• Informacje na temat:

  paco i jego ludzie

Artykuły na temat: paco i jego ludzie
 • Koniec zdjęć, teraz czekamy na "Chudego"

  Zakończyły się zdjęcia do nowego serialu Polsatu - kryminalnej komedii "Chudy i jego ludzie". Produkcja trafi na antenę stacji jesienią.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Kolejny hit z Żakiem?

  Ruszyły prace na planie serialu "Chudy i jego ludzie". To kryminalna komediowa opowieść o grupie niezłych, ale dziwnych policjantów, którzy tworzą więcej problemów, niż mogą rozwiązać.

 • Trzech muszkieterów z Pragi

  7 kwietnia na warszawskiej Pradze ruszają zdjęcia do nowego serialu Studia A - "Ludzie Chudego". Reżyserem filmu jest Wojciech Adamczyk, a główne role zagrają - Cezary Żak i Piotr Pręgowski. Premierowe 13 odcinków już jesienią wyemituje telewizja Polsat.

 • El Príncipe _ dzielnica zła

  ...rzekomy sojusznik prowadzi podwójną grę. Paco musi uwolnić osadzonego w policyjnym areszcie Faruqa, by mógł on uciec z rodziną za granicę. W tym celu zamierza porwać nowego komisarza. Trudniejszym zadaniem okazuje się odbicie matki, żony i siostry Faruqa z rąk kolumbijskich handlarzy kokainą. Przed szturmem na dom, w którym przetrzymują oni kobiety, Faruq i jego ludzie zyskują nieoczekiwanych...

 • Cezary Żak w roli Chudego

  "Ludzie Chudego" - tak roboczo zatytułowana jest nowa produkcja Polsatu. Zdjęcia do serial u, w którym tytułową rolę zagra Cezary Żak, ruszyły 7 kwietnia i potrwają do 10 lipca, a ich efekt zobaczymy w jesiennej ramówce stacji.

 • Powtórzą sukces "Rancza"?

  ..."Chudy i jego ludzie" to 13-odcinkowy serial komediowy opowiadający o stróżach prawa, którzy notorycznie pakują się w tarapaty. Główne role zagrają w nim Cezary Żak i Piotr Pręgowski.

 • Koniec zdjęć do "Chudego..."

  Zakończyły się zdjęcia do nowego serialu Polsatu - kryminalnej komedii "Chudy i jego ludzie". Produkcja trafi na antenę stacji jesienią.

 • Pechowcy z bronią w ręku

  Przesłuchania, pościgi i... ciągłe wpadki. Nawet przestępcy kpią z inspektora Chudziszewskiego. O jego ludziach mówią: Brygada Specjalnej Troski. Policyjna komedia w gwiazdorskiej obsadzie.

 • Komedia o pechowych policjantach

  W Warszawie trwają zdjęcia do 13-odcinkowego serial u "Chudy i jego ludzie" (roboczy tytuł brzmiał: "Ludzie Chudego"), realizowanego przez Studio A dla Telewizji Polsat. Reżyserem komediowej opowieści o pechowych policjantach z kryminogennej dzielnicy wielkiego miasta jest Wojciech Adamczyk ("Ranczo").

Wideo na temat: paco i jego ludzie
 • Poważny człowiek

  Judith i Larry przeżyli w małżeństwie dwadzieścia szczęśliwych lat. W każdym razie tak wydawało się Larry'emu. Gdy pewnego dnia Judith zażądała rozwodu, zaskoczony mąż mógł powiedzieć tylko jedno: "Ja przecież nic nie zrobiłem". Mimo wszystko Larry postanowił podjąć poważne kroki aby ratować swoje małżeństwo. Niestety okazuje się, że im bardziej się stara, tym bardziej los mu nie sprzyja. Gdy załamany Larry przypadkowo odkrywa opalającą się topless sąsiadkę, posiadaczkę niebieskich oczu,...

 • Ludzie Boga

  "O bogach i ludziach" - zdobywca Grand Prix tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes - to oparta na faktach historia mnichów, mieszkających w klasztorze u podnóża gór Atlas w algierskim Tibhirine. Przez lata żyli oni w całkowitej symbiozie z muzułmańską ludnością, służąc jej i pomagając bez śladu nawracania. Kiedy w Algierii doszło wybuchu konfliktu z islamskimi ekstremistami i eskalacji przemocy, miejscowe władze zaczęły nalegać, by cystersi opuścili Tibhirine. Decyzję...

 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

Dyskusje na temat: paco i jego ludzie
 • Re: Wyraźnie przegrali z konkurencją

  Znając oryginał - "Paco i jego ludzie" nie byłam w stanie oglądać "Ludzi Chudego".

 • Re: Wyraźnie przegrali z konkurencją

  Wiedzialem to pi pierwszym odcinku. Swoja droga Paco i jego ludzie jest rewelacyjny. Wszystkie polskie podroby (seriale,programy rozrywkowe) sa do niczego.

 • Re: Nastolatka w ciele kobiety

  Mi się niezbyt podoba, że tą postać zagra 25-latka. W oryginalnej wersji serialu "Paco i jego ludzie" Sarę (bo tak miała na imię w hiszpańskiej wersji) zagrała 19-letnia Michelle Jenner, która rzeczywiście wyglądała bardzo młodziutko, nie tak jak tu w życiu nie powiedziałabym, ze Paulina Chapko wygląda na nastolatkę.