• Informacje na temat:

  otwarcie show club

Artykuły na temat: otwarcie show club
 • Pohoda: Jak przeżyć muzyczny festiwal z dzieckiem?

  włosko-francuskim duecie Putan Club? Spodziewajcie się ich wkrótce na katowickim Off Festivalu!

 • Nowe show Huberta Urbańskiego

  W listopadzie na antenie kanału HBO Polska zadebiutuje show - "HBO Stand-up Comedy Club", którego gospodarzem będzie Hubert Urbański.

 • Kasabian: Pora na Stany! (wywiad)

  O podboju Ameryki, nowej płycie, mundialu i sushi w autobusie Oasis opowiada INTERIA.PL wokalista Kasabian, Tom Meighan.

 • Najlepsze cytaty 2008

  Sprawdź najciekawsze, najśmieszniejsze, najcelniejsze i najbardziej bezsensowne wypowiedzi muzyków z tego roku specjalnie dla INTERIA.PL!

 • Kasabian w drodze na szczyt

  Gdyby w biznesie muzycznym istniały - jak to jest w koszykarskiej lidze NBA - nagrody za największy postęp poczyniony w sezonie, zespół Kasabian byłby murowanym kandydatem do wyróżnienia. Brytyjski kwartet przekonuje, że ich aroganckie zapowiedzi zdominowania sceny alternatywnej wcale nie są bez pokrycia. Udowodnił to także występ zespołu w Berlinie.

Wideo na temat: otwarcie show club
 • Tosty po meksykańsku

  Bohaterami nagrodzonego Srebrną Muszlą na festiwalu w San Sebastián filmu Fernando Emricke'a są Paloma i jej nastoletni syn, Hector, którzy wyjeżdżają razem na wakacje. Pomimo to, że matkę i syna łączy silna więź, podczas wypoczynku z dnia na dzień zaczynają się od siebie coraz bardziej oddalać. Powodem okazuje się Jazmin, dziewczyna, która zaczyna się interesować Hectorem, należącym dotąd jedynie do matki.

 • Witaj w klubie

  "The Dallas Buyers Club" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał...

 • Klub dla wybrańców

  Pochodzący z zamożnych rodzin Miles i Alistair rozpoczynają naukę na Oksfordzie. Wstępują również do klubu, którego członkowie uważają, że wszystko można zdobyć za pieniądze.