• Informacje na temat:

  ostatnie przeżycia

Artykuły na temat: ostatnie przeżycia
 • Syn Beaty Szydło przyjął święcenia kapłańskie! "Dla każdego z nas to ogromne przeżycie"

  To był jeden z najważniejszych dni w życiu Beaty Szydło. Jej syn Tymoteusz Szydło został księdzem.

 • Ostatnia rola Robina Williamsa

  To będzie największa z dotychczasowych przygód Larry'ego Daleya (Ben Stiller), strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty - tym razem przemierzy cały świat, pozna nowych bohaterów i ocali muzealną magię. Pomoże mu w tym Robin Williams w swojej ostatniej filmowej roli.

 • "Na Wspólnej": Ostatnia nadzieja

  Lekarz uświadomi też pacjentkę, iż czasami szpik dawcy rozpoznaje organizm biorcy jako obcy i za czyna go niszczyć. Przyzna jednak, że bez zabiegu Zdybicka nie ma żadnych szans na przeżycie. Maks (Adam Fidusiewicz) zdenerwuje się, że nie wiadomo, ile czasu nie będzie mógł widzieć się z żoną. Ilona poprosi męża, by ostatnie godziny przed rozłąką spędzili w spokoju. Brzozowski obieca jej, że...

 • "Mad Max: Na drodze gniewu" : Apokalipsa, teraz!

  Chociaż George Miller nie wymyślił w trylogii o szalonym Maksie postapokaliptycznego kina, to stworzył jego najbardziej wyrazistą, ikoniczną wersję: wizję ziem jałowych, pośród których samotnicy i dzikusi walczą o przeżycie. Wracając po trzech dekadach do kultowej serii, reżyser pchnął gatunek w stronę skrajnego rozbuchania. "Mad Max: Na drodze gniewu" wygląda jak najdłuższy i najlepszy heavymetalowy teledysk w historii.

 • Beata Tadla cudem przeżyła poród! "Ksiądz przyszedł z ostatnim namaszczeniem"

  Beata Tadla (41 l.) opowiedziała Krzyśkowi Ibiszowi o traumatycznych przeżyciach sprzed lat...

 • Tadeusz Konwicki nie żyje

  W środę, 7 stycznia, wieczorem w Warszawie zmarł wybitny pisarz i reżyser Tadeusz Konwicki. Autor książkowej "Małej Apokalipsy" i filmowego "Ostatniego dnia lata" zmarł w swym warszawskim mieszkaniu. Miał 88 lat.

 • Książę Harry nadal nie uporał się ze śmiercią matki! Ujawniono ich ostatnią rozmowę!

  ...jej śmierci. Harry zdobył się na chwilę szczerości i opowiedział o ostatniej rozmowie, jaką odbył z matką tuż przed jej śmiercią: "Dzwoniła z Paryża. Nie pamiętam dokładnie, co mówiłem, ale do końca...

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" - ostatni rozdział filmowej trylogii Petera Jacksona zrealizowanej na podstawie powieści J.R.R. Tolkiena - 24 kwietnia ukazuje się na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Celine Dion spełnia ostatnie życzenia umierającego męża. Nie kryje przy tym wzruszenia

  Celine Dion (47 l.) i Rene Angelilego (73 l.) spotkała wielka tragedia, jaką jest choroba mężczyzny. Lekarze nie dają mu szans na przeżycie, a on sam z każdym dniem cierpi coraz bardziej. Niedawno przekonał żonę, by spełniła kilka z jego ostatnich życzeń.

 • Etiuda & Anima: Laureaci

  "Brutus" w reż. Rosjanki Svetlany Filippovej oraz "Fragmenty" w reż. Agnieszki Woszczyńskiej - to najlepsze filmy 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda & Anima, który w czwartek, 27 listopada, zakończył się w Krakowie.

Zdjęcia na temat: ostatnie przeżycia
Wideo na temat: ostatnie przeżycia
 • „Wojenne dziewczyny”: Odcinek 3.

  nawet wszystkie dokumenty, jednak ona się nie zgadza. Ostatnie przeżycia całkowicie ją zmieniły. Nienawidzi Niemców, chce tylko zemsty.

 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz udzieliła wywiadu. Opowiedziała o swojej książce

  W ostatnich dniach głośno jest o książce Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz. Kobieta opisała w niej swoje życie oraz związek z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Zarzeka się, żeby nie kojarzyć publikacji tylko z tym ostatnim, bo porusza w niej „wiele fajnych tematów”. „Moja książka nie jest o moim byłym mężu, moja książka jest o moich historiach, o moich przeżyciach, doświadczeniach” – powiedziała