• Informacje na temat:

  ostra dieta

Artykuły na temat: ostra dieta
 • Doda ostro o "dietach cud"! Krytykuje Lewandowską i Chodakowską?!

  Doda (35l.) w ostatnim czasie bardzo stara zmienić się wizerunek. W niczym nie przypomina już imprezowej, kiczowato ubranej dziewczyny. Wydaje się, że życie zmieniło Dorotę, która teraz chce dawać dobry przykład swoim fanom. Ostatnio krytycznie wypowiedziała się o restrykcyjnych dietach i katorżniczych treningach. Czy to aluzja do trenerek fitness?

 • Olga Bołądź: Co w życiu jest ważne?

  To był dla niej niezwykle ciekawy zawodowo rok. Zagrała dwie ważne role: zagubionej agentki i delikatnej lekarki.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko na ostrej diecie!

  Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.) jakiś czas temu postanowiła zadbać o swoją sylwetkę. Ile już schudła?

 • Dieta Elizabeth Hurley

  40-letnia Elizabeth Hurley ( "Kto pierwszy, ten lepszy!" ) wyjawiła, że po urodzeniu w kwietniu 2002 roku swego synka Damiana, przeszła na ostrą dietę, by zrzucić 25 kilogramów, jakie zostały jej po ciąży. Elizabeth Hurley zdradziła, że jadła wtedy tylko jeden pełny posiłek dziennie.

 • Mieczysław Hryniewicz przeszedł na ostrą dietę!

  Mieczysław Hryniewicz (68 l.) w końcu posłuchał rady lekarza...

 • Gwiazda na ostrej diecie!

  Amerykańska piosenkarka Lady Gaga robi wszystko, by stracić jak najwięcej kilogramów przed zbliżającą się trasą koncertową.

 • Hanna Lis przeszła na ostrą dietę!

  Wygląda na to, że Hanna Lis (45 l.) nieźle sobie ostatnio pofolgowała ze smakołykami. Czyżby w ten sposób zajadała smutek?

 • Gwiazdorska para na ostrej diecie

  Jak donoszą brytyjskie media, piosenkarka Katy Perry i jej mąż Russell Brand, do końca roku pozostaną na bardzo restrykcyjnej diecie. Wokalistka i komik nie będą spożywać produktów mącznych oraz nabiału.

 • Dietetycy ostro o dietach gwiazd! Oberwało się Karolinie Szostak!

  Spektakularne metamorfozy gwiazd zalewają zewsząd polskie media społecznościowe. Karolina Szostak (41 l.), Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.), Kinga Rusin (46 l.) czy Agnieszka Chylińska (41 l.), to tylko niektóre celebrytki, które dokonały sporych zmian w swoim wyglądzie i zgubiły zbędne kilogramy.

 • Rockman na ostrej diecie. Efekty jednak mizerne

  Znany z zespołu Limp Bizkit wokalista Fred Durst na bieżąco relacjonuje w internecie postępy 60-dniowej diety.

Wideo na temat: ostra dieta
 • Michał Witkowski: "Jestem na ostrej diecie"

  Pudełkowa dieta cieszy się dużym powodzeniem wśród gwiazd. Michał Witkowski również postanowił zadbać o sylwetkę i rozpoczął proces odchudzania. Jak radzi sobie z ograniczoną liczbą potraw, które zjada w ciągu dnia? - Jak będę wygłodzony to zjem zawartość wszystkich pudełek na raz. Staram się nie dojadać - powiedział. Jak twierdzi pisarz, efekty można już podziwiać na jego smuklejszej twarzy

 • Ostra randka 3D

  Paweł Wilczak wciela się w przestępcę, który zamierza wykorzystać zakochaną w nim nastolatkę (Sylwia Boroń). Okazuje się jednak, że dziewczyna postanawia walczyć o swoje zagrożone życie i nie zamierza wykonywać jego poleceń.

 • Diety gwiazd: co robią, by zrzucić nadprogramowe kilogramy?

  Nie jest tajemnicą, że niektórzy celebryci uważają się za ekspertów od odchudzania. To przecież nie przypadek, że na rynku jest sporo książek ich autorstwa o tym, jak zrzucić nadprogramowe kilogramy i rozpocząć nowe życie. O swoich dietach przedstawiciele polskiego show-biznesu postanowili opowiedzieć w rozmowie z Jastrzębską. Małgorzata Socha stosuje dietę matki karmiącej. Unika ostrych

 • Raj: nadzieja

  Ostatnia (po "Raj: miłość" i "Raj: wiara") filmowej trylogii o trzech cnotach chrześcijańskich (miłość, wiara, nadzieja) Ulricha Seidla, którą scala tytuł "Raj". Trzynastoletnia Melanie spędza wakacje w austriackich Górach Wechsel na obozie dla otyłych nastolatek. Jej matka Teresa (bohaterka pierwszej części trylogii Raj: miłość) wyjechała do Kenii w poszukiwaniu "beach boysów", a dewocyjnie wierząca ciotka Anna Maria (bohaterka drugiej części trylogii Raj: wiara) szerzy katolicyzm chodząc z...

Dyskusje na temat: ostra dieta