• Informacje na temat:

  osyda m jak miłość

Artykuły na temat: osyda m jak miłość
 • Joanna Osyda opuści "M jak miłość"?

  Olek (Maurycy Popiel) otwarcie zapyta Jankę (Joanna Osyda), dlaczego podjęła się opieki nad jego bratankiem Szymkiem, synkiem Marcina (Mikołaj Roznerski). Ostrzeże ją, że chłopczyk może przywiązać się do niej jak do matki. Z tego powodu Janka wpadnie w panikę. Później zapowie Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska), że nie może dłużej opiekować się małym. Tymczasem Marcin spotka przypadkiem...

 • Joanna Osyda: Mogę mówić nawet po chińsku

  Joanna Osyda ("Majka", "BrzydUla", "Czas honoru") była czarnym charakterem w serialu "M jak miłość", a teraz spłaca dług wobec Mostowiaków. Aktorka czeka na rolę w filmie, a nieliczne wolne chwile woli spędzać z przyjaciółmi.

 • Joanna Osyda straciła pracę w "M jak miłość"?! Nie lubią jej?

  Joanna Osyda (26 l.) podpadła ekipie "M jak miłość"?

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • Agnieszka Sienkiewicz i Joanna Osyda założyły wspólny biznes!

  Agnieszka Sienkiewicz (33 l.) i Joanna Osyda (28 l.) zostały wspólniczkami!

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • "Komisarz Alex": Joanna Osyda znów u boku Aleksa. Wróciła na plan po 8 latach!

  Pamiętacie uroczą dziewczynę ze stacji benzynowej, która w 1. serii "Komisarza Aleksa" zawróciła w głowie Markowi Bromskiemu (Jakub Wesołowski)? Wcielająca się w nią osiem lat temu Joanna Osyda znów pojawi się u boku czworonożnego detektywa - tym razem jako była narzeczona Górskiego (Krystian Wieczorek).

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • "M jak miłość": Joanna Osyda może mówić nawet po chińsku

  Była czarnym charakterem, a teraz spłaca dług wobec Mostowiaków. Joanna Osyda czeka na rolę w filmie, a nieliczne wolne chwile woli spędzać z przyjaciółmi.

 • Osyda zastąpi Koroniewską!

  Joanna Koroniewska, czyli serialowa Małgosia Chodakowska postanowiła rozstać się z "M jak miłość". Wszystko wskazuje na to, że zastąpi ją 24-letnia Joanna Osyda, niezapomniana Majka Olkowicz z telenoweli "Majka".

Zdjęcia na temat: osyda m jak miłość
Wideo na temat: osyda m jak miłość
 • Joanna Osyda jak... Alicja w Krainie Czarów!

  Dlaczego Joanna Osyda na planie czuje się jak bajkowa Alicja - po drugiej stronie lustra? I co spotka serialową Jankę w nowym sezonie? Ciekawych zapraszamy na filmik z okazji 1000. odcinka "M jak miłość"!

Dyskusje na temat: osyda m jak miłość