• Informacje na temat:

  ostre wypowiedzi gwiazd

Artykuły na temat: ostre wypowiedzi gwiazd
 • Doda ostro o Radosławie Majdanie! To go zaboli?!

  Doda (34 l.) słynie ze swoich kontrowersyjnych, często nieprzemyślanych wypowiedzi. Tym razem wypowiedziała się na temat swojego byłego męża, Radosława Majdana (45 l.).

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadli Fijał i Łapanowski [7. odcinek]

  Aż dwie pary odpadły w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Z programem musieli pożegnać się Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawliewa oraz Ada Fijał i Krzysztof Hulboj.

 • Kinga Rusin ostro o polskich piłkarzach! Jest wściekła!

  ...swoim profilu rozemocjonowana prezenterka. W dalszej części wypowiedzi Kinga wyjaśnia dokładnie, co dzieje się z delfinami zamykanymi w takich miejscach. W komentarzach posypały się słowa wsparcia dla Rusin i jej idei szerzenia wiedzy na temat ochrony środowiska i zwierząt. Kinga nie jest pierwszą gwiazdą, która postanowiła krytycznie wypowiedzieć się na temat naszych piłkarzy. Krystyna Janda (65

 • Noel Gallagher zaatakowany przez internautów za obrażenie Eda Sheerana

  Nie takiej reakcji spodziewał się jeden z braci Gallagherów po swojej wypowiedzi na temat lipcowego występu Eda Sheerana na Wembley.

 • Gwiazdy oskarżają Niecika - „On kłamie”!

  Tomasz 'Niecik' Niecikowski (34 l.) nie zyskał sympatii wśród uczestników 2. edycji programu „Agent Gwiazdy”. Mimo że odpadł już z programu, dalej kłóci się z gwiazdami!

 • Dobrze wysmażona wołowina. 10 najciekawszych beefów w historii polskiego rapu

  Rywalizacja rodzi konflikty. Gdzie jak gdzie, ale akurat w rapie zawsze było ich pod dostatkiem, bo konkretny beef jest jedną z najważniejszych składowych tej muzyki. Postanowiliśmy więc zebrać dla was dziesięć najciekawszych starć, jakie miały miejsce na polskiej scenie. Wybór jest oczywiście do bólu subiektywny, dlatego czekamy na wasze propozycje w komentarzach!

 • Edyta Górniak atakuje Rodowicz! Ostro!

  .... Przypomnijmy, że 70-letnia gwiazda wyznała niedawno, że Edzia ma spory talent, ale od lat nie ma przebojów i ciekawego repertuaru. Górniak odniosła się do tej wypowiedzi podczas opolskiego festiwalu... "To(...) kojarzę pod kątem wypowiedzi" - zżyma się Edyta w rozmowie z "Faktem". Diwa stwierdziła także, że Rodowicz swoją karierę opiera głównie na skandalach i szokowaniu, dlatego ona o wiele bardziej ceni inne...

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Krystyna Sienkiewicz (79 l.) wypowiedziała się na temat serialowych gwiazd. Nie ma o nich najlepszego zdania…

 • Killing Joke: Wygraj nowy album

  "XXV Gathering: Let Us Prey" to koncertowy album kultowej formacji Kiling Joke wydany z okazji 25-lecia istnienia formacji. Płytę legendarnej grupy możecie wygrać w konkursie portalu INTERIA.PL.