• Informacje na temat:

  ostatnie urodziny

Artykuły na temat: ostatnie urodziny
 • Tak Maja Bohosiewicz obchodziła urodziny! Jak prawdziwa gwiazda?

  Maja Bohosiewicz 20 listopada świętowała swoje 27. urodziny. W mediach społecznościowych pochwaliła się w jaki sposób celebrowała ten szczególny dzień.

 • Kate Winslet: 40. urodziny w bikini

  Kate Winslet ujawniła, że przypadające we wrześniu tego roku 40. urodziny spędzi w... bikini.

 • "Sherlock": Benedict Cumberbatch obchodzi 40. urodziny!

  Benedict Cumberbatch, czyli serialowy Sherlock Holmes, obchodzi dzisiaj 40. urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy wybrać pięć naszych ulubionych ról brytyjskiego aktora.

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • Agnieszka Kotulanka: Czy 60. urodziny coś zmienią?

  Kilka dni temu Agnieszka Kotulanka obchodziła 60. urodziny. Niestety, przez ostatnie przeszło trzy lata, odkąd w niemiłej atmosferze pożegnała się z ekipą serialu „Klan”, w którym grała od 1997 roku, dochodzą nas na jej temat jedynie przykre wieści. Aktorka nie poradziła sobie z uzależnieniem od alkoholu, z którym, co już dawno nie jest tajemnicą, zmaga się od wielu lat.  Kilka miesięcy temu...

 • Tomasz Stockinger: Kameralne urodziny

  Tomasz Stockinger, odtwórca roli doktora Lubicza w serialu "Klan", kończy dziś 60 lat.

 • "M jak miłość": Urodziny kontrowersyjnego dyrektora

  Cezary Morawski, który telewidzom znany jest przede wszystkim jako nieodżałowany Krzysztof Zduński z "M jak miłość", świętuje 5 czerwca 65. urodziny. Choć od jego odejścia z "Emki" minęło już 13 lat, fani serialu wciąż doskonale go pamiętają i bardzo ciepło wspominają...

 • Leśna Góra świętuje 15. urodziny!

  "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz! 15 lat temu, 7 listopada 1999 r., TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który pokochały miliony widzów. Z tej okazji Dwójka zaplanowała specjalne, urodzinowe atrakcje dla miłośników tej wyjątkowej produkcji.

 • "Przyjaciółki": Joanna Liszowska świętuje 40. urodziny

  10 lat temu - w dniu swoich 30. urodzin - Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", życzyła sobie... cudownej rodziny. Jej marzenie sprzed dekady spełniło się! 12 grudnia 2018 roku, aktorka zdmuchnie 40 świeczek na urodzinowym torcie w towarzystwie ukochanego męża i dwóch pięknych córek.

 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

Zdjęcia na temat: ostatnie urodziny
Wideo na temat: ostatnie urodziny
 • Magda Mołek ma kryzys z powodu 40. urodzin?!

  Magda Mołek w tym roku będzie obchodzić 40. urodziny. Dziennikarka chce, aby najbliższa dekada była dopełnieniem jej kariery zawodowej. "Przez ostatnie 21 lat, odkąd jestem w dziennikarstwie, gromadziłam doświadczenie. Starałam się bardzo dużo uczyć. Mam nadzieję, że uda mi się teraz poukładać pewne klocki, żebym mogła robić to, co mnie mnie znowu jako dziennikarza popchnie. Mam duży dorobek

Dyskusje na temat: ostatnie urodziny