• Informacje na temat:

  p diddy wiek

Artykuły na temat: p diddy wiek
 • Zwolnił pracownicę, bo... zestarzała się

  Jeden z najbogatszych raperów świata, P.Diddy , został pozwany przez swoją wieloletnią pracownicę. Powód? Kobieta oskarżyła muzyka o wiekową dyskryminację.

 • Zwolnił ją ze względu na wiek?

  Hiphopowy magnat Sean 'Diddy' Combs został pozwany przez byłą pracowniczkę, która zarzuciła gwiazdorowi dyskryminację.

 • Raper oskarżony o atak terrorystyczny

  Amerykański hiphopowiec Sean 'Diddy' Combs został oskarżony przez pewną kobietę m.in. o spowodowanie ataków terrorystycznych. Poza tym powódka zażądała od gwiazdora - uwaga - tryliona dolarów odszkodowania!

 • Wielki powrót Ushera

  Cztery lata minęły od premiery albumu "Confessions" Ushera. Czekanie opłaciło się wokaliście, bowiem nowa płyta "Here I Stand" debiutuje na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych.

 • Usher zepchnął Madonnę

  Album "Here I Stand" Ushera zadebiutował na 1. miejscu światowej listy najlepiej sprzedających się albumów. Madonna, która z "Hard Candy" przez cztery tygodnie okupowała szczyt zestawienia, spadła na miejsce 2.

 • Nazywam się Bond, James Bond

  Nazywam się Bond, James Bond - tak przedstawia się najbardziej znany na świecie agent Jej Królewskiej Mości o kryptonimie 007. Te dwa zera oznaczają, że ma prawo zabijać w imieniu Korony, ponadto lubi wódkę z martini (wstrząśniętą, nie mieszaną), kobiety (lgną do niego jak muchy do miodu), szybkie i dobrze wyposażone samochody. O przygodach Bonda nakręcono 21 filmów, obecnie na ekranach mamy ostatni - "Casino Royale" .

Wideo na temat: p diddy wiek
 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.