• Informacje na temat:

  owsiak prodigy

Artykuły na temat: owsiak prodigy
 • The Prodigy: Chcieliśmy chronić życie Polaków

  Nie milkną echa występu brytyjskiej grupy The Prodigy na Przystanku Woodstock. Formacja postanowiła wydać specjalne oświadczenie w związku z wprowadzeniem na ich koncert barierek ochronnych.

 • Jurek Owsiak: Satysfakcja pełna

  Sprawdźcie, co nam powiedział Jurek Owsiak podczas ostatniego dnia XVII Przystanku Woodstock. Zakończony nad ranem w niedzielę (7 sierpnia) festiwal przyciągnął rekordową liczbę ok. 700 tys. uczestników.

 • Jurek Owsiak: Jesteśmy gotowi

  Utwór "Glory, Glory Alleluja" zagra Orkiestra Reprezentacyjna Policji Polskiej 4 sierpnia na otwarcie Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie). "Jesteśmy gotowi. Czekamy tylko na moment startu" - powiedział szef Fundacji WOŚP Jerzy Owsiak.

 • Przystanek Woodstock 2014 zakończony. Padł nowy rekord!

  "Tylu ludzi nie było nawet na Prodigy" - tak Jurek Owsiak skomentował tłum szalejący pod sceną, podczas koncertu Comy. Woodstockowe pole zalała niekończąca się fala ludzi. Według wstępnych szacunków organizatora ostatniego dnia XX Przystanku Woodstock bezpiecznie bawiło się 750 tysięcy osób.

 • The Prodigy na Przystanku Woodstock!

  To na pewno zaskoczenie - brytyjska, rave'owa grupa The Prodigy wystąpi na tegorocznym Przystanku Woodstock organizowanym przez Jurka Owsiaka.

 • Przystanek Woodstock 2013: Hejterom wstęp wzbroniony!

  Doda? Czemu nie! Barierki? Wykluczone! Atmosfera? Niepowtarzalna! O zbliżającym się Przystanku Woodstock pogadaliśmy z wylewnym jak zawsze Jurkiem Owsiakiem.

 • Przystanek Woodstock wystartował: Rock'n'rollowo i bez zadęcia

  Szykuje się kolejny rekord frekwencji - powiedział nam na kilka godzin przed rozpoczęciem XVII Przystanku Woodstock Jurek Owsiak. "Najpiękniejszy festiwal świata" w Kostrzynie nad Odrą już gra!

 • Światowy Przystanek Woodstock

  Z roku na rok lista zagranicznych wykonawców występujących na Przystanku Woodstock się powiększa. W tym roku najjaśniejszą gwiazdą będzie grupa The Prodigy, brytyjscy pionierzy tanecznej muzyki rave.

 • Przystanek Woodstock: Niesamowity wynik!

  Trzeci dzień XVII Przystanku Woodstock przywitał setki tysięcy uczestników przepiękną pogodą: w Kostrzynie nad Odrą cały czas świeciło słońce. Na imprezę przyjechało rekordowe ok. 650 tysięcy osób!

 • Przystanek Woodstock: Wyjazd w żółwim tempie

  Setki tysięcy uczestników Przystanku Woodstock wyjeżdżały w niedzielę (7 sierpnia) w żółwim tempie z Kostrzyna nad Odrą. Wszystkie drogi były permanentnie zapchane. Można to porównać do wyjazdu uczestników historycznego, amerykańskiego Woodstock z 1969 roku.

Wideo na temat: owsiak prodigy
 • Beats of Freedom - Zew wolności

  Porywający film o polskim rocku w czasach PRLu. Legendy rockowego podziemia dzielą się wspomnieniami o muzyce, życiu i paranoicznej cenzurze. W czasach, gdy życie w Polsce kontrolował reżim, muzyka stała się fenomenem, zjawiskiem społecznym o kolosalnej sile rażenia, stała się przestrzenią ludzi wolnych. "Żelazna kurtyna" nie była w stanie zatrzymać rocka, a młodzi ludzie dzięki muzyce poczuli własną siłę i godność. Polski rock od początku stał w kontrze do zastałej rzeczywistości...