• Informacje na temat:

  ostatnie zestawienie

Artykuły na temat: ostatnie zestawienie
 • #10YearChallenge: Jak zmieniły się gwiazdy?

  Według nas #10YearChallenge wygrała Amy Schumer, aktorka komediowa i stand-uperka. Amy kolejny raz pokazała, że ma dystans do siebie, prezentując zestawienie swojego zdjęcia z 2019 roku zestawiła(...) z pomocy chirurgów plastycznych? Do zabawy przyłączył się także Netflix, który na swoim Instagramie opublikował zdjęcia bohaterów "Przyjaciół" z pierwszego i ostatniego odcinka.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • "Moda na sukces": Żegnamy się z serialem!

  ...​9 grudnia TVP1 wyemituje ostatni odcinek "Mody na sukces". Jedynka nie zdecydowała się na zakup kolejnej transzy ze względu na spadającą oglądalność i duże koszty serialu. Z tej okazji przedstawiamy wam zestawienie najbardziej absurdalnych wątków "Mody...", największych metamorfoz, najgłośniejszych pożegnać i najbardziej szokujących skandali ostatnich dwóch dekad.

 • "Bringing Back the Sunshine" Blake'a Sheltona najlepiej sprzedającą się płytą w USA

  Blake Shelton trafił na pierwsze miejsce listy najlepiej sprzedających się albumów "Billboardu". Ostatni raz szczyt zestawienia wokalista country okupował w 2011 roku.

 • Tomasz Lis, Daniel Olbrychski, Kamil Durczok, Monika Olejnik i inni – to oni wzbudzają kontrowersje

  2015 rok obfitował w liczne skandale i sporne sytuacje. Wielu ich bohaterów już na zawsze straciło sympatię opinii publicznej. Bulwersowali, krytykowali i budzili negatywne emocje. Z tego powodu znaleźli się w zestawieniu najbardziej kontrowersyjnych gwiazd i celebrytów! Słusznie?

 • Japończycy z Arashi najlepsi na świecie

  Japońska grupa Arashi z płytą "The Digitalian" wskoczyła na pierwsze miejsce światowego zestawienia najlepiej sprzedających się płyt.

 • "Arrow": Z komiksu na ekran

  Plany komiksowych adaptacji przyprawiają wielbicieli gatunku o zawrót głowy. Oto subiektywne zestawienie tego, co już znamy w Polsce i co pojawi się w USA.

 • USA: Florida Georgia Line na czele

  Album "Antyhing Goes" grupy Florida Georgia Line wylądował na pierwszym miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt Billboardu.

 • Melissa McCarthy najlepszą aktorką komediową dekady!

  Amerykańska aktorka Melissa McCarthy, znana z serialu "Mike i Molly"wiedzie prym w zestawieniu najlepszych aktorek komediowych ostatnich dziesięciu lat.

 • Barbra Streisand z najpopularniejszą płytą globu!

  Ponad 50 lat po swoim debiucie Barbra Streisand umieściła na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt na świecie swój najnowszy album - "Partners".

Zdjęcia na temat: ostatnie zestawienie