• Informacje na temat:

  otwarcie hotelu

Artykuły na temat: otwarcie hotelu
 • Józef Wojciechowski z piękną towarzyszką na otwarciu hotelu. Co za kreacja!

  Józef Wojciechowski (71 l.) to jeden z najbogatszych Polaków. Milioner od czasu do czasu bywa na salonach. Dotąd pokazywał się na nich ze swoją żoną, młodszą od niego o około 40 lat Laurą. Ostatnio, na otwarcie hotelu przyszedł jednak z piękną brunetką. Towarzyszka Józefa Wojciechowskiego miała na sobie piękną dopasowaną białą kreację, która była też dość prześwitująca. Jak Wam się podoba?

 • Małgorzata Rozenek: Nago pod prysznicem?

  Czy w jej nowym programie będą momenty? Jaki ma sposób na idealną sylwetkę oraz co wydarzyło się pewnej feralnej nocy w londyńskim hotelu? - Małgorzata Rozenek opowiada o nowym show "Piekielny hotel".

 • "Tajemnice hotelu Adlon": Nowy serial TVP1

  Opowieść o luksusowym hotelu i jego właścicielach pokazuje, jak Niemcy płacili za własne ambicje i przesądy, a także za szaleństwa polityków. Co kryło się za pozorami szczęśliwego życia bogatych rodzin?

 • Cannes: Rzeka szampana i suknie za 200 tys. euro

  Ponad milion butelek szampana, trzy tony homarów, wieczorowe suknie w cenie luksusowych samochodów, kilometry czerwonych dywanów i hotelowe apartamenty za kilkadziesiąt tysięcy euro! To wszystko już czeka na ekranowe gwiazdy i bogatych gości ruszającego dzisiaj wieczorem 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes!

 • Tajemnice hotelu Adlon

  Trwają walki o Berlin. W hotelu wybucha pożar, w którym życie traci Friedrich. Sowieckie władze wojskowe zarzucają Louisowi współpracę z reżimem III Rzeszy....

 • "Potop": Reaktywacja

  Pokazem filmu "Potop Redivivus" rozpoczął się 39. Festiwal Filmowy w Gdyni. Na projekcję w poniedziałek, 15 września, stawili się twórcy filmu - z Jerzym Hoffmanem i Danielem Olbrychskim na czele, których publiczność nagrodziła oklaskami na stojąco.

 • Rewolucyjne zmiany w "Hotelu 52"!

  .... Artur przypomina, że olbrzymi wkład miały także teściowe... Obecnie Kuba mieszka w Anglii. Artur załatwił mu tam pracę w hotelu. Karolak jednak usidlony! W Hotelu 52 melduje się załoga(...) menedżera. Świetnie odnajduje się w tej roli. Obawia się jednak, że personel hotelowy obmawia go za plecami. Robi wszystko, aby nikt nie posądził go o panoszenie się. Za ladą recepcji Hotelu 52 - jak do...

 • Kim będą nowi goście "Hotelu 52"?

  Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski oraz pozostali członkowie hotelowej ekipy zapraszają na otwarcie sezonu wiosennego w "Hotelu 52" .

 • Zaprosiła mamę na otwarcie nowego spa

  Laura Samojłowicz, czyli Natalia Lipska z "Hotelu 52", była jedną z kilku gwiazd, które pojawiły się w niedzielę na otwarciu nowego salonu spa w Warszawie. Towarzyszyła jej piękna i elegancka kobieta. Okazało się, że to mama aktorki, Grażyna.

 • Berlinale 2014: Wielkie otwarcie w Grand Budapest Hotelu

  Pokazem filmu "Grand Budapest Hotel" Wesa Andersona zainaugurowano w czwartek, 7 lutego, 64. edycję festiwalu filmowego w Berlinie. Amerykański reżyser "zabiera widzów na karuzelę, sprawia, że kręci im się w głowach i odurza szybką jazdą bez trzymanki" - pisze wysłanniczka INTERIA.PL, Anna Bielak.

Zdjęcia na temat: otwarcie hotelu
Wideo na temat: otwarcie hotelu
 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2990.

  . Gdy ta odmawia, Grażynie puszczają nerwy. Wściekły Hiszpan wpada do hotelu, w którym na schadzkę umówili się Piotrek i Ula. Jest gotowy zabić chłopaka. Piotrkowi dzięki sprytnemu fortelowi udaje się uciec. Podczas ucieczki nieświadomie rozkochuje w sobie kolejną dziewczynę. Ku radości Anety, Marysia pojawia się na wystawie w galerii. Jej wizyta nie podoba się Dominice, która otwarcie to sygnalizuje

 • "M jak miłość": Odcinek 1438.

  . Łukasz znów spotyka się z Katią i próbuje odkryć, dlaczego dziewczyna uciekła wcześniej z hotelu. Otar stresuje się przed otwarciem swojego baru. Gruzin jest załamany, bo jego lokal nie ma kelnerki

Dyskusje na temat: otwarcie hotelu