• Informacje na temat:

  otwarcie sklepu

Artykuły na temat: otwarcie sklepu
 • Odmieniona Anna Lewandowska reklamuje telefony na otwarciu sklepu

  Anna Lewandowska (30 l.) ma głowę do interesów. Zaangażowana jest w sporo przedsięwzięć przynoszących jej niemałe zyski. Jednym z nich jest ambasadorowanie telefonom komórkowym. Po tym jak kontrakt od producenta komórek dostał Robert Lewandowski (30 l.), przyszedł czas na jego żonę i teraz małżonkowie razem reklamują telefony. Ostatnio Anna pojawiła się nawet na otwarciu sklepu w Warszawie. Przy...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Rekord polskiego box-office'u pobity

  Film "Pięćdziesiąt twarzy Greya" w reżyserii Sam Taylor-Wood uplasował się na pierwszym miejscu amerykańskiego zestawienia box-office. Ekranizacja powieści E.L. James zarobiła w weekend otwarcia 81,7 milionów dolarów stając się tym samym najbardziej kasową produkcją w historii, która trafiła na ekrany w walentynki. Obraz pobił też kasowy i frekwencyjny rekord w polskich kinach.

 • Kinga Duda zaliczyła swoją pierwszą celebrycką imprezę! Jak wypadła?

 • Sequel "Greya": Jamie Dornan jednak zagra

  Fani "Pięćdziesięciu twarzy Greya" mogą odetchnąć z ulgą. Jamie Dornan oficjalnie potwierdził, że ponownie wcieli się w tytułowego bohatera.

 • Gwyneth Paltrow: Złodzieje wynieśli z jej sklepu cenne rzeczy!

  ...się także na otwarcie w Nowym Jorku "pop-up store", tj. sklepu, który działa jedynie przez jakiś czas. Niestety, właśnie poniosła spore straty. Jak donoszą zagraniczne media, trzej nieznani mężczyźni, korzystając z chwili nieuwagi pracowników, wynieśli ze sklepu drogą biżuterię oraz zegarki.  "Us Weekly" informuje, że straty szacowane są na ponad 170 tysięcy dolarów! Sprawą zajmuje się już...

 • Jamie Dornan nie zagra w sequelu "50 twarzy Greya"?

  Jamie Dornan nie zagra w dalszych częściach "Pięćdziesięciu twarzy Greya"? Przyszłość dochodowej produkcji staje pod znakiem zapytania.

 • Nowe otwarcie

  Zbliżający się 4. sezon "Szpilek na Giewoncie" to całkowicie nowe otwarcie dla historii tego popularnego serialu. Już na wiosnę zobaczymy nowych bohaterów i ich humorystyczne perypetie na tle ukochanych przez widzów górskich pejzaży, malowniczych zakątków Zakopanego i wielkomiejskiej scenerii Warszawy.

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • Otwarcie

  Fisherowie wpadają na nieoczekiwanych gości podczas wystawy na cele dobroczynne, zorganizowanej w szkole sztuk pięknych, na której prezentowane są prace...

 • Polskie filmy na festiwalu w Karlowych Warach

  Thriller "Czerwony pająk" Marcina Koszałki inspirowany biografią seryjnego mordercy z Krakowa - Karola Kota i melodramat "Chemia" Bartosza Prokopowicza - m.in. te produkcje będą reprezentować Polskę na 50. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach.

Zdjęcia na temat: otwarcie sklepu
Wideo na temat: otwarcie sklepu
 • "Przyjaciółki": Koniec konfliktu?

  Zuza (Anita Sokołowska) i Inga (Małgorzata Socha) wciąż nie mogą dojść do porozumienia. Nie pomaga nawet wspólne przyjęcie z okazji otwarcia sklepu z muffinami...

 • Wyjście przez sklep z pamiątkami

  - Chcieliśmy, aby nasz film zrobił dla street artu to, co "Karate Kid" dla sztuk walki. Żeby każde dziecko wyszło na ulice z puszką sprayu w dłoni. Skończy się tak, że nasz film może zrobić dla street artu to, co "Szczęki" dla surfingu... - mówi Banksy, legendarny, brytyjski artysta graffiti, któremu od lat udaje się utrzymać w tajemnicy swoją tożsamość, choć poluje na nią cały świat. "Wyjście przez sklep z pamiątkami" jest jego reżyserskim debiutem i genialną prowokacją, podobną do...

 • "Pierwsza miłość": "Jesteś z nią z litości?"

  W Wadlewie trwają ostatnie przygotowania do uroczystego otwarcia klubokawiarni. Tymczasem Malwina bojąc się, że świetlica stanie się dla jej sklepu konkurencją, robi wszystko, aby zniechęcić do niej mieszkańców… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Kebab i Horoskop

  W życiu pracowników bankrutującego sklepu z dywanami wszystko się zmienia, gdy szef postanawia ratować upadający biznes i zatrudnia nie całkiem uczciwych specjalistów od marketingu, o wdzięcznych pseudonimach Kebab i Horoskop.