• Informacje na temat:

  owsiak festiwal

Artykuły na temat: owsiak festiwal
 • Maffashion (27 l.) lansuje się na kolejnym festiwalu.

 • Przystanek Woodstock: Jurek Owsiak krytycznie o menedżerach

  Przystanek Woodstock w 2015 roku odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie). Będzie to 21. edycja festiwalu. W czwartek w Kostrzynie nad Odrą Jerzy Owsiak podziękował wielu osobom za pomoc przy organizacji tegorocznej imprezy i przyznał, że na dordze zaproszenia kolejnych gwiazd często stoją menedżerowie artystów.

 • Szafiarki nie mają łatwego życia, o czym próbują przekonać wszystkich na każdym kroku. Weźmy na przykład wyjazd na festiwal muzyczny. "Zwykły" śmiertelnik pakuje w torbę czystą bieliznę, kilka koszulek i spodnie. Do tego dochodzą kosmetyki (niektórym wystarczy zwykłe mydło i dezodorant). Niestety, blogerki nie mają tak łatwo. Jak same podkreślają, one jeżdżą na festiwale "do pracy", która...

 • Przystanek Woodstock: Mrozu i Proletaryat na Małej Scenie

  Mrozu oraz grupa Proletaryat zaprezentują się na Małej Scenie tegorocznego Przystanku Woodstock (30 lipca - 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą).

 • Eliminacje do Przystanku Woodstock 2015: Kandydaci nawet z Botswany

  Zostały dwa tygodnie do końca I etapu Eliminacji do 21. Przystanku Woodstock. Dotychczas zgłosiło się ponad 250 wykonawców, w tym zespoły z całego świata - od USA, przez Brazylię, kraje europejskie, a nawet afrykańską Botswanę.

 • Owsiak broni się

  W kolejnej odsłonie wojny Jerzego Owsiaka z mediami, odniósł się on do podanej ostatnio przez media informacji o dwóch sprawach, prowadzonych ponoć przeciwko niemu przez prokuraturę. Chodzi o słynną już historię ze zdemolowaniem straganu z okularami oraz "wywiezienie do lasu i zastraszanie grupy młodych ludzi, których zachowanie nie podobało się organizatorom Woodstocku".

 • Jerzy Owsiak Antyfaszystą Roku

  Jerzy Owsiak zostal uhonorowany tytułem Antyfaszysty Roku przez Stowarzyszenie Nigdy Więcej, które za zadanie stawia sobie przeciwdziałanie rasizmowi i ksenofobii. Wyróżnienie Owsiakowi przyznane zostało m.in. za działania podczas Przystanku Woodstock.

 • Owsiak: Jasna droga rocka

  W programie "Pol'And'Rock" prezentowanym w INTERIA.PL Jerzy Owsiak pokazuje historię polskiego rock'n'rolla. Dzięki temu możecie zobaczyć zarówno grupy, które od kilkunastu lat mają status gwiazd, jak i zespoły, które jeszcze na początku lat 90. dobrze się zapowiadały, a obecnie ich nazwy kojarzą już tylko zagorzali fani.

 • Jurek Owsiak: Satysfakcja pełna

  Sprawdźcie, co nam powiedział Jurek Owsiak podczas ostatniego dnia XVII Przystanku Woodstock. Zakończony nad ranem w niedzielę (7 sierpnia) festiwal przyciągnął rekordową liczbę ok. 700 tys. uczestników.

 • Owsiak: Dreszcz emocji

  "Niesamowity festiwal, robicie wspaniałą robotę" - tak o Przystanku Woodstock wypowiadał się Michael Lang, pomysłodawca i organizator oryginalnego Woodstocku z 1969 roku.