• Informacje na temat:

  otwarcie domu

Artykuły na temat: otwarcie domu
 • "Na Wspólnej": Nowe otwarcie

  Ola po powrocie do domu z obrony pracy magisterskiej, zastaje w mieszkaniu Gosię.

 • "Klub Jimmy'ego" : Za irlandzki dom kultury!

  Zaczyna się od archiwaliów. Ken Loach, brytyjski reżyser "kina społecznego", serwuje widzom przegląd kadrów rodem z Ameryki lat dwudziestych. Na fotografiach dominują robotnicy, także emigranci, zjednoczeni, także w czasach kryzysu, którzy walczą o lepszą przyszłość i swoje prawa. Jednym z nich był Jimmy Gralton (Barry Ward), Irlandczyk, który emigrował za ocean kilkukrotnie.

 • Katarzyna Walter otwarcie przyznaje: "Nie stać mnie, by skończyć remont"

  ...czwartym piętrze w domu bez windy, a mam problemy z kręgosłupem. Teraz mam pierwsze piętro i windę. Aż chce się żyć" - cieszy się Walter. ***  Zobacz więcej materiałów:

 • Kuba Płucisz i goście: Jurek Owsiak w nietypowej roli (teledysk "Mój dom")

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Mój dom" zrealizowany pod szyldem Kuba Płucisz i goście. To nowa wersja przeboju grupy Ira, który skomponował właśnie Kuba Płucisz.

 • Kasia Olek zdradziła najintymniejszą tajemnicę domu Wielkiego Brata!

  Kasia Olek w domu Wielkiego Brata mieszkała prawie trzy miesiące. Niestety tuż przed fazą finałową została wyeliminowana głosami widzów. Młoda celebrytka szybko pozbierała się po porażce i udzieliła nam szczerego wywiadu.  Zapytana przez naszego reportera, czy masturbacja w domu Wielkiego Brata była tematem tabu, odpowiedziała:  „Kilku uczestników otwarcie się do tego przyznało. Jak mówiliśmy...

 • Życie zaczyna się po pięćdziesiątce?

  W "Pytaniu na śniadanie" Mariola Bojarska-Ferenc prowadzi cykl skierowany przede wszystkim do osób dojrzałych. Otwarcie rozmawia w nim o seksie seniorów i sprawach zdrowotnych. Zwraca także uwagę na to, jak się nosić i znakomicie wyglądać.

 • Dom na kościach

  W Majakach poruszenie. Zapowiada się huczne otwarcie Domu Weselnego wójta Samanta. Traczyk dwoi się i troi, żeby wszystko poszło jak należy, i żeby nie...

 • "Seks bez tajemnic": Agnieszka Kaczorowska o "pierwszym razie"

  Rozmowa z nastolatkami o życiu seksualnym dla niektórych stanowi nie lada problem. Nie dla Marty Szulawiak-Turskiej, która z impetem "wyważa drzwi" i otwarcie zaczyna rozprawiać o seksie z nastolatkami w pierwszym odcinku "Seksu bez tajemnic". Jej gościem będzie Agnieszka Kaczorowska, która opowie o swoim "pierwszym razie".

 • Majka Jeżowska jeszcze nigdy o tym nie mówiła tak otwarcie!

  Majka Jeżowska (55 l.) rzadko była w domu. Mały Wojtek tęsknił za mamą i miał do niej trochę żalu, że nie poświęcała mu zbyt wiele czasu.

 • Berlinale 2015: Wielka klapa na początek

  Film "Nobody Wants the Night" Isabel Coixet zainaugurował 65. edycję Berlinale. O osadzonej na początku XX wieku opowieści o kobiecie, która wyrusza w kierunku bieguna północnego, mówi się w kuluarach jako o najsłabszym filmie otwarcia od lat. Obrazu hiszpańskiej reżyserki nie ratuje nawet kreacja Juliette Binoche, która, naznaczona histerycznymi gestami i krzykiem, szybko osuwa się w koleiny autoparodii.

Zdjęcia na temat: otwarcie domu
Wideo na temat: otwarcie domu
 • "Przyjaciółki": Finał 13. sezonu

  zdecydować się na otwarcie koperty. Wiktor wyjechał do Niemiec, by szukać Klary w szpitalach w okolicy, gdzie doszło do wypadku samochodowego. Patrycja może tylko czekać w domu na sygnał od niego. Przez przypadek myli leki uspokajające z nasennymi… Anka spędza z Pawłem upojną noc w kawalerce, którą wynajmuje. Rodzina nadal marzy o jej powrocie do domu, ale mąż już rozumie, jak powinien ją traktować

Dyskusje na temat: otwarcie domu