• Informacje na temat:

  ostatnie uczesanie

Artykuły na temat: ostatnie uczesanie
 • Uczesz się jak znane z seriali gwiazdy!

  Oszałamiającą karierę robi ostatnio na stołecznych salonach niepozorny... koczek. Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", twierdzi, że upięcie go zajmuje jej tylko kilka chwil. A efekt? Oceńcie sami...

 • Oscar dla Polki za stroje Angeliny Jolie?

  Anna Biedrzycka-Sheppard po raz trzeci w karierze została nominowana do Oscara (wespół z Jane Clive). Tym razem doceniono stroje, jakie stworzyła do filmu "Czarownica" z Angeliną Jolie w roli głównej. Kostiumograf wspomina, że wybaczała aktorce wszystkie humory, kiedy widziała ją razem z dziećmi.

 • "Klan": Izabela Trojanowska lubi być dopięta na ostatni guzik

  Choć Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross z „Klanu”, już jakiś czas temu skończyła 60 lat, w niczym nie przypomina... emerytki. Aktorka i piosenkarka wciąż zachwyca urodą i wciąż pozostaje jedną z najelegantszych polskich gwiazd. Twierdzi, że jako artystka musi dbać o wygląd, bo jest to winna swojej publiczności.

 • "Carol": Erotyczna scena między Cate Blanchett i Rooney Marą

  Najnowszy film Todda Haynesa "Carol" z Cate Blanchett i Rooney Marą podbija serca publiczności w Cannes i olśniewa krytyków. Obie aktorki wystąpiły w gorącej scenie lesbijskiej.

 • Kto stoi za jej przemianą?

  W Anecie Zając, czyli Marysi Radosz z "Pierwszej miłości", trudno dziś rozpoznać bardzo źle ubraną i fatalnie uczesaną gwiazdkę, jaką była jeszcze kilka lat temu. Dziś Aneta zachwyca przemyślanymi stylizacjami i zawsze perfekcyjnie ułożonymi włosami. Komu to zawdzięcza?

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Kinga Rusin wygina się na plaży! Wygląda jak nastolatka!

  Kinga Rusin (47 l.) wciąż przebywa na swoich rajskich wakacjach. Przy okazji zwiedzania egzotycznych zakątków świata, prezentuje w jakiej doskonałej jest formie. Na ostatnich zdjęciach wygląda jak nastolatka…

 • "Wyznanie wiary"

  - Pozostając w zgodzie z tradycją i własnym stylem, nagrywamy płytę, która w naszym mniemaniu bije na głowę poprzednie produkcje i wytycza nam nowy cel - tak o "wyznaniu wiary" old-schoolowym prawidłom muzyki metalowej, trzeciej płycie Hell-Born "Cursed Infernal Steel" wypowiada się w rozmowie z Bartoszem Donarskim grający na basie wokalista Baal Ravenlock. I rzeczywiście trudno z tym polemizować, gdyż wbrew wielu problemom natury pozamuzycznej, pomorskim deathmetalowcom nadal udaje się...

 • "Salem": Serial zakończy się na 3. sezonie

  .... Piosenkarz, malarz i skandalista wcieli się w postać Thomasa Dinley'a, fryzjera i chirurga w jednej osobie. To do niego zwracali się z prośbą mieszkańcy miasteczka, kiedy chcieli zmienić uczesanie...

 • Casey Affleck lubi prowokować

  Aktor i reżyser Casey Affleck ("Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda") pragnie nakręcić kolejny eksperymentalny film ze swoim najlepszym kumplem Joaquinem Phoenix'em ("Mistrz"), mimo, że ich ostatnich projekt, "I'm Still Here", był mocno krytykowany.