• Informacje na temat:

  ostatnie odcinki

Artykuły na temat: ostatnie odcinki
 • "M jak miłość": Ostatni odcinek z udziałem Joanny Kuberskiej

  Smutne wieści dla fanów "M jak miłość". Dziś Dwójka wyemituje ostatni odcinek z ulubienicą widzów - Joanną Kuberską.

 • "Talianka": Ostatni odcinek

  Jak zakończy się historia włoskiej tancerki, którą los rzucił do Rosji? Oto, co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu "Talianka", w którym tytułową rolę gra Joanna Moro.

 • "Fear the Walking Dead": Dwa ostatnie odcinki 2. sezonu 3 października na AMC Polska

  Już w najbliższy poniedziałek, 3 października o 3:10, równocześnie z amerykańską premierą stacja AMC wyemituje dwa ostatnie odcinki 2. sezonu „Fear the Walking Dead”, powtórka tego samego dnia o 21:00.

 • Ostatni odcinek "Top Gear"

  Stacja BBC wyemitowała zapowiedź specjalnego odcinka 22. serii programu "Top Gear" . Widzowie będą mieli okazję zobaczyć po raz ostatni Jeremy'ego Clarksona w roli gospodarza motoryzacyjnego show. Na razie nie jest znana oficjalna data premiery programu.

 • „Zniewolona”: Kiedy zobaczymy ostatni odcinek serialu?

  ...serialu na sezony. Polscy widzowie jako pierwsi zobaczyli premierowe odcinki. Zwiększenie emisji oraz brak podziału na sezony spowodował, że serial zakończy się szybciej. Jeśli żaden odcinek nie...

 • Ostatni odcinek serialu "Wataha"

  W niedzielę, 16 listopada, zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W tej obyczajowo-sensacyjnej produkcji HBO pojawia się wiele postaci drugoplanowych, a wraz z nimi nowe, intrygujące wątki. Na planie pojawili się m.in. Jacek Koman, Marian Dziędziel, Jacek Lenartowicz, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk oraz Maciej Mikołajczyk.

 • 500. odcinek "Świata według Kiepskich"!

  ...ostatnie odcinki serii wyemitowane 20 i 27 grudnia 2000 roku oglądało ponad 8 mln 600 tys. widzów przy udziałach sięgających 60 proc. w grupie 16-49! Nieprawdopodobne. Czy "Świat według Kiepskich...

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • Ostatni odcinek "Lekarzy"

  ...kolejnego, szóstego sezonu. Wieść o przyspieszeniu prac nad odcinkiem finałowym "Lekarzy" spadła na nich 7 listopada i... zaskoczyła wszystkich. Powód? Stacja TVN twierdzi, że była nim słabnąca oglądalność.  Happy end i muzyka Dla tych z Państwa, którzy polubili "Lekarzy", mamy i dobre wieści. Otóż - będzie happy end! Miłość zwycięży co najmniej dwa razy. Zajrzyjmy zatem za kulisy ostatniego...

 • Ewa Wachowicz: Walka do ostatniego dania

  Szykuje się emocjonujący finał. Trzech uczestników stanie do boju o tytuł "Top Chefa" i 100 tys. złotych. - Każdy z tej trójki ma szansę - przyznaje Ewa Wachowicz.

Zdjęcia na temat: ostatnie odcinki
Wideo na temat: ostatnie odcinki
 • "Ranczo": Zapowiedź ostatniego odcinka

  Przed nami wielki finał 10. sezonu serialu. Wilkowyje pokrywają się śniegiem. Cały rynek jest udekorowany świątecznymi ozdobami, na środku dumnie prezentuje się wspaniała choinka – jest pięknie! To będą piękne Święta!

 • "Fear the Walking Dead": Zwiastun dwóch ostatnich odcinków

  Zwiastun finałowych odcinków "Fear the Walking Dead".

 • "Komisarz Alex": Zwiastun 86. odcinka - "W ostatniej chwili"

  W domu Michała trwają gorączkowe przygotowania do uroczystości związanej z pięcioleciem pracy na służbie Alexa. Niespodziewanie Orlicz otrzymuje pilne wezwanie na miejsce zbrodni. Okazuje się, że ktoś zrzucił z wiaduktu młodego pielęgniarza jednego ze szpitali, Tomasza Rybarczyka. Komisarz i jego współpracownicy rozpoczynają dochodzenie. Po rozmowie z przyjaciółką mężczyzny, Izą Łaniewską, odkrywają, że sprawa zabójstwa łączy się ze śmiercią pewnego dziennikarza. Wychodzi na jaw, że piszący o...

Dyskusje na temat: ostatnie odcinki