że inaczej postrzega teraz powstańców i wszystkich ludzi, którzy brali udział w II wojnie światowej.

Zdjęcia na temat: ostatnie efekty
 • Wreszcie może odpocząć!
Wideo na temat: ostatnie efekty
 • Kasia Klich odchudza męża! Schudł już 30 kilo!

  Wygląda na to, że Kasia Klich postanowiła zadbać nie tylko o swój wygląd, ale także zaangażowała w to męża! Na razie nie kazała mu zrobić sobie operacji plastycznej (sama niedawno na koszt TVN zoperowała sobie nos), ale zmusiła go do odchudzania. Trzeba przyznać, że efekty są imponujące! Yaro schudł w ostatnim czasie aż 30 kilogramów! "Tak naprawdę jesteśmy na diecie wegańskiej, poza rybami od

Dyskusje na temat: ostatnie efekty
 • Re: "Pierwsza miłość": Droga do szczęścia Marysi

  moja ocena 3 osób zwiazanych z aferą astralną - Aneta - coraz ładniejsza, widac, że wreszcie uwierzyła w siebie i w to, że ma boskie ciało, czekam na efekty sesji w Playboyu piękna kobieto, Mikołaj - ostatnie 2 wyjscia po prostu rewelacja, wyglądał jak z plakatu reklamy , odmłodził sie o jakieś 10 lat, Włodarczyk - aby nie pojechać zbyt ostro, bardzo się posunęła w latach, zaraz nam odpowie, że