• Informacje na temat:

  ostre sceny

Artykuły na temat: ostre sceny
 • Angelina Jolie i Brad Pitt zagrają razem ostre sceny miłosne!

  Angelina Jolie (39 l.) i Brad Pitt (50 l.), którzy poznali się na planie filmowym, znów wystąpią wspólnie w filmie. Ponoć zagrają ostre sceny miłosne!

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Cenzura w Wietnamie wycięła wszystkie sceny seksu

  "Pięćdziesiąt twarzy Greya" w reżyserii Sam Taylor-Wood trafi na wietnamskie ekrany w wersji o 20 minut krótszej. Skandalizujący obraz trafił na stół miejscowych cenzorów, którzy wycięli wszystkie sceny seksu.

 • "Ostre przedmioty": Jean Marc Vallee

  Reżyser serialu "Ostre przedmioty", Jean Marc Vallee, zdradza nam kulisy pracy na planie.

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Stolica przeszłości. "Ostre przedmioty" w HBO

  ...pokazało dziennikarzom w ramach specjalnego seansu, "Ostre przedmioty" są w pierwszej kolejności studium charakteru. Camille jest sercem serialu. Ubrana w obleśny szary sweter, blada i introwertyczna(...), nie jak mroczny kryminał, lecz jak kameralny dramat. Sceny pozbawione słów, sumiennie pokazujące pijacką codzienność. Powolny rytm opowieści i ostrożne użycie muzyki. Forma “Ostrych przedmiotów...

 • Kobiety porucznika Borewicza

  Ostry w walce z przestępcami, a przy tym pełen uroku. Bezlitosny łamacz damskich serc.

 • Katarzyna Skrzynecka pokazała ostre zdjęcia! Co za biust!

  ...we wpisie pod zdjęciem Kasia. Ciekawe z jakiego filmu pochodzą te sceny, bo zapewne niejeden jej fan chętnie go zobaczy!  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Lil Wayne rzucił mikrofonem w DJ-a

  Znany z impulsywnych zachowań raper na końcu koncertu nie usłyszał tego utworu, którego się spodziewał.

 • "Ostra": Nowy film scenarzystów "BrzydUli"!

  ..."followersów" i ich "lajki". Akcja "Ostrej" rozgrywa się m.in. na planie telewizyjnego show "Music Race". Na potrzeby filmu w jednym ze studiów, należących do ATM Studio, została wybudowana(...) programów telewizyjnych, takich jak "Joker", "Hipnoza", czy "Koło Fortuny", co wykorzystaliśmy przy produkcji filmu - mówi Jadwiga Dziuma, kierownik produkcji "Ostrej". - Kompletując ekipę...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Baśń dla dorosłych

  Jeśli jakąkolwiek powieść można by określić mianem "recenzjoodpornej", to z całą pewnością jest nią "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Książka E. L. James i jej dwie kolejne części rozeszły się na całym świecie w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy, mimo iż cały cykl został bezlitośnie wyśmiany przez każdego krytyka, który miał (nie)przyjemność go przeczytać. Przykładowo - Salman Rushdie stwierdził, że Saga "Zmierzch" przy perypetiach Greya jest jak "Wojna i pokój".

Zdjęcia na temat: ostre sceny
Wideo na temat: ostre sceny
 • "Pitbull": najlepsze sceny

  Kompilacja ostrych scen z serialu "Pitbull".

 • Ostra randka 3D

  Paweł Wilczak wciela się w przestępcę, który zamierza wykorzystać zakochaną w nim nastolatkę (Sylwia Boroń). Okazuje się jednak, że dziewczyna postanawia walczyć o swoje zagrożone życie i nie zamierza wykonywać jego poleceń.

 • Weekend

  Co łączy twórców Casino Royale, Pawła Małaszyńskiego i Quentina Tarantino? Odpowiedź jest tylko jedna - "Weekend", film Czarka Pazury! Świat dużych pieniędzy, przebiegłych mafiozów, cwanych policjantów i przystojnych gangsterów, a w tym świecie: błyskotliwy Max (Małaszyński), jego narwany brat Gula (Lewandowski), zabójcza Majka (Socha), dwie tajemnicze walizki i hektolitry sztucznej krwi, których nie powstydziłby się mistrz Tarantino. Genialny scenariusz, genialne efekty specjalne i...

Dyskusje na temat: ostre sceny
 • Re: Gwiazdy chwalą się ciałem. Pokazały za dużo?

  Pamiętam, tak było. Polskie aktorki bez żadnej żenady grały ostre sceny łóżkowe, teraz się zasłaniają religijną klauzulą sumienia. Zero profesjonalizmu, tylko wiejska obawa typu - co ludzie powiedzo ?

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Historia Sulejmana

  Dla mnie za mocne, zbyt ostre sceny, boję się patrzeć, nie jestem w stanie wypoczywać przy takich scenach.

 • Re: "Na krawędzi 2": Maja Hirsch ma dublerkę?

  Po co w ogóle kręcić ,,ostre" sceny miłosne z dublerką? Czy w serialu kryminalnym niezbędne są te ,,ostre" sceny? Czy nie lepiej, żeby aktorka sama uczestniczyła w scenie miłosnej ukazanej w taki sposób, żeby nie czuła oporu przed jej zagraniem?

 • Re: Paweł z wrażenia na chwilę zaniemówi. - ...

  jaki jest wyższy stopień od idiotyczne ,określający poziom opisu pokazanych sytuacji? chyba nawet czas przestać czytać opisy bo oglądanie przychodzi z trudnością. Wątek Janki, Marka, wieczne problemy kawalera Zduńskiego. Żaden z motywów nie jest budujący ani miły, dlatego trzeba ostre sex sceny wstawiać i nie tylko w filmie ale na portalach........ dla zachęty??? Scenarzystów zmienić