• Informacje na temat:

  ostatnie loty

Artykuły na temat: ostatnie loty
 • Edyta Górniak wyczerpana. Ma dość!

  Czuwanie przy łóżku chorego dziecka, długie loty przez Atlantyk. Edyta Górniak (43 l.) daje z siebie wszystko, ale jej organizm słabnie. Przed laty też miała problemy ze zdrowiem. Podczas musicalu "Metro" zemdlała. Na pomoc ruszyła wtedy znana prezenterka.

 • Michael Moore wstrząsa Ameryką

  Czy Michael Moore ( "Zabawy z bronią" ) ma coś wspólnego z Melem Gibsonem ( "Waleczne serce - Braveheart" )? Mimo iż kontrowersyjny dokumentalista na pewno zaprzeczyłby, to jednak dwa ostatnie filmy obu tych twórców wywołały w Stanach Zjednoczonych niespotykane polemiki i dyskusje. "Fahrenheit 9.11" i "Pasja" przyczyniły się do ogólnonarodowych debat, a ich autorzy znaleźli się pod ostrzałem

 • Michał Wiśniewski w szpitalu?! Co się stało?!

  Michał Wiśniewski (46 l.) z pewnością nie przechodzi ostatnio łatwego czasu. Może własnie dlatego postanowił bardziej skupić się na sobie i na swoim zdrowiu? Ostatnie zdjęcia spod centrum medycznego wywołały niepokój u jego fanów.

 • Kazik (czterdziesty) pierwszy

  Potwierdza się teza, że Polacy znów przekonują się do rodzimych wykonawców. W tym tygodniu w czołowej dziesiątce najlepiej sprzedających się płyt, znalazło się aż siedem albumów polskich muzyków. Znakomicie zadebiutował Kazik, którego najnowsza solowa płyta "Czterdziesty pierwszy" trafiła na sam szczyt zestawienia OLiS.

 • ...rejsowe loty, podczas których często była narażona na niechciane towarzystwo" – opowiada informator "Faktu". On naprawdę musi ją kochać. Zazdrościcie? 

 • Rod Stewart: Król przeróbek

  Za sprawą kompilacyjnego wydawnictwa "Still the Same... Great American Rock Classics of Our Time" brytyjski wokalista Rod Stewart zdobył czwarty w karierze Numer Jeden na amerykańskiej liście "Billboard 200". Album zawiera jedynie przeróbki znanych rock'n'rollowych piosenek, ale najwyraźniej formuła interpretowania cudzych kompozycji służy Stewartowi.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan w niebezpieczeństwie! Jest przerażona tajfunem!

  ...decyzję, to raczej jest to niemożliwe, gdyż linie lotnicze anulują swoje loty w tamten rejon. Do tej pory Małgosia nie komentowała tych doniesień, jednak podczas ostatniego nagrania na Instastory...

 • Co nam zostało z nu metalu?

  Kozie bródki, spodnie z krokiem opuszczonym do kolan i czapki noszone daszkiem do tyłu - tak nosiła się całkiem spora grupa młodych osób pod koniec lat 90. Łączyła ich miłość do nurtu muzyki nazwanego nu metalem. Nie minęły nawet dwie dekady, a gatunek przeszedł do historii. Sprawdzamy, co z niego zostało, gdy nazwy co głośniejszych gwiazd zdążyły pokryć się już kurzem.

 • Alicja Bachleda-Curuś przeżyła dramatyczne chwile!

  ...i Tadeusz Bachledowie dowiedzieli się o wszystkim dopiero z mediów. Komunikat, który przeczytali jako pierwszy brzmiał: Setki tysięcy osób bez prądu, dwie ofiary śmiertelne i odwołane loty z Los...

 • A imię jej Milion

  20-latka ze Zgorzelca od trzech lat mieszka w Warszawie i robi zawrotną karierę: jej klipy mają już miliony wyświetleń, nie mniej odsłon notuje blog wokalistki, a Justin Bieber powiedział jej: "dobra robota". W rozmowie z INTERIA.PL Honorata "Honey" Skarbek deklaruje: - Nigdy bym siebie nie nazwała artystką.