• Informacje na temat:

  ozzy osbourne plotki

Artykuły na temat: ozzy osbourne plotki
 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Ozzy Osbourne: Nie mam Parkinsona!

  Ozzy Osbourne zapewnił stację MTV w wywiadzie, którego udzielił 16 października, że wbrew krążącym plotkom nie cierpi on na chorobę Parkinsona. Plotki pojawiły się w mediach w zwiększonej ilości po tym, jak artysta odwołał niedawno resztę swoich europejskich koncertów, aby skoncentrować się na leczeniu neurologicznym.

 • Ozzy Osbourne: Pożegnanie z wytwórnią

  Sharon Osbourne, małżonka Ozzy'ego, powiedziała w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu "People", że słynny wokalista nie będzie już nagrywał dla wytwórni Sony Music. A robił to przez 23 lata. Prawdopodobnie z inicjatywy Sony zostanie także rozwiązana umowa z Kelly Osbourne, córką Ozzy'ego.

 • Ozzy żyje!

  Jay Morose, "nadworny" doradca Ozzy'ego Osbourne'a, zdementował krążące po internecie plotki o rzekomej śmierci najsłynniejszego wokalisty Black Sabbath. Wywołała je niedawna absencja Ozzy'ego w programie telewizyjnym, nadanym 13 stycznia.

 • Osbourne dementuje

  Zaledwie kilka dni po dość sensacyjnej informacji o nowym składzie zespołu Ozzy'ego Osbourne'a, doczekaliśmy się oficjalnego jej zdementowania. Menedżment słynnego wokalisty zaprzeczył, jakoby obecnie pracowali z nim Zakk Wylde, Geezer Butler i Tommy Lee.

 • Zakk Wylde: Ozzy nie śpiewa z playbacku!

  Zakk Wylde ostro zdementował pogłoski, jakoby Ozzy Osbourne, jego odkrywca i pracodawca, nie był ostatnio w najlepszej formie wokalnej i podczas koncertu musiał posiłkować się playbackiem. Plotki takie pojawiły się po kilku tegorocznych występach legendarnego rockmana, w ramach organizowanego przez niego objazdowego festiwalu "Ozzfest".

 • 12 niedorzecznych plotek, które okazały się prawdą

  Bywają plotki tak kuriozalne, że zasługują jedynie na ironiczny uśmiech. Uśmiech, który zastyga na twarzy, gdy okazują się prawdziwe.

 • Wielkiego duetu nie będzie!

  Ozzy Osbourne i Paul McCartney nie wystąpią razem na gali Brit Awards, choć informacje na ten temat były już niemal pewne.

 • Ozzy Osbourne: Jak to z nietoperzem było

  Jednym z najsłynniejszych rock'n'rollowych mitów jest odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego Osbourne'a.

 • Ozzy poprawił urodę?

  Magazyn "Star" twierdzi, że Ozzy Osbourne przeszedł operację plastyczną twarzy. Wokalista Black Sabbath miał sobie poprawić policzki i naciągnąć skórę wokół oczu.

Wideo na temat: ozzy osbourne plotki
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Hobbit: Pustkowie Smauga

  Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji "Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem,...