• Informacje na temat:

  osyda zastąpi

Artykuły na temat: osyda zastąpi
 • To Osyda zastąpi Koroniewską!

  Dziś wiadomo, że aktorką, która wygrała zdjęcia próbne, jest Joanna Osyda (24 l.), ubiegłoroczna absolwentka łódzkiej Filmówki i niezapomniana Majka z serialu TVN. W walce o rolę Osyda pokonała blisko 40 rywalek! "Po obejrzeniu materiału z castingu od razu wiedzieliśmy, że to właśnie Joanna Osyda powinna zostać nową Mostowiaczką" - informuje Karolina Baranowska, PR Manager serialu "M jak miłość...

 • ​Joanna Osyda w Grabinie!

  Wszystko wskazuje na to, że Joannę Koroniewską, czyli serialową Małgosię Chodakowską z "M jak miłość", zastąpi 24-letnia Joanna Osyda, niezapomniana Majka Olkowicz z telenoweli "Majka".

 • Kto zastąpi Muchę?

  Nowy serial stacji TVN - "Julka" w przyszłym roku zastąpi "Prosto w serce" (główna rola Anna Mucha). Wiemy kto zagra tytułową bohaterkę!

 • Mucha zastąpi Osydę

  Nowy serial czeka na widzów - miejsce "Majki", z Joanną Osydą w tytułowej roli, zajmie "Prosto w serce". W nowej produkcji wystąpią: Ania Mucha, Filip Bobek, Małgorzata Socha i Grzegorz Małecki.

 • Za i przeciw

  Kiedy pojawiły się informacje, jakoby "Brzydulę" ma zastąpić nowy serial mało kto reagował. Jednak kiedy serial o sympatycznej Brzyduli przemienionej w pięknego łabędzia, dobiegł końca na forach internetowych zawrzało.

 • "Majka" u Uli

  Przy tej okazji widzowie poznają także główną bohaterkę zupełnie nowego serialu, który zastąpi "BrzydUlę". Będzie to tytułowa Majka, w którą wciela się Joanna Osyda. Po raz pierwszy TVN zdecydował(...) Aleksandra (Marieta Żukowska), innym - ojciec (Tadeusz Huk), wciąż nie mogący pogodzić się z faktem, że syn usamodzielnił się i nie chce przejąć rodzinnej firmy. Joasia Osyda na planie stawia dopiero swe...

 • Osyda zastąpi Koroniewską!

  Joanna Koroniewska, czyli serialowa Małgosia Chodakowska postanowiła rozstać się z "M jak miłość". Wszystko wskazuje na to, że zastąpi ją 24-letnia Joanna Osyda, niezapomniana Majka Olkowicz z telenoweli "Majka".

 • "Majka". Godnie zastąpi "BrzydUlę"?

  Wielkie uczucie zaskakuje Majkę i Michała, rujnuje ich plany, ale daje też wielką szansę. Czy zdołają ją wykorzystać? Trudna miłość, marzenia i kłopoty młodych mieszkańców Krakowa w nowym serialu.

 • BrzydUla w sukni ślubnej

  Ostatni odcinek serial u "BrzydUla" wyemitowany zostanie 22 grudnia i zapewne zaskoczy miłośników przygód Uli Cieplak, choćby dlatego, że zobaczą oni swą ulubienicę... w sukni ślubnej.

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  W 2011 roku polskich widzów czeka zdecydowanie większa dawka nowych programów rozrywkowych niż w latach ubiegłych. Która produkcja zyska największe uznanie, a co za tym idzie, będzie mogła liczyć na kolejne edycje?

Dyskusje na temat: osyda zastąpi