• Informacje na temat:

  ostre wpadki

Artykuły na temat: ostre wpadki
 • Mentorka "Projekt Lady" ostro o ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego! Wylicza masę wpadek!

  Irena Kamińska-Radomska zauważa, że nawet rodzinie królewskiej zdarzają się wpadki...

 • Duet Stuhrów podbił serca obywateli

  Najnowszy film Jerzego Stuhra obejrzało do tej pory ponad 300 tysięcy widzów - to najlepszy wynik w jego reżyserskiej karierze. "Obywatel" jest już popularniejszy od "Historii miłosnych" ,"Tygodnia z życia mężczyzny" czy "Korowodu" , a to dopiero początek jego kinowej wędrówki.

 • Tomasz Lis zaliczył wpadkę! Teraz przeprasza Annę Marię Anders

  Tomasz Lis (50 l.) znów podpadł? Po raz kolejny dał nabrać się na fałszywy wpis! Tym razem dotyczył on Anny Marii Anders.

 • Marta Ścisłowicz gasiła pożar

  Magda Konarska lubi, kiedy coś się dzieje, nienawidzi zakazów. Ma bzika na punkcie niezależności, ma też gołębie serce - mówi o swojej bohaterce ze "Strażaków" Marta Ścisłowicz.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan ostro ćwiczy nawet na wakacjach! Co za brzuch!

  Zgrabne ciało, długie piękne włosy i zawsze zadbana twarz - to wizytówka Małgosi, która nie może sobie pozwolić na urodowe wpadki. Gwiazda TVN-u często publikuje na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcia z siłowni, którą ostatnio pokochała. W dodatku nigdy nie kryła swojej miłości do Ewy Chodakowskiej (35 l.), a ściślej rzecz ujmując, do jej treningów, dzięki którym Gonia może zachować...

 • "Pan Wołodyjowski": Azja na palu, biust Ireny Karel i ciężarówka

  Polacy szturmowali kasy kin, by ujrzeć wbijanego na pal Azję, biust Ireny Karel i ciężarówkę!

 • Tomasz Lis ostro skrytykowany przez Juliusza Brauna!

  Juliusz Braun (66 l.) powoli żegna się z prezesurą w Telewizji Polskiej.  Na odchodne zdążył udzielić wywiadu dla dziennik.pl.  W rozmowie z Barbarą Sową Braun odniósł się do słynnej wpadki Lisa. Przypomnijmy, że dziennikarz w swoim programie zacytował wpis z fałszywego profilu Kingi Dudy, córki prezydenta-elekta.  Wynikało z niego, że chce ona namówić ojca do oddania Oskara za film "Ida...

 • Ostra wpadka na Fryderykach

  Śmiało możemy napisać, że na ceremonii rozdania najważniejszych ponoć nagród polskiego przemysłu muzycznego doszło do skandalu.

 • Joanna Horodyńska ostro krytykuje Czartoryską!

  Celebrytka od kilku lat zarabia na krytykowaniu swoich koleżanek z branży na łamach czasopism i w programach telewizyjnych. Joanna uwielbia wytykać im wszelakie wpadki i poddaje je surowej ocenie... Ostatnio Horodyńska postanowiła ocenić styl Anny Czartoryskiej, a konkretniej jej stylizację z imprezy jednej z firm odzieżowych! "Anna jest piękna i skromna. Uwielbiam jej urodę, ale jej styl to...

 • Poważna wpadka Magdy Mołek

  Wyemitowanego w niedzielę, 19 września, programu "Dzień Dobry TVN" Magda Mołek długo nie zapomni. Dziennikarka przez pomyłkę uśmierciła Nergala, który od kilku dni walczy z ciężką chorobą. Temat szybko podłapały media.

Wideo na temat: ostre wpadki
 • Ostra randka 3D

  Paweł Wilczak wciela się w przestępcę, który zamierza wykorzystać zakochaną w nim nastolatkę (Sylwia Boroń). Okazuje się jednak, że dziewczyna postanawia walczyć o swoje zagrożone życie i nie zamierza wykonywać jego poleceń.

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

 • Tylko nie miłość

  Można mieć pecha raz lub dwa, ale co zrobić, gdy każdy związek kończy się katastrofą?! Julian nie ma szczęścia w miłości. Odkąd pamięta, przynosi pecha wszystkim swoim dziewczynom. Każda z nich, prędzej czy później, ląduje na ostrym dyżurze. Dlatego gdy poznaje Joannę, wpada na genialny plan, jak przechytrzyć złośliwy los. Takiej kumulacji zabawnych i miłosnych wpadek nie było dotąd w żadnej komedii. Jeśli wierzyć, że miłość to bolesna przypadłość, to w tym filmie zakochanych "ofiar" będzie...